This version of the page http://mfa.gov.ua/vacancies (212.26.137.28) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2021-03-31. The original page over time could change.
Вакансії | Міністерство закордонних справ України

Перейти до основної сторінки

Міністерство закордонних справ України
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Стара версія
Вакансії
Конкурси на зайняття посад
Тип вакансій
Структурний підрозділ
Період публікації
Статус вакансії

Код вакансії
281120191
Посада
Перший секретар відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях
Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби
Дата публікації 20 листопада 2019
Прийом документів до 16 грудня 2019
Вимоги до кандидатів
Триває прийом документів Результат конкурсу

Конкурс на зайняття посади, ще триває

Код вакансії
281120191
Посада
Перший секретар відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях
Департамент ЄС і НАТО
Дата публікації 20 листопада 2019
Прийом документів до 16 грудня 2019
Вимоги до кандидатів
Прийняття документів завершено Результат конкурсу

Конкурс на зайняття посади, ще триває

Код вакансії
281120191
Посада
Перший секретар відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях
Департамент країн Близького Сходу та Африки
Дата публікації 20 листопада 2019
Прийом документів до 16 грудня 2019
Вимоги до кандидатів
Конкурс завершено Результат конкурсу
Переможець конкурсу
Мороз Віталій Романович
Кількість балів
10,00
Другий за результатами кандидат
Васильєва Наталія Костянтинівна
Кількість балів
9,72
Завантажити ще
Визначення рівня володінням іноземними мовами

Відповідно до статті 13 Закону України «Про дипломатичну службу» однією з спеціальних вимог до осіб, які претендують на вступ на дипломатичну службу є володіння іноземними мовами в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків.

Іноземні мови та обсяг (рівень володіння іноземною мовою), необхідний для виконання посадових обов’язків зазначаються в умовами проведення конкурсу.

Визначення рівня володіння іноземною мовою здійснюється Центром мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України (ЦМП) відповідно до Порядку визначення рівня володіння іноземною мовою кандидатами на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В» та посадовими особами дипломатичної служби, затвердженого наказом Міністерства закордонних справ України від 21.11.2019  № 515, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.12.2019 за № 1250/34221.

Рівень володіння іноземною мовою також може бути підтверджено шляхом подання учасником оригіналу сертифіката, що посвідчує складання міжнародного іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, за умови наявності такого сертифіката у переліку.

Щодо інших мов, визнаються сертифікати, що видані ліцензованими національними центрами відповідних країн, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Термін давності складання міжнародного іспиту на визначення рівня володіння іноземною мовою не повинен перевищувати три роки. 

Учасник, який має відповідний сертифікат, що посвідчує складання міжнародного іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, для зарахування визначеного цим документом рівня має пред’явити його оригінал.

За відсутності сертифікату з іноземної мови, кандидат може пройти тестування з визначення рівня володіння іноземною мовою у Центрі мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка, та отримати довідку встановленого зразка. Термін дії довідки – шість місяців для рівнів А1-В2, один рік для рівня С1.

Повторне тестування з метою покращення результатів можливе не раніше, ніж за три місяці.


Інформація про платні послуги Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС

 З 2 січня 2018 року Центр мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС здійснює визначення рівня володіння іноземною мовою осіб, які не є працівниками Міністерства закордонних справ України, на платній основі. За результатами випробування на визначення рівня володіння іноземною мовою видається довідка встановленого зразка.

Для того, щоб пройти тестування з визначення рівня володіння іноземною мовою необхідно:

  • Заповнити заяву*.
  • Надіслати заповнену заяву на електронну адресу Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України cmpdau@gmail.com або вкинути її у скриньку на першому поверсі Академії біля інформаційної дошки.
  • Сплатити вартість послуги** згідно реквізитів ***, та надіслати копію квитанції на електронну адресу Академії cmpdau@gmail.com.
  • Отримати повідомлення від Центру мовної підготовки щодо дати, часу та аудиторії тестування. Інформація щодо графіку тестувань також розміщується на сайті та ФБ сторінці Академії, та на інформаційній дошці.
  • З’явитись у зазначений день і час, пред’явити документ, що засвідчує особу та оригінал квитанції про сплату.
  • Наступного робочого дня від дати тестування отримати довідку встановленого зразка.

У разі необхідності за більш детальною інформацією звертатись у відділ тестування та оцінювання Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за тел.: 279-45-00, 238-15-45 (внутрішній телефон 70-19).

**ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ 

Визначення рівня володіння іноземною мовою (англійською, французькою, німецькою, іспанською), за результатами якого видається довідка  – 950,00 грн.

Визначення рівня володіння іноземною мовою (арабською, болгарською, в’єтнамською, гінді, індонезійською, італійською, китайською, корейською, македонською, новогрецькою, перською, польською, португальською, румунською, сербською, словацькою, турецькою, угорською, хорватською, чеською, шведською, японською),  за результатами якого видається довідка   1350,00 грн.

Визначення рівня володіння іноземною мовою, за результатами якого видається сертифікат  – 1850,00 грн. 


*ЗРАЗОК ЗАЯВИ

 Директору Державного навчально-наукового 

закладу післядипломної освіти

"Дипломатична академія України імені

Геннадія Удовенка при Міністерстві

закордонних справ"

Г.О. Надоленку


                                                                            (ПІБ)


ЗАЯВА

 

Я,________________________________________________________________


__________________________________________________________________,

(народився/лася «____»_______________   _____року, ІПН__________________________,

паспорт серії______№______________коли і ким виданий___________________________________________________________ _________________________________________моб.:____________________)

прошу визначити мій рівень володіння___________________________________мовою та надати мені відповідну довідку/сертифікат.


         Оплату за освітню послугу гарантую.

«____»______________________20_____року.

____________________________

         (підпис)


***РЕКВІЗИТИ

 

ДИПЛОМАТИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ 

01025, М. Київ, вул. Велика Житомирська, 2

ЄДРПОУ 20062173

Код банку 820172

Банк: ДКСУ в м. Києві

р/р UA138201720313291001201016695

Призначення платежу: за платні освітні послуги П.І.Б.

Особливості конкурсу на зайняття посад дипслужби категорій «Б» і «В»

Особливості проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 728 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття посад дипломатичної служби категорій “Б” і “В”, замість заяви, передбаченої підпунктом 1 пункту 19 цього Порядку, подає заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 20.

Кандидати на зайняття посад дипломатичної служби категорій “Б” і “В” проходять тестування на знання законодавства та тестування на знання спеціального законодавства.

Тестування на знання спеціального законодавства проводиться з метою визначення рівня знань нормативно-правових актів, зазначених у компонентах відповідної вимоги до професійних знань кандидата, що пов’язані із виконанням завдань посадовою особою дипломатичної служби.

Кожен перелік тестових питань на знання спеціального законодавства та варіанти відповідей затверджуються МЗС та оприлюднюються на його офіційному веб-сайті. Зазначений перелік включає не менш як 100 питань на знання не більше п’яти нормативно-правових актів, які застосовуються для виконання завдань у відповідній сфері діяльності органів дипломатичної служби.

Кожне питання передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним.

Під час проведення тестування на знання спеціального законодавства питання для кожного кандидата обираються автоматично з відповідного переліку тестових питань. Одне тестове завдання включає 25 тестових питань.

Час для проведення тестування на знання спеціального законодавства повинен становити не більше ніж 25 хвилин.

Результати тестування на знання спеціального законодавства можуть використовуватися протягом шести місяців з дня його проходження, у тому числі в день отримання таких результатів, під час участі кандидата в інших конкурсах, за умови відповідності переліку нормативно-правових актів, визначеного у компонентах відповідної вимоги. При цьому кандидат зобов’язаний з’явитися під час проходження етапу тестування у визначений конкурсною комісією час для надання доступу адміністратору до результатів тестування.

За результатами проходження тестування на знання спеціального законодавства виставляються такі бали:

1. для посад категорії «Б»:

  • 2 бали — кандидатам, які відповіли правильно на 22 питання тестового завдання i більше;
  • 1 бал — кандидатам, які відповіли правильно на 17—21 питання тестового завдання;
  • 0 балів — кандидатам, які відповіли правильно на 16 і менше питань тестового завдання;

2. для посад категорії «В»:

  • 2 бали — кандидатам, які відповіли правильно на 20 питань тестового завдання i більше;
  • 1 бал — кандидатам, які відповіли правильно на 15—19 питань тестового завдання;
  • 0 балів — кандидатам, які відповіли правильно на 14 і менше питань тестового завдання.

Кандидати, які за результатами проходження тестування на знання спеціального законодавства набрали 0 балів, а також кандидати, які не з’явилися для його проходження протягом часу, передбаченого для тестування всіх кандидатів, вважаються такими, що не пройшли конкурс. Такі кандидати не допускаються до чергового етапу конкурсу.

