This version of the page http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=114754 (195.211.84.14) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-10-13. The original page over time could change.
$ - Ароматерапія для Здоров'я і Успіху. | Дівочі посиденьки

$ Ароматерапія для Здоров'я і Успіху.

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 23 Квітень 2014.

Tags:
  • aromatherapy
  • doterra
  • діти
  • здоров'я
  • йога
  • краса
  • купуй на посиденьках
  • сім'я
  • спорт
  1. Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    РОЗДАЧА І ЗАМОВЛЕННЯ ОЛІЙОК
    Олійки можна забрати у форумлянки Олі @Magnoliya.

    Новинки 2018
    Олійки Копайби, мандарину, набір для Йоги.
    Тепер щодо власне олій.
    Ціни на ефірні олійки в американських грошових одиницях
    Ефірні олійки.pdf
    Суміші ефірних олій.pdf
    Олії, які продаються в пляшках по 15 мл, можна взяти в кількості 5 і 10 мл.
    Ціна самої пляшки та пересилка для вас безкоштовні.
    Ціна Ролеру коштує в межах до 15 грн.

    Суміші олій, які вже містять у собі кокосовою олію, як Баланс та Щит природи, розводити в ролері не рекомендую, оскільки вони вже є розведеними.

    Ось кілька корисних посилань щодо застосування олій та посилання на види олій і ціни (в американських грошових одиницях):
    Список ефірних олій та ціни

    Дія та застосування ефірних олій

    Список сумішей ефірних олій та ціни

    Складники та застосування сумішей олій

    Як користуватися ефірними оліями

    мазь "Синій"

    Набори ефірних олій у пляшках по 5 мл

    Набір ефірних олій "Сімейний лікар" та дія й використання кожної олії з цього набору

    Серія продукції із сумішшю ефірних олій "Захист"

    Мило, лосьйони та бальзам для губ із ефірними оліями

    Серія "Чиста шкіра" для догляду за шкірою обличчя

    Сироватка для догляду за шкірою голови та волоссям

    Застосування ефірних олій під час вагітності

    Приймаємо ванни з ефірними оліями

    Ефірні олії й боротьба з комахами

    Ефірні олії та догляд за волоссям і шкірою голови

    Якщо вас зацікавила суміш або мазь "Синій", можна купити ось такі пробники на 2 мл по $1.00 за штуку. Ця мазь допоможе на синці, забої, спрацьовані м'язи, розтягнення, біль м'язів та суглобів тощо.


    Ефірні олії не мають побічних дій і не викликають звикання, залежності, як це буває зі звичайними ліками, а зокрема антибіотиками.
    Завдяки високому контролю за якістю олії dōTERRA можна використовувати не лише зовнішньо та ароматично, а й внутрішньо. dōTERRA - це єдиний виробник ефірних олій, чиї олії безпечно вживати внутрішньо: у капсулах, капаючи на воду, чай, у випічці та готуванні.
    У жодному разі не вживайте внутрішньо олії інших виробників!

    Поки баночка закрита, олії можна зберігати роками (то десятки років, або й більше). Коли баночка вже відкрита, то олійка з часом буде втрачати властивості, бо буде частий контакт із повітрям, тому після якогось часу може трохи ослабнути їх дія, аромат, але фактично вони не псуються.


    Замовити олії можна тут у темі або ж написавши Олі @Magnoliya в ПП. Оплата в гривнях на картку Приватбанку по верхньому курсу Приватбанку.

