This version of the page http://btu-center.com/faq/ (185.68.16.192) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2021-08-16. The original page over time could change.
Експертні відповіді на важливі питання🧪БТУ-Центр
youtube
UA

Корзина

0 товарів

Запитання та відповіді

Питання і відповіді про Граундфікс

1. Чи можна застосовувати разом з добривами?

Відповідь: Так, можна! Результати численних лабораторних і виробничих досліджень підтвердили, що Граундфікс можна застосовувати з багатьма видами добрив, зокрема і з КАС та Діафаном. Рекомендуємо робити запит у наших спеціалістів щодо сумісності  діючої речовини.

2. Що робити, якщо я вніс Граундфікс, а почалися заморозки/ спека/ немає опадів?

Відповідь:Бактерії, що входять до препарату Граундфікс, виживають за несприятливих погодніх умов та не бояться прямих сонячних променів. Для ефективної дії всіх складових препарату краще внести в грунт із подальшою заробкою. Всі мікроорганізми мають механізми перенесення негативних явищ, зокрема низьких або високих температур чи недостатній рівень вологості ґрунту, переходячи в стан спокою і чекають відновлення сприятливих умов. Як тільки такі умови настають ─ вони відновлюють життєдіяльність і виконують ті корисні функції, які в них закладені.

3. Чи однаково працює Граундфікс на різних типах грунту?

Відповідь: Граундфікс працює на різних типах ґрунту по різному. Найвищу ефективність препарат демонструє на суглинистих ґрунтах за нейтральної та слаболужної реакції середовища. На легких кислих ґрунтах  також отримується позитивний ефект, але дія Граундфіксу на цих грунтах посилюється за сумісного застосування з комплексним добривом на основі гумату калію Гуміфренд. Мобілізатор Граундфікс гарантовано покаже ефективність на ґрунтах, багатих на форсор, якщо ж в ґрунті недостатньо фосфору, то він підвищить ефективність внесених добрив.

4. Що робити, якщо в мене немає умов зберігати Граундфікс за температури 4-10о С ?

Відповідь: При зберіганні Граундфіксу за умов, що несуттєво відрізняються від рекомендованих, може дещо змінитися концентрація мікроорганізмів у препараті та їхня активність. При збереженні Граундфіксу у неналежних умовах (температури повітря понад +20о С, попадання прямого сонячного і т.п.) з’являється ризик скорочення гарантійного терміну зберігання препарату. У такому разі потрібно використати препарат протягом місяця.

5. Чи використовував хтось Граундфікс у моєму регіоні?

Відповідь:Щороку ми проводимо низку виробничих дослідів по всій території України. Для отримання результатів саме у Вашому регіоні, зв’яжіться з нашим регіональним представником або зателефонуйте на гарячу лінію компанії. БТУ-ЦЕНТР налічує понад 500 виробничих досліджень по дії препарату Граундфікс.  

Питання і відповіді про Липосам

1. Яка доцільність застосування Липосаму в рослинництві?

Відповідь: Липосам пролонгує дію препаратів для підживлення і захисту – гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, зберігає ефективність їх дії. Закріплюючи препарати на рослині, Липосам дозволяє зменшити кількість обробок протягом вегетаційного періоду. Липосам, як прилиплювач, економить кошти при застосуванні пестицидів, завдяки зниженню їх доз на 25-30%. На кожну вкладену гривню – прибуток 2-5 гривень. А головний результат – зменшення шкідливих речовин у вирощеній продукції, завдяки зниженню доз пестицидів.

Липосам, як біоклей, дає змогу економити 7-12 гривень на 1 вкладену гривню.

2. В чому суть антистресового ефекту при застосуванні Липосаму?

Відповідь: Будь-яка стресова дія на рослину: обробка пестицидами, посуха, опіки від сонячних променів тощо призводить до затримки росту та розвитку рослин. Липосам адсорбує на себе компоненти препаратів, розподіляє їх по всій поверхні рослини, тим самим виключає можливість локальної дії хімічних препаратів. Проте найважливіше – завдяки закріпленню препаратів, пролонгується їх дія, під час посухи зменшиться транспірація вологи і буде забезпечений захист від опіків, адже Липосам в цьому випадку діє як захисний крем.

3. Чи можна використовувати Липосам після закінчення гарантійного терміну придатності?

Відповідь: Якщо Липосам зберігався в герметичній упаковці виробника і після її відкриття зовнішній вигляд препарату і консистенція його відповідають вимогам сертифікату якості та інструкції для застосування, безперечно препарат придатний для використання.

4. Чи варто використовувати Липосам для обробки насіння?

Відповідь: Звичайно. Адже під час передпосівної обробки насіння важливо, щоб протруйники і біопрепарати, регулятори росту рослин закріпились на поверхні і не осипались. Крім того, Липосам, покриваючи насіння плівкою, довше зберігає вологу в ньому і захищає від стресових ситуацій.

5. Чи дозволено використання Липосаму з хімічними засобами захисту?

Відповідь: Так можна. Рекомендуємо прокунсультуватися у наших фахівців щодо сумісності. 

Інші питання

Який позитивний вплив Біокомплексу- БТУ на розвиток сільськогосподарських культур?

Біокомплекс-БТУ сприяє успішному швидкому відновленню весняної вегетації. Біопрепарат посилює імунітет ослаблених рослин та пригнічує розвиток фітопатогенів, посилюють ріст кореневої системи та вегетативної маси. Збалансовано підживлює рослини макро- та мікро-, елементами в доступній формі. Природні стимулятори росту та фітогормони, що наявні в Біокомплексі-БТУ, підвищують стійкість культур до несприятливих кліматичних умов весни – перепадів температур, посухи тощо. Використання Біокомплексу-БТУ суттєво підвищує ефективність та тривалість дії хімічних пестицидів.

Чи можна використовувати Біодеструктор стерні весною та для яких культур?

Так, Біодеструктор стерні можна і потрібно використовувати весною. Особливо для овочевих рослин. Його застосовують перед садінням та після збору врожаю, з метою оздоровлення ґрунту від фітопатогенів, заселення корисною мікрофлорою, для нейтралізації фітотоксинів, кращому засвоєнню елементів живлення. Також у будь-який період його можна використовувати для біокомпостування різних органічних відходів.

Розкажіть про використання біопрепаратів в саду?

На плодових деревах використовувати біопрепарати можна від фази до розпускання бруньок і до закінчення вегетаційного сезону. Обмежень кількості обробок немає. Це ж саме стосується ягідних культур – суниці, малині, смородині та інших. Навесні необхідно захистити рослини від шкідників та хвороб. До та під час розпускання бруньок можна зробити 2 обробки біологічним фунгіцидом Фітоцид®–р та прилиплювачем Липосам®. Вони надійно захищають рослини від хвороб. Для підживлення ягідників рекомендуємо використати Біокомплекс-БТУ для плодово-ягідних культур. Він забезпечує захист рослин від хвороб та стимулює ріст вегетативної маси. Коли температура повітря вище +10-15°С, можна використати проти шкідників біоінсектициди Лепідоцид-БТУ та Бітоксибацилін-БТУ.

Як поліпшити якість розсади помідора та капусти ?

При вирощуванні розсади можна для початку обробити насіння сумішшю Азотофіту®-р та Фітоциду® –р. Ця обробка захистить насіння від хвороб, прискорить проростання насіння, ріст та розвиток рослин. Також можете спробувати нашу новинку – біопрепарат Азотофіт®-т, Препарат додають в ґрунтові суміші, на яких вирощують розсаду. Азотофіт®-т допомагає рослині розвинути міцну кореневу систему та прискорити ріст. При пікіруванні або пересаджуванні розсади на постійне місце також необхідно обробити коріння рослин сумішшю Азотофіту®-р та Фітоциду®-р або Біокомплексом-БТУ для овочевих культур. Ця обробка стимулює ризогенез, зніме стрес від пересаджування та забезпечить практично 100% приживання! Для підживлення розсади у розсадних відділках, грядах, касетах та парниках, використовуйте Біокомплкекс-БТУ для овочевих культур. Він забезпечить оптимізацію ростових процесів і розвиток висадженої культури, а також підвищить стійкість до хвороб.

Відповідь: Липосам сумісний з усіма засобами захисту рослин у вигляді водних розчинів. При використанні препаратів на органічній основі необхідно провести тест на змішування.


Публікації

Наші партнери