Кандидати, які набрали від 1 до 2 балів, вважаються такими, що пройшли тестування на знання спеціального законодавства та допускаються до наступного етапу конкурсу - визначення рівня володіння іноземною мовою.

Визначення рівня володіння іноземною мовою – здійснюється Центром мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України, відповідно до порядку, затвердженого МЗС.

За результатами визначення рівня володіння іноземною мовою відповідно до глобальної шкали Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти встановлюються такі рівні володіння іноземною мовою: «А1», «А2», «В1», «В2», «С1», «С2». Нульовий рівень володіння іноземною мовою “F” встановлюється кандидатам, які володіють іноземною мовою в обсязі, що не є достатнім для визначення рівня.

За результатами визначення рівня володіння іноземною мовою виставляються такі бали:

  • 2 бали — кандидатам, рівень володіння іноземною мовою яких є вищим, ніж зазначений у компоненті відповідної вимоги;
  • 1 бал — кандидатам, рівень володіння іноземною мовою яких відповідає зазначеному у компоненті відповідної вимоги;
  • 0 балів — кандидатам, рівень володіння іноземною мовою яких є нижчим, ніж зазначений у компоненті відповідної вимоги.

Рівень володіння іноземною мовою може бути підтверджений шляхом подання кандидатом сертифіката, що посвідчує складення міжнародного іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, за умови наявності такого сертифіката у переліку, який визначається МЗС та оприлюднюється на його офіційному веб-сайті.

Кандидату, який під час подання документів для участі у конкурсі надав копію відповідного сертифіката та до проходження етапу визначення рівня володіння іноземною мовою пред’явив його оригінал, зараховується визначений цим сертифікатом рівень володіння іноземною мовою.

Кандидати, які за результатами визначення рівня володіння іноземною мовою набрали 0 балів, а також кандидати, які не з’явилися для його визначення протягом часу, передбаченого для проходження цього етапу конкурсу, вважаються такими, що не пройшли конкурс. Такі кандидати не допускаються до наступного етапу конкурсу.

Перед проведенням співбесіди з членами конкурсної комісії МЗС формується попередній рейтинг кандидатів за результатами пройдених етапів конкурсу.

До співбесіди допускаються не більше семи кандидатів, які мають найвищий попередній рейтинг, а також кандидати, які мають такий самий попередній рейтинг як сьомий кандидат.

Загальна кількість балів кандидата на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В», визначається шляхом додавання середніх балів за кожною окремою вимогою та балів за результатами тестування на знання законодавства, тестування на знання спеціального законодавства та визначення рівня володіння іноземною мовою.

Тестові питання на знання спеціального законодавства

Відповідно до пункту 92 «Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» передбачено, що кандидати на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В» проходять, крім тестування на знання законодавства, тестування на знання спеціального законодавства.

Перелік тестових питань на знання спеціального законодавства та варіанти відповідей затверджені наказом МЗС від 25.11.2019 №525:

  • тестові питання та варіанти відповідей для оцінки знання спеціального законодавства під час проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ категорій «Б» та «В» в апараті МЗС  та посад дипломатичної служби категорії «Б» (Додаток 1);
  • тестові питання та варіанти відповідей для оцінки знання спеціального законодавства під час проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням дипломатичних функцій (Додаток 2);
  • тестові питання та варіанти відповідей для оцінки знання спеціального законодавства під час проведення конкурсів на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням консульських функцій (Додаток 3);
  • тестові питання та варіанти відповідей для оцінки знання спеціального законодавства під час проведення конкурсів на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням функцій адміністративно-технічного забезпечення діяльності органів дипломатичної служби у консульській, фінансовій, адміністративно-господарській сферах та сфері діловодства (Додаток 4).
Вимоги на зайняття посад дипломатичної служби

Згідно з наказом Міністерства закордонних справ України від 18.09.2019 №425, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.09.2019 за №1073/34044 «Про затвердження вимог до осіб, які претендують на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В»:

  • вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад дипломатичної служби категорії «Б»;
  • вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням дипломатичних функцій;
  • вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням консульських функцій;
  • вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад дипломатичної служби категорії «В» з виконанням функцій адміністративно-технічного забезпечення діяльності органів дипломатичної служби.
Нормативна база
  1. Закон України «Про державну службу».
  2. Закон України «Про дипломатичну службу».
  3. Положення про обслуговуючий персонал системи органів дипломатичної служби України.
  4. Постанова КМУ «Про затвердження розмірів компенсаційних виплат в іноземній валюті на місяць працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження».
  5. Постанова КМУ « Про затвердження Порядку оплати працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження, та членам їх сімей витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги або медичним страхуванням»
  6. Наказ від 29.01.2020 №43 «Щодо переліку експертів у сфері зовнішніх зносин».
  7. Наказ від 23.04.2020 №179 «Про скасування конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби».