    Як придбати ефірні олії та іншу продукцію компанії dōTERRA
     

    Вкладення:

    • Суміші ефірних олій.pdf
      Розмір файлу:
      49,7 КБ
      Переглядів:
      1
    • Ефірні олійки.pdf
      Розмір файлу:
      48 КБ
      Переглядів:
      2
    Останнє редагування: 28 Вересень 2018
    Sera, 23 Квітень 2014
    #1
    • Подобається x 1
  2. flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Цікаво. А можа прохання? Напишіть найперше про трояндову олію.В Семінарії, навпроти Шувару нижнього роблять мировання трояндовою олією (мабуть додають кілька крапель ефірної до звичайної), як же ж мене від неї болить голова потім і нудить. На Паску вирішила для себе, що більше не піду на це таїнство.
    Люблю капнути на ватку лавандову (покласти в спальні), апельсинову (десь заникати на кухні), евкаліптову чи розмаринову (в кабінеті). Дуже мені цікава ця тема. Чекаю опусів.
     
    flame, 24 Квітень 2014
    #2
  3. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Боюся, що вони використовують штучну олію або ж олію, де справжньої трояндової є дуже й дуже мало. Індустрія ефірних олій не контролюється, відповідно, якщо виробник сам не ставить високих стандартів, то їх і не буде. Дуже схоже є з тими, хто робить органічну продукцію в країнах, де нема щодо цього стандартів та вимог.

    Чисту трояндову олію не можна купити, на жаль, оскільки вона дуже дорога. 5 мл трояндової олії коштують $566 (американських). Для виготовлення однієї краплі трояндової олії потрібно 30 троянд, а для виготовлення 5 мл - 12 тисяч. Купити цю олію можна лише часом під час особливих промоцій. Те саме й із жасминовою, яка коштує $266.
     
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #3
  4. flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Ви мене вбили наглухо.:khomyak: А що ми тоді будемо обговорювати при таких цінах? І для чого? Все одно більшість з нас того не купить і не використає
     
    flame, 24 Квітень 2014
    #4
  5. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Є безліч інших олій, виробництво яких не потребує таких затрат, відповідно вони й не коштують аж так багато. Ви запиталися про найдорожчу олію, яка лиш може бути. Її можна купувати хіба краплями, але щиро кажучи, вже понад рік користуюся оліями саме в лікувальних цілях і потреби в цій олії в мене ні разу не виникало, хоча питають мене про неї дуже часто й хочуть купити хоч кілька крапель. Проте, як на мене, ця олія не є незамінною.
     
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #5
  6. flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Ну я ж з прикрого досвіду, думала, що це ефірна олія ( в мене завжди так, губа не дура?).
    Тоді просто постою і послухаю. бо таке дороге точно не куплю
     
    flame, 24 Квітень 2014
    #6
  7. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Я таке теж не купую, щиро зізнаюся. Але є купа інших можливостей.
    Зрештою, я в цій темі ділитимуся інформацію про застосування олій зовнішньо та ароматично, просто ефект при використанні інших олій може бути не аж таким, як від чистих терапевтичних. Мій досвід був саме таким. Запах нормальний, але лікувальний ефект, якщо проблема серйозніша, не такий, як при застосуванні чистих олій.
     
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #7
  8. flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Аж настрашилася від опису цін на олії.
    Але я тут буду частим гостем, мене ця тема дуже зацікавила. І ще напишіть як Ви відноситеся до аромаламп.
     
    flame, 24 Квітень 2014
    #8
  9. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня



    Я продаю олії лише цієї компанії, жодних інших не продаю й не застосовую, бо вважаю, що ця є найкращою. Інформацію, яку я писатиму щодо олій, можна застосовувати на власний розсуд. Кожен обирає для себе, що може й хоче застосовувати. Тільки варто пам'ятати, що застосовувати інші олії можна ВИКЛЮЧНО ароматично та за допомогою олії-носія або води. В жодному разі внутрішньо чи безпосередньо на шкіру!

    Аромалампу використовую вдома щодня. Я використовую "парову", тобто таку, що нагріває воду з кількома краплями олії в ній. Є ще лампи, де можна під'єднати безпосередньо пляшечку з олією, але тоді олія дуже швидко використовується.
     
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #9
  10. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Застосування ефірних олій

    Дуже важливо пам'ятати, що при внутрішньому та зовнішньому застосуванні ефірних олій, потрібно пити багато води, не менше 1,5-2 л щодня.

