This version of the page http://vet.bayer.ua/uk/8tips.php (164.59.208.13) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-06-15. The original page over time could change.
Байєр ветеринарія

Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
  • Про компанію
  • Контакти
  • Гаряча лінія
  • Bayer group
--> --> --> --> --> --> --> -->

8 КРОКІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ


1. Попіклуйтесь про чистоту помешкання Ваших улюбленців.

Весна – чудова пора для наведення порядку у клітках та переносках.

Ветеринарні спеціалісти рекомендують прибирати їх щотижня, застосовуючи теплий розчин мильної води або розчин дезінфіктанту.

При використанні дезінфектантів будьте пильними: більшість дезінфікуючих препаратів мають у своєму складі токсичні речовини, або ж можуть залишати випари, до яких тварини дуже чутливі. Тому після використання дезінфектанту не забудьте добре прополоскати та провітрити клітки.

2. Почистіть лежаки та підстилки.

Лежаки та підстилки також слід вичищати щотижня. Вибирайте ліжка та підстилки з матеріалів, які легко мити та чистити. Бажано мати декілька підстилок, які можна міняти, коли одна знаходиться в пранні.

3. Регулярно мийте посуд та іграшки.

Коли востаннє Ви мили миску Вашого песика чи котика?

Обов’язково мийте посуд та іграшки раз на тиждень звичайними засобами для миття посуду. Додаткова дезінфекція допоможе знищити більшість хвороботворних мікробів та паразитів, таких як личинки бліх.

4. Обов’язково виперіть зимовий одяг!

Коли на вулиці потеплішало, зимовий одяг, нарешті, можна покласти в шафу до наступних холодів. Але перед цим обов’язково слід ретельно його випрати та покласти у чисте, сухе місце для зберігання. Бажано прати з використанням невеликої кількості миючого засобу та добре провітрити після прання! Адже тварини дуже чутливі до запахів.

Як тільки Ви впоралися із весняним прибиранням переходьте до наступних завдань:

5. Підготуйтесь до сезону кліщів та бліх.

В цьому Вам допоможе нашийник Форесто® для котів та собак, він захистить від кліщів та бліх впродовж цілих 8-ми місяців. Доведено, що використання нашийнику знижує ризик зараження улюбленців небезпечними захворюваннями. Отже, чотирилапий захищений, а Ви спите спокійно!

Якщо ж Вам до вподоби краплі, тоді в нагоді стане Адвантікс® для собак – краплі, що знищують та відлякують небезпеч- них кровосисних комах. Для котів скористайтеся препаратом Адвантейдж®.

6. Переконайтеся, що Ваш улюбленець має все необхідне для встановлення особистості.

Безпека Вашого улюбленця - найголовніше.

Для того, аби зменшити вірогідність викрадення та збільшити шанси знайти одне одного у разі втрати, потрібно ідентифікувати тварину. Це може бути зроблено шляхом чіпування - вживлення мікрочіпу під шкіру. Мікрочіп міститиме усю необхідну інформацію про улюбленця та про його господаря. Окрім того наявність чіпу спрощує перетин кордону, у разі, якщо Ви не захочете розлучатися на період відпустки. Про мікрочіп системи Трейсер® можна дізнатися тут.

7. Заплануйте візит до ветеринарного лікаря.

Весна - хороший час для планової перевірки здоров’я улюбленця ветеринарним лікарем. Регулярний огляд дозволить Вам попередити або вчасно виявити захворювання, а значить і збільшити шанс на успішне та швидке виліковування. Ветеринарний лікар також прослідкує актуальність вакцинацій.

8. Побалуйте Вашого вихованця відвідуванням грумера.

Один із шляхів омолодити Вашого чотирилапого – нова зачіска перед літом!