This version of the page http://knukim.edu.ua/?p=34673 (195.242.161.214) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2021-06-29. The original page over time could change.
Збірна КНУКіМ у півфіналі Студліги «Динамо»!
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Дата: 18.05.2015 | Рубрика: Новини

У завзятому протистоянні КНУКіМівські футболісти здолали збірну НТУУ «КПІ». Чудовий матч! Запекла боротьба! Красені голи!

У суботу, 16 травня, відбувся чвертьфінальний матч Студліги «Динамо» Київ між футбольними збірними КНУКіМ та НТУУ «КПІ».

Із перших хвилин стало зрозуміло, що матч буде напруженим і жорстким. Численні ігрові зіткнення, фоли призвели до того, що за підсумком матчу гравцям обох команд загалом було показано 3 червоних і три жовтих картки.

Першими пропустили м’яч наші хлопці: після вдалого сольного проходу через усе поле гравець команди КПІшників викотив м’яч під удар партнеру, який із троьох метрів «розстріляв» ворота університету культури. Втім КНУКімівці не розгубилися. Ще до перерви наш Гіві Лобджанідзе завдяки передачі м’яча із флангу чудовим ударом зльоту зрівняв рахунок.

У другому таймі боротьба загострилась, були травмовані гравці як збірної КНУКіМ, так і команди КПІ. Під завісу матчу після швидкої контратаки нашої команди Валентин Кудрявцев «на техніці» майстерно обійшов двох гравців супротивника та неймовірно сильним і точним ударом вразив лівий верхній кут воріт КПІшників. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь збірної Київського національного університету культури і мистецтв!

Вітаємо КНУКіМівців із виходом до півфіналу Студліги «Динамо», де нашими суперниками будуть гравці команди переможця пари НАВС (Національна академія внутрішніх справ) – КНУ ім. Шевченка.