This version of the page http://vet.bayer.ua/uk/new15.php (104.81.231.62) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2019-12-24. The original page over time could change.
Байєр ветеринарія - Як Україна відзначилася на Всесвітньому Конгресі з лікування хвороб жуйних 2016

Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
  • Про компанію
  • Контакти
  • Гаряча лінія
  • Bayer group

Як Україна відзначилася на Всесвітньому Конгресі з лікування хвороб жуйних 2016

Більше 3.000 ветеринарів, фермерів та науковців, які працюють у галузі скотарства зібралися на Всесвітньому Конгресі з лікування хвороб жуйних у липні 2016 року у Дубліні (Ірландія). Історія цього заходу починається із 1960 року, коли Всесвітня Асоціація із лікування хвороб жуйних вперше організувала загальні збори у Ганновері (Німеччина), і з того часу ця подія стала доброю традицією для усіх, хто цікавиться скотарством, та проходить кожні два роки в різних куточках світу.

Цього року конгрес об’єднав спеціалістів із 65 країн світу, до уваги учасників було представлено 300 доповідей та 700 постерних презентацій, окрім того паралельно проходили симпозіуми, засідання робочих груп, круглі столи, де обговорювалися сучасні тенденції, актуальні захворювання тварин та питання їх продуктивності з огляду на кращі результати роботи дослідників та практичний досвід.

З метою підтримки ветеринарів компанія Байєр на Всесвітньому Конгресі з лікування хвороб жуйних 2016 року зробила акцент на освіті та інноваціях, які сприяють покращенню здоров’я та благополуччя великої рогатої худоби. Під час роботи Конгресу компанією Байєр було проведено 2 масштабних заходи: Міжнародний Симпозіум Байєр (3 липня) та Сателітний симпозіум Байєр (6 липня), на яких виступили з доповідями ряд експертів у галузі м’ясного та молочного скотарства. Ключові питання стосувалися сучасного досвіду управління стадом та продуктивністю, нових розробок в сфері лікування кульгавості, захворювань обміну речовин, особливостей формування вродженого імунітету, а також епізоотології захворювань з огляду на розмір стада. Симпозіум став платформою для обміну знаннями та ідеями для понад 270 учасників з більш, ніж 25 країн світу.

Відповідно до свого девізу – «Наука заради кращого життя» - компанія Байєр оголосила про початок реалізації угоди про спільні дослідження з компанією BioNTech AG з метою розробки інноваційних вакцин на основі РНК.

Під час конгресу компанія Байєр представила покращений додаток для смартфонів BCS Cowdition для швидкого та точного визначення рівня вгодованості молочних корів та новий електронний ресурс KetoLution.com, що пропонує ветеринарам і фермерам інформацію стосовно кетозу, наукові розробки в області впливу кетозу на здоров’я великої рогатої худоби, а також корисні інструменти для оптимізації управління стадом молочних корів. Варто зазначити, що Україна була першою країною, котра адаптувала додаток BCS Cowdition на рідну мову та зробила його доступним для користувачів. Саму програму можна безкоштовно завантажити з AppStore та GooglePlay.

Завдяки компанії Байєр подію всесвітнього значення у галузі тваринництва також змогла відвідати і українська делегація. Уже вдруге на цьому заході у вигляді постерної презентації представлено результати вітчизняних досліджень у галузі тваринництва. Цього року українська команда ділиться власним досвідом стосовно підвищення рівня вироблення антитіл при вакцинації за допомогою стимулятора обміну речовин, широко відомого для ветеринарів, препарату Катозал®.

Тетяна Сєдих, керівник підрозділу захисту здоров’я тварин компанії Байєр, зазначила: «Для компанії Байєр галузь молочного скотарства є однією із пріоритетних. Ми пишаємося своїми досягненнями та внеском, який зробила компанія та наші спеціалісти в українське тваринництво, адже багато кращого європейського досвіду було передано та успішно впроваджено в Україні. Зокрема, завдяки зусиллям спеціалістів компанії Байєр, піднято на належний рівень проблему кетозу та еймеріозу, широко запроваджено технологію одномоментного запуску та консервації вимені корів. На мою думку, найкращі інвестиції – інвестиції в знання, а тому компанія Байєр і надалі буде підтримувати спеціалістів у здобутті нової інформації та її застосуванні на практиці.»