This version of the page http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=100499 (195.211.84.14) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-10-14. The original page over time could change.
$ - Кіко, Mangooutlet , Карефур, Н&М, Манго -50%, Зара ! Покупки в інтернет-магазинах Іспанії! | Дівочі посиденьки

$ Кіко, Mangooutlet , Карефур, Н&М, Манго -50%, Зара ! Покупки в інтернет-магазинах Іспанії!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем danchyk, 24 Березень 2013.

Tags:
  • купуй на посиденьках
  1. danchyk Well-Known Member

    ВІТАЮ ВАС ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!
    ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ ПОКУПКИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ ІСПАНІЇ!

    Умови покупок такі:

    1. Ціна товару + 13% + доставка з магазину по Іспанії + доставка до України (3,5 євро/кг з 26.12.14) + доставка до Вашого населеного пункту

    2. Термін доставки 2 - 5 тижнів. Доставку до Вашого міста проводимо Новою Поштою.

    3.Будемо замовляти такі бренди (для Іспанії вибираємо країну - España (Península y Baleares) або просто España:

    1) MANGO - це суміш стилів, кольорів, фасонів та моделей. Манго - класика, спорт і відпочинок. Іспанський бренд, який став відомим на весь світ. Нові колеції на MANGO і знижки на MANGOOUTLETI. Доставка на Манго від 30є - безкоштовна, на Аутлеті - від 50є.
    2) KIABI - французький бренд хорошого одягу. Тут представлений дитячий одяг, дорослий, а також одяг для вагітних. Якість одягу дуже хороша. Дитячий одяг в більшості випадків маломірть на розмір. Доставка від 15є по Іспанії - безкоштовна.
    3) С&A - магазин надзвичайної німецької якості для дорослих та дітей. Доставка по Іспанії 4,95 є, (ділиться на групку покупців).
    Всі решту магазинів Іспанії знайдете на МОЄМУ САЙТІ

    4. БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ Переглянути вкладення blank_zamovlenja.xls

    5. Замовлення приймаються на пошту

    В темі замовлення вказуйте обов"язково назву магазину, з якого робите замовлення.

    6. Оплата за замовлення проводиться на карту ПриватБанку по курсу Приватбанку "для карт і поповнення депозитів" в день оплати або у євро готівкою. Здійснюється передплата 100% вартості товару, після підтвердження замовлення на сайті. Проплатити потрібно на протязі 2-ох днів від отримання рахунку. Не забувайте за комісію банку 1% від суми замовлення. Звіт про оплату потрібно скинути на електронну пошту.

    7. Вага (3,5 євро/кг, заокруглення до 10 грам) оплачується після прибуття товару в Україну.

    8. Товар поверненню та обміну не підлягає. Тому старанно вибирайте розмір та колір. Кожен виробник надає розмірну сітку одягу, і вимірявши свої параметри можна обрати розмір.

    На всі питання та пропозиції з радістю відповім!


    Бажаю приємних покупок та насолоди від отриманих речей!


    ДЕ ЗАБИРАТИ ПАКУНКИ



    Дівчатка, коли Ви отримуєте рахунок за вагу, це означає, що речі вже приїхали, і їх можна забирати!!!



    Курс Привату дивимось ось тут



    Дівчатка, ще раз дуже прошу, хто живе у Львові, віддавати гроші у євро ( в іншому випадку змушена буду Вам рахувати по тому курсу, по якому реально ті євро зможу купити... )


    ОНОВЛЕННЯ ЗАЛИШКІВ 20.07.2016
    Pokupky.org


    В період знижок, речі можуть прийти в не зовсім відмінному стані. Я на жаль на це ніяк вплинути не можу, може бути якась затяжка, чи брак, таке рідко трапляється, але все ж таки буває. Тому мусимо розуміти, що при купуючи он-лайн, йдемо на певний ризик.


    Дівчатка, буду у відпустці з 8 по 22 серпня. Роздача буде в перших числа серпня, а потім швидше за все аж в перших числах вересня, тому враховуйте це, кому щось дуже терміново потрібно.

     
    Останнє редагування: 16 Липень 2018
    danchyk, 24 Березень 2013
    #1
    • Креативно x 1
  2. arkka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    привіт))) буду тут перша. Скинула невеличке замовлення на Venca. Там безкоштовна доставка по Іспаніїї? я правильно зрозуміла?
     
    arkka, 25 Березень 2013
    #2
  3. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Так, тільки сьогодні безкоштовна, замовлення отримала. Ввечері замовлю!
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
    danchyk, 25 Березень 2013
    #3
  4. shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    привіт!! 50- то європейський розмір? тобто якщо, приміром, у мене 52 укр, то європейський 52-6=46, так?
     
    shparynka, 25 Березень 2013
    #4
  5. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    shparynka, то Ви на якому сайті дивитесь? там на кожному сайті є розмірна сітка. розміри європейські.
     
    danchyk, 25 Березень 2013
    #5
  6. shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    на Венсі. Але там є і євро, і XL.
     
    shparynka, 25 Березень 2013
    #6
  7. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    так, дивіться по розмірній сітці.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
    danchyk, 25 Березень 2013
    #7
  8. Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    а який об*єм?
     
    Marcipanka, 25 Березень 2013
    #8
  9. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Marcipanka, 1 л.
     
    danchyk, 25 Березень 2013
    #9
  10. Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Так- так, мені теж цікаво

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Все, вже бачу.
     
    Hexe, 25 Березень 2013
    #10
  11. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    може бути ще на 0,5-1 євро дешевше, якщо куплять не Coosur. Але олія - дуже якісна, з тим що в нас продають не порівняти, навіть та що в італійських товарах - не така.
     
    danchyk, 25 Березень 2013
    #11
  12. Zyzya Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    http://www.venca.es/rebajas/mujer/t...ga-corta-estampada-110086-1LA-LA-n9080100.htm
    Хочу замовити тунічку , де почитати про розміри ? дякую
     
    Zyzya, 25 Березень 2013
    #12
  13. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Zyzya, розмірна сітка http://www.venca.es/rebajas/mujer/t...ga-corta-estampada-110086-1LA-LA-n9080100.htm
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
    danchyk, 25 Березень 2013
    #13
  14. Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    А звідки потрібно буде забирати замовлення?
     
    Jeanjerry, 25 Березень 2013
    #14
  15. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Венсу замовила всім! В кіцевому результаті, ще видав сайт доставку 1,95 євро. На наступний раз будемо знати, що і такі сюпризи бувають. А Кіабі не хотів замовлятись. То завтра зраненька спробую.
     
    danchyk, 25 Березень 2013
    #15
    • Інформативно x 1
  16. shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    а коли Ви закриваєте Венсу?
     
    shparynka, 26 Березень 2013
    #16
  17. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    , на разі маю тільки одне замовлення, щоб розділити доставку збираємо ще групку.

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    На косметику і парфуми маємо вже половину для безкоштовної доставки.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
    danchyk, 26 Березень 2013
    #17
  18. shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    http://www.magicoutlet.es/prod.asp?wProd=113372&prefe=2UB&cata=UB&nave=1040000 а з цього сайту замовляєте?
     
    shparynka, 26 Березень 2013
    #18
  19. danchyk Well-Known Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    так якраз хочу додати його до списку. Доставка по Іспанії 5.60 євро


    Ввечері замовляю Мангоаутлет!
     
    danchyk, 26 Березень 2013
    #19
  20. skor New Member

    Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

    Я ще хочу скинути замовлення почекайте!!!!!
     
    skor, 26 Березень 2013
    #20