Центр пропаганди інформує


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МНС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Шановні громадяни. Впродовж останніх діб на більшості території України спостерігаються несприятливі погодні умови, які можуть привести до виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. Статистика свідчить, що саме в такий період значно збільшується кількість пожеж, ДТП, обморожень, травмування та загибелі людей.

Особливе занепокоєння рятувальників МНС викликає наближення справжніх зимових морозів, адже впродовж минулої зими від переохолодження на Рівненщині померло майже два десятки громадян.

Нажаль, вже в цьому році з приходом перших морозів почали з'являтися непоодинокі випадки загибелі людей внаслідок переохолодження. Остання трагедія трапилася вчора в селі Українка Острозького району. Через переохолодження організму помер місцевий мешканець Микола 1948 року народження. Закаменіле тіло чоловіка виявили сусіди неподалік його власного будинку. За попередньою версією саме значна доза алкоголю завадила Миколі дійти декілька кроків до свого помешкання.

Зважаючи на вище викладене, Головне управління МНС України в Рівненській області звертається до всіх громадян із проханням бути надзвичайно обачними під час ускладнення погодних умов. Запам'ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають в стані алкогольного сп'яніння. Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на двір, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час. Не дозволяйте дітям довго перебувати на свіжому повітрі.

Віктор КОЗАК
  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =