Європейський Союз – надає підтримку в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, що дозволяє Асоціації проводити системну роботу на рівні Києва та активніше підтримувати велосипедних активістів та органи місцевого самоврядування в інших містах України. Зміст діяльності Асоціації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу

 

 

 

Європейська федерація велосипедистів (ECF) – підтримує роботу Асоціації по Києву, надає консультаційно-експертну допомогу як у сфері велотранспортної політики, так і організаційного розвитку АВК задля її посилення.

 

 

 

 

 

 

 

Фонд Гейнриха Бьолля – представництво німецького фонду в Україні підтримує проведення Велофоруму та Європейського тижня