    Є дві школи в застосуванні олій: британська та французька.
    Британська школа підтримує лише два способи застосування ефірних олій: зовнішньо із застосуванням допоміжної олії (оливкова, кокосова тощо) або води, а також ароматично.
    Французька школа підтримує ті ж, що й британська, а також зовнішньо безпосередньо на шкіру та внутрішньо. Тільки для цього можна використовувати виключно чисті олії.

    Дуже важливо пам'ятати про це, коли будете читати цю тему.

    Зовнішнє застосування ефірних олій

    Безпосередньо на шкіру у проблемній зоні. Наприклад, коли дитина вдарилася, то синець можна змастити краплею олії безсмертника.

    Втирати в ступні, оскільки звідти олія найшвидше розходиться по всьому тілу.

    Втирати в шийний відділ хребта. Також можна промасувати уздовж усього хребта, особливо, якщо є якась серйозніша проблема.

    Масаж із ефірними оліями є дуже ефективним засобом для покращення стану, особливо під час хвороби. Для масажу вам буде потрібна олія-носій, щоби легше було розмасувати кілька крапель олії по більшій ділянці тіла. Оливкова та кокосова олії є найкращими для такого застосування ефірних олій.

    Втирати в скроневу кістку за вухом або ж у самі скроні (при болях голови).

    Вмасовуйте краплю-дві олії в описані вище ділянки протягом кількох хвилин. Після цього можна покласти на промасоване місце вогку теплу тканину, що відкриє пори ще більше й олія проникне у ваш організм швидше.

    УВАГА!!
    Ефірні олії не можна капати в очі, ніс або вуха, ані наносити на свіжі рани чи порізи!
    Якщо ефірна олія потрапила вам в очі, в жодному разі не змивайте її водою, тільки протріть олією (оливковою, кокосовою).


    Ароматичне застосування ефірних олій

    Аромалампи - це один із найпоширеніших видів застосування ефірних олій. Є лампи, в яких вода нагрівається чайною свічечкою, є електричні пульверизаторні лампи. Розпилюючи ефірні олії таким чином, можна очистити повітря та кімнату, де знаходиться лампа, від шкідливих бактерій, вплинути на покращення настрою, або ж просто створити приємну атмосферу.

    Вода. Крапніть кілька крапель ефірної олії на гарячу воду та вдихайте випари. Можна навіть зробити інгаляції, накриваючи себе та ваночку з водою й оліями рушником.

    Руки. Якщо у вас немає аромалампи, ви можете крапнути краплю чи дві олії на долоню, потерти долоні рук одна до одної, а тоді склавши руки разом, як тоді, коли хочете зачерпнути води, прикласти до лиця так, щоби захопити ніс і рот і вдихати випари олії.


    Внутрішнє застосування ефірних олій

    Капсули. Порожні желатинові капсули чудово підійдуть для внутрішнього вживання ефірних олій. Просто накрапайте олію в капсулу, закрийте її і проковтніть, запивши склянкою води. Такі капсули не можна заготовити наперед, їх треба проковтнути одразу чи майже відразу після того, як ви накрапали туди олію.


    Полокання. Дайте 2-3 краплі олії на невелику кількість води й полочіть горло. Можна також "протягнути" воду з олією крізь зуби або "перекинути" зі щоки в щоку й проковтнути.

    Під язик. Просто крапнути краплю олії під язик.

    Горло, піднебіння. Деякі олії можна застосовувати на стінках горла або на піднебінні, особливо для швидкого полегшення болю горла.

    Є ряд так званих "гострих" олій, які не можна вживати внутрішньо:
    березова, кедрова, кипарисова, евкаліптова, олія грушанки.
    Для вагітних список трохи довший:
    березова, кедрова, кипарисова, евкаліптова, базилікова, олія грушанки, сенни, кориці, розмарину, чебрецю.
    Ці олії не зашкодять, але вживання їх внутрішньо не матиме позитивного впливу, ані приємного смаку.

    На що можуть допомогти чисті ефірні олії терапевтичного рівня?
    - покращити загальний стан здоров'я
    - зміцнити імунітет
    - додати вам життєвої енергії
    - вирішити/полегшити хронічні проблеми

     
    Останнє редагування: 10 Червень 2014
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #10
  11. zetta Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Лiлю, вiтаю вас зi створенням теми. Розкажiть куди ви самi використовуэте олiю, пропорцii використання, реакцiя дiтей на запах, якi хворiбки ви лiкували i як швидко йшло оздоровлення. i поможiть менi зареэструватись ну то вже в пп .
    я колись на французькому сайтi купувала олiю рози, вона навiть на 1% не пахло розою а просто соняшниковою олiэю.
     
    zetta, 24 Квітень 2014
    #11
  12. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Дуже дякую! Сподіваюся, зможу допомогти або порадами, або з оліями.
    Я мала можливість понюхати в одного консультанта трояндову й жасминову олію. На його біду, він - інтраверт, а ми з моєю подругою - екстраверти. Ото ми тих олій нанюхалися, він лиш тихенько сидів і спостерігав. То просто божественні запахи й не зрівняються з жодним запахом магазинних олій. Я не дуже захоплююся трояндами, але жасмин росте в моїх батьків коло хати. Як я любила нюхати цвіт того кущика!! Я коли вдихала аромат жасминової олії, то ніби перенеслася до Львова до того кущика за батьківською хатою. Такий чистий той запах, такий натуральний.
    Це, до речі, перше враження всіх, хто має можливість понюхати олії dōTERRA й порівняти запах із іншими оліями. Жодні інші олії не мають такого чистого аромату.
    Я щодня використовую лавандову олію, лимонну, евкаліптову, апельсинову та жіночу суміш олій, суміш Дихання (Breathe) та суміш Спокій (Serenity). Дуже часто використовую м'ятну, суміш олій Баланс та Захист (OnGuard). Ще застосовую суміш олій на травлення (здуття, отруєння тощо), на біль голови, олію безсмертника, ладану та грейпфрута. Це ті олії, які я завжди маю в своїй сумці. І ще маю особливі олійки для догляду за шкірою обличчя та на покращення метаболізму.

    Мелася після того, як перенесла пневмонію в перші тижні свого життя й пробула на кількох антибіотиках 10 днів, має досить слабку дихальну систему. Будь-яка зміна температури й погоди - і їй зразу починає текти з носа. Евкаліпт висушує сопельки. Якщо в неї починається нежить або кашель, то завдяки евкаліпту та суміші Дихання вони проходять дуже швидко, але що найважливіше для мене - дитина спокійно спить усю ніч (і то без подушки). Цими оліями я натираю груди й спину. Якщо проблема маленька, то розбавленими, якщо більша, то беру краплю-дві чистої.

    Суміш олій Захист - одна з моїх улюблених, бо працює просто безвідмовно. То мій часник і цибуля в баночці. Як тільки бачу, що когось із нас починає розбирати, зразу натираю ступні тією олійкою й на ранок усі або здорові, або майже здорові. Мого чоловіка, як я вже написала в першому дописі, ця олія поставила на ноги за два дні, а він завжди важко хворіє (хоча й дуже рідко) і принаймні тиждень. Коли в хаті хтось хворіє, я цю олію капаю в аромалампу й вмикаю лампу принаймні двічі на день. Ми з чоловіком цю олію п'ємо ще й внутрішньо, як для лікування, так і профілактично в сезон грипу. Цю олію ніколи не розбавлюю, завжди використовую чистою.

    Лавандова олія допомагає моїй Меласі швидше заснути або ж заспокоїтися. На хлопців вона аж такої дії не має, тому для них маю суміш Спокій. Вона і мені допомагає також, особливо коли багато думок по голові ходить і важко заспокоїтися й заснути. Лавандову ще застосовую на біль голови. Ну, і дуже мені допомагає як заспокійливе жіноча суміш ClaryCalm та "лісова", як я її називаю, суміш Баланс. То суцільна релаксація! Особливо люблю приймати ванну із Балансом.

    Лимонну та апельсинову олії я застосовую при випічці, додаю до чаю. Лимонною чищу вікна, підлоги, екрани компутерів, телефонів. Вона чудово підходить для дезінфікування поверхонь. І заодно по хаті розходиться приємний запах. Апельсинова покращує настрій, підбадьорює, тому її часто використовую, коли за кермом і невиспана чи втомлена. Помагає краще за міцну каву чи чай. Так само використовую і грейпфрутову олію.

    М'ятну олію застосовую на збиття температури та на біль голови (у себе та чоловіка). І ще нею замінила жуйки, крапля олійки чудово освіжує подих. На біль голови ще є особлива суміш олій PastTense, але вона доволі сильна, тому я її розводжу і застосовую лише тоді, коли ніщо інше не допомагає. У мене таке буває на зміну погоди.

    Ще про те, як саме я зберігаю олії та як ними користуюся.
     
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #12
  13. нталька Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    скажіть, будь ласка, яким чином отримувати олійки у Львові?
     
    нталька, 24 Квітень 2014
    #13
  14. Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Можливостей є кілька. Зареєструвавшись можна замовляти із сайту компанії з Німеччини, але прямої пересилки до України нема. Якщо зареєстрованих користувачів буде багато, компанія буде зацікавлена в тому, аби покращити умови для такої країни.
    На жаль, ні російською, ні українською нічого нема, тому я готова покроково допомагати із замовленнями. По ходу створю фото із поясненнями, якщо буде потреба. Зі мною можна сконтактуватися в скайпі та в ґуґл-ток.
    З тої ж причини, оскільки з реєстрацією отримується лише англомовні брошури, я від себе подарую форумлянкам на вибір 5 мл лавандової, лимонної або апельсинової олії на вибір.
    Я також можу надіслати пробники найпопулярніших олій, якщо назбирається 8-10 бажаючих.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2014
    Liliyah Romanova, 24 Квітень 2014
    #14
  15. Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    А чому, цікаво? І це маються на увазі саме ті олії, якими ви займаєтеся, чи будь-які ефірні олії інших виробників?

    В моєї Яни так ніс реагує на холод - через тиждень-півтора після сильного похолодання починається нежить. Я змазую їй в носі тільки в нас власне бальзам, а не спрей, але там пише, що можна змазувати в носі. Тому розгубилася...

    Плюсуюся. Евкаліптова олія вилікувала мене від вазомоторного риніту
     
    Яська Березнева, 24 Квітень 2014
    #15
  16. Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    Я хочу пробника.
    Наразі мене цілком задовільняють олійки за Арома-Зону. Та я би порівняла запах.

    ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

    Я купляла по акції за 25 доларів 1 мл. Мені подобається. Може колись цю понюхаю для порівняння.
    Кинь лінка будь-ласка.
     
    Sera, 24 Квітень 2014
    #16
  17. HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    і я) б не відмовилась від пробника)
     
    HOPIC, 24 Квітень 2014
    #17
  18. нталька Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    не відмовлюсь теж. Але й зацікавлена у придбанні деяких олійок.
     
    нталька, 24 Квітень 2014
    #18
  19. Рибка Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    І я лінива.... тому також цікавить, скільки буде коштувати приблизно доставка..
    Пробнички хочу.
     
    Рибка, 24 Квітень 2014
    #19
  20. Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: ЧИСТІ ефірні олії Терапевтичного рівня

    А я вже отримала від Лілі олійки doTerra. Можу сказати, що запах дійсно відрізняється від олій інших виробників (я порівнювала евкаліптову). Після інших олій в мене часто починає боліти голова, з doTerra такого нема. Лавандова олія вмасована в ступні діє на мого вередунчика як чарівний вимикач дитина швидко заспокоюється і добре засинає (використовую ввечері, перед сном). Дуже сподобався запах суміші Breathe, брала для чоловіка, як і олію ладану. Ну і ще маю пробники різноманітні, ще не користувалася ними.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    Iablinska, 24 Квітень 2014
    #20
    • Смішно x 1