Мапа порталу
Про Міністерство
  • Історія
  • Структура
    • Структурні підрозділи
    • Представництва в регіонах
    • Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка при МЗС
    • Рада експортерів та інвесторів при МЗС України
    • Український інститут
    • Державні підприємства при МЗС України
  • Місія та візія
  • Стратегії
Офіційні документи
  • Плани та звіти
    • План дій МЗС на 2020 рік
  • Бюджет та звітність
  • Внутрішній аудит
  • Очищення влади
  • Додаткові документи
    • Меморандум про співробітництво між МЗС та ПрАТ "Європейське туристичне страхування"
  • Внутрішній контроль
Громадськості
  • Звернення громадян
  • Електронне звернення
  • Особистий прийом громадян
  • Публічна інформація
    • Запобігання та протидія корупції
    • Запит на публічну інформацію
    • Електронний запит
    • Звіти про запити
    • Облік публічної інформації
    • Примірний перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є Міністерство закордонних справ України
    • Публічні закупівлі
    • Оголошення
  • Громадська рада при МЗС України
    • Про Громадську раду
    • Протокол установчих зборів
    • Регламент роботи
    • План роботи
    • Структура
    • Громадський контроль
    • Документи
    • Контакти
  • Консультації з громадськістю
    • Оголошення
  • Громадська експертиза
    • Запит Громадської ради щодо проведення громадської експертизи
    • Запит Львівської обласної громадської організації «Інформаційно-аналітичної центр Логос»
Міжнародні відносини
  • Участь у міжнародних організаціях
  • Організація Об'єднаних Націй
  • Рада Європи
    • Про Раду Європи
    • Участь України у діяльності Ради Європи
    • Парламентська Асамблея Ради Європи
    • Моніторинг ПА РЄ виконання Україною обов'язків та зобов'язань перед РЄ
    • Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи
    • Європейська комісія «За демократію через право»
  • Організація з безпеки і співробітництва в Європі
  • Центральноєвропейська ініціатива
  • Європейський Союз
  • ЮНЕСКО
    • Про ЮНЕСКО
    • Участь України у діяльності ЮНЕСКО
    • Національна комісія України у справах ЮНЕСКО
  • Організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ
  • ОЧЕС
    • Про ОЧЕС
    • Співробітництво в рамках ОЧЕС
    • Парламентська Асамблея ОЧЕС
    • Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку
    • Ділова Рада ЧЕС
    • Міжнародний центр чорноморських досліджень
    • Стан співробітництва України в рамках ОЧЕС
  • НАТО
  • Світова організація торгівлі (СОТ)
  • Організація економічного співробітництва та розвитку
  • Міжнародна організація франкофонії
  • Африканський Союз
  • Ліга арабських держав
  • Організація Американських держав
  • Співробітництво України з міжнародними фінансовими інституціями
  • Подолання наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Представництва України при міжнародних організаціях
Європейська інтеграція
  • Відносини Україна – ЄС
    • Історія відносин Україна – ЄС
    • Договірно-правова співробітництва Україна – ЄС
    • Система координації співробітництва між Україною – ЄС
    • Копенгагенські критерії членства в Європейському Союзі
  • Угода про асоціацію між Україною та ЄС
    • Про Угоду про асоціацію Україна – ЄС
    • Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС
    • Порядок денний асоціації Україна – ЄС
    • Група підтримки України
  • Саміти Україна – ЄС
    • 2017 рік
    • 2016 рік
    • 2015 рік
    • 2013 рік
    • 2011 рік
    • 2010 рік
  • Міжпарламентський діалог Україна – ЄС
  • Співробітництво з ЄС у сфері юстиції, свободи та безпеки
    • Співробітництво з Європолом
    • Співробітництво з Євроюстом
    • Співробітництво з EUBAM
    • Документи, що регламентують співробітництво
  • Східне партнерство
    • Про Східне партнерство
    • Багатосторонні платформи Східного партнерства
  • Регіональне співробітництво між Україною та ЄС
    • Про регіональне співробітництво між Україною та ЄС
    • Стратегія ЄС для Дунайського регіону
  • Торговельно-економічне співробітництво
  • Співробітництво в енергетичній сфері
    • Ядерна безпека
    • Інтеграція ринків електроенергії та газу
    • Безпека та енергоефективність
  • Інвестиційне співробітництво
  • Взаємодія Україна – ЄС по лінії СПБО
  • Допомога ЄС у сфері інституційної розбудови
    • Програма розбудови Україна – ЄС
    • Інструмент ЄС «Twinning»
    • Програма ЄС «TAIEX»
Двостороннє співробітництво
  • Країни Європи
  • Країни Азії та Океанії
  • Відносини з країнами Американського регіону
  • Близький Схід та Африка
  • Закордонні українці
    • Українська громада в країнах світу
    • Про Національну комісію з питань закордонних українців
    • Порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця
    • Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків
    • Законодавство
    • Контакти Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва
Питання міжнародної безпеки
  • Контроль над озброєннями та нерозповсюдженння ЗМЗ
  • Глобальні виклики та загрози
  • Експортний контроль
  • Контроль над звичайними озброєннями та заходи зміцнення довіри і безпеки у військовій галузі в Європі
Дипломатичні установи
  • Дипломатичні установи
Консульські питання
  • Департамент консульської служби
    • Структура ДКС
    • Прийом та консультації в ДКС
    • Консульські дії
    • Результати роботи на консульському напрямі
  • Оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію
  • Паспорт
    • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон
    • Посвідчення особи на повернення в Україну
  • Консульський облік
    • Загальна інформація про консульський облік
    • Постійний консульський облік
    • Тимчасовий консульський облік
    • Консульський облік усиновлених дітей – громадян України
    • Зняття з консульського обліку
  • Громадянство України
    • Дії з питань громадянства України
    • Набуття громадянства України за територіальним походженням
    • Набуття громадянства України за народженням
    • Поновлення у громадянстві України
    • Вихід з громадянства України
    • Набуття громадянства України з інших підстав
  • Голосування громадян України за кордоном
  • Залишення на постійне місце проживання за кордоном
  • Імміграція в Україну
  • Реєстрація актів цивільного стану
    • Реєстрація народження
    • Реєстрація смерті
    • Реєстрація та розірвання шлюбу
    • Реєстрація зміни імені
    • Нормативно-правова база
  • Міжнародне усиновлення
  • Документи та нотаріальні дії
    • Апостиль
    • Легалізація
    • Витребування документів
    • Нотаріальні дії
  • Поширені запитання/FAQ
  • Консульське обслуговування громадян України
  • Безоплатна правова допомога
Почесні консульства
Подорожуючим
  • РЕКОМЕНДАЦІЇ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ У ЗВ’ЯЗКУ З УСКЛАДНЕННЯМ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ В РЕСПУБЛІЦІ КОРЕЯ (26.02.2020 Р.)
  • РЕКОМЕНДАЦІЇ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ЗБІЛЬШЕННЯМ КІЛЬКОСТІ ЗАХВОРЮВАНЬ НА КОРОНАВІРУС У ФРАНЦІЇ (28.02.2020)
  • РЕКОМЕНДАЦІЇ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ ВІРУСУ COVID-19 В ІРАНІ
  • Правила виїзду за кордон громадян України
  • Країни світу: режим в’їзду
  • Плануєте подорож за кордон? Ознайомтесь з інформацією про країну
  • ДРУГ: добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон
  • Надзвичайні ситуації: як діяти
  • Медичні послуги за кордоном
  • В'їзд та перебування іноземців в Україні
    • e-Віза
    • Оформлення віз в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса»
    • Правила в’їзду та перебування в Україні
    • Режим в’їзду іноземців до України за державами
    • В’їзд іноземців до окупованої території України – Автономної Республіки Крим
  • Рекомендації громадянам України у зв’язку з можливим ускладненням безпекової ситуації в М’янмі
Протокол
  • Довідник з протокольних питань
  • Корисні матеріали
  • Довідник «Дипломатичні представництва іноземних держав та представництва міжнародних організацій в Україні»
Система обліку публічної інформації
Пресцентр
  • Виступи, заяви та коментарі
  • Пресслужба
  • Новини
  • Анонси подій
  • Медіагалерея
Онлайн-форма для повідомлення про корупцію
10 фактів про збройну агресію Росії проти України
Прийом документів для консульської легалізації та проставлення апостилю з дотриманням карантинних обмежень
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Завантажити
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Завантажити
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Opera
Завантажити
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux