This version of the page http://1kr.ua/sport.html (104.26.14.138) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2023-11-12. The original page over time could change.
Спорт — новини Кривий Ріг | Перший Криворізький

Спорт

Спортсмен з Кривого Рогу став чемпіоном світу з грепплінгу

У жовтні 2023 року у німецькому Франкфурті проходив Чемпіонат світу з єдиноборств. Прийняв в ньому участь і вихованець криворізької дитячо-юнацької школи № 9 Тимофій Крюков, який став чемпіоном світу з грепплінгу. Про це йдеться на сторінці... докладніше

Шахістка з Кривого Рогу стала чемпіонкою України з бліцу

З 31 жовтня по 03 листопада у Дніпрі проходив особистий Чемпіонат України з швидких шахів та бліцу серед жінок, в якому взяла участь криворожанка Юліана Мінаєва, яка стала бронзовою призеркою зі швидких шахів та чемпіонкою України серед жінок з... докладніше

Криворізькі тхеквондистки вибороли медалі Всеукраїнського турніру

Днями у Києві проходив відкритий Всеукраїнський рейтинговий турнір класу А з тхеквондо ВТФ "TAEKWONDO CUP" серед всіх вікових груп. Прийняли в ньому участь і вихованки криворізької дитячо-юнацької школи № 2, посівши призові місця. Про це... докладніше

Боксери Криворізької ДЮСШ №2 вибороли нагороди на місцевих змаганнях

У суботу, 4 листопада, спортивній базі ДЮСШ №10 пройшов Відкритий перехідний Кубок Саксаганського району з боксу, присвячений Дню заснування Саксаганського району.Про це повідомляється на сторінці ДЮСШ №2 у Фейсбук.За результатами змагань, боксери... докладніше

Чемпіонка Всесвітніх Ігор провела майстер-клас для криворізьких акробатів

Сьогодні, 4 листопада, до Кривого Рогу завітала чемпіонка Всесвітніх ігор Вікторія Козловська.Про це "Першому Криворізькому" повідомили у ДЮСШ №1.Зазначається, що на честь спортсменки провели відкритий урок зі спортивної акробатики.У свою чергу,... докладніше

Криворіжець став чемпіоном України з бодибілдингу

На відкритому чемпіонаті України з бодибілдингу у Львові, криворіжець Іван Федорченко виборов золоту нагороду.Про це повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.Іван здобув перемогу у категорії "Людина з... докладніше

Криворіжці посіли призові місця на Чемпіонаті України з кіокушин карате

28 та 29 жовтня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з кіокушин карате (IKO) серед дітей, юнаків, дорослих та ветеранів у розділі «ката» та «куміте». Криворіжці повернулись з призовими місцями.Про це йдеться на сторінці Довгинцівського району Кривого... докладніше

Криворожанка стала чемпіонкою області з плавання

26 - 28 жовтня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат області Дніпропетровської області з плавання серед юнаків. Мешканка Кривого Рогу стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів на спині.Про це йдеться на сторінці ДЮСШ 10 у соцмережі.Софія Куликівська... докладніше

Криворізькі спортсмени вибороли 23 нагороди на чемпіонаті області з плавання

З 26 по 28 жовтня у Дніпрі проходив чемпіонат області з плавання.Про це йдеться на сторінці ДЮСШ №2.Вихованці ДЮСШ №2 вибороли 23 нагороди:І місць - 4,ІІ місць - 9,ІІІ місць -10.У віковій категорії юнаки:Ілія Пітомцева 50 брас - ІІ місце.У віковій... докладніше

Криворізький плавець став мультипризером обласних змагань

Плавець з Кривого Рогу представив місто на обласних змаганнях та виборов найбільшу кількість нагород.Про це повідомляється на сторінці Криворізької ДЮСШ №1 у Фейсбук.Зазначається, що Данило Сологуб є кандидатом у майстри спорту з плавання. На... докладніше