This version of the page http://vet.bayer.ua/uk/new1.php (104.81.102.250) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2020-03-18. The original page over time could change.
Байєр ветеринарія - День боротьби з дирофіляріозом у Дніпропетровську

Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
  • Про компанію
  • Контакти
  • Залишити скаргу на якість продукту
  • Bayer group

День боротьби з дирофіляріозом у Дніпропетровську

06 квітня 2015 року в м. Дніпропетровську компанією Байєр був проведений День боротьби з дирофіляріозом.

Головний лектор – Володимир Чернов, член Європейської спілки з дирофіляріозу та ангіостронгільозу, практикуючий лікар ветеринарної медицини з багаторічним досвідом ведення тварин з дирофіляріозом, лектор і організатор семінарів і майстер-класів, консультант www.dirovet.info

Проблема дирофіляріозу і в Європі, і в Україні є однаково гострою, зокрема дирофіляріоз, викликаний D.repens, вважається паразитом, який найбільш екстенсивно поширюється у тварин і людини. Перший випадок дирофіляріозу в Україні був зареєстрований більше 100 років тому, на сьогоднішній день дирофіляріозом охоплені всі області нашої держави.

На початку Володимир Чернов висвітив найважливіші питання щодо розуміння проблеми дирофіляріозу:

  • життєвий цикл паразитів,
  • патогенез,
  • симптоми та клінічні ознаки,
  • діагностика,
  • лабораторні дослідження,
  • рентгенографія грудної клітини та ехокардіографія.

Наступний блок інформації був присвячений підбиранню схеми лікування тварин і усуненню негативних наслідків дирофіляріозу:

  • профілактика та скринінг,
  • консервативне лікування,
  • адюльтицидна терапія,
  • допоміжна терапія,
  • мікрофілярицидна терапія,
  • терапія легеневої гіпертензії,
  • хронічного легеневого серця, ХСН.

Крім дирофіляріозу собак, висвітлювалася також тема дирофіляріозу у кішок і людини.

Особливий інтерес учасники семінару проявляли до клінічних випадків дирофіляріозу та методів їх лікування з власної практики. Лектор залюбки поділився випадками дирофіляріозу, які доводилося зустрічати в клініці ветеринарної медицини м. Одеси «На Розумовській», де Володимир Чернов практикує вже більше 11 років.

Ветеринарний фахівець компанії Байєр Юрій Щербань презентував ексклюзивну інформацію про проведені дослідження на предмет резистентності серцевих дирофілярій до різних макроциклічних лактонів. У результаті досліджень виявилося, що, як і в будь-якого паразита, з часом у мікрофілярій уже встигла виробитися резистентність до ряду діючих речовин, і цим пояснюється факт вищої ефективності препарату Адвокат®. Для ефективної боротьби з дирофіляріозом ветеринарні лікарі повинні бути інформовані про можливий ризик стійкості дирофілярій щодо ряду препаратів. Ці відомості особливо уважно необхідно враховувати при розробці програми захисту для тварин, що подорожують.

Прекрасна сонячна весняна погода, активність ветеринарних лікарів і низка запитань, які учасники ставили лектору, підтверджують, що День боротьби з дирофіляріозом у Дніпропетровську пройшов успішно!