Центр пропаганди інформує


Рейд до храму

З наближенням великого релігійного свята - Воскресіння Христового - значно зросла увага співробітників держаного пожежного нагляду до церковних споруд. І це не дивно. Адже саме в ці святкові дні дані об'єкти відвідує велика кількість населення. До того ж, під час служби в приміщеннях церков священнослужителі та прихожани використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупленні людей.

З метою запобігання випадкам пожеж в культових закладах співробітниками Головного управління МНС України в Рівненській області була проведена рейдова перевірка протипожежного стану церковних споруд Рівненщини. В ході перевірок інспектори державного пожежного нагляду звертали особливу увагу на відповідність вимогам пожежної безпеки шляхів евакуації, справність і надійність існуючої електромережі, пожежної сигналізації, наявність первинних засобів пожежогасіння та знання своїх прямих обов'язків відповідальних за протипожежний стан осіб. Зі священнослужителями області, була проведена роз'яснювальна робота щодо дотримання вимог пожежної безпеки та обережного поводження з вогнем під час Пасхальних церковних служб. Кожному священику була вручена пам'ятка про порядок дій у разі виникнення пожежі.

Сподіваємося, що і мешканці Рівненщини під час відвідування церковних споруд проявлять необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем і ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Воскресіння Господнього.

Дмитро Мельник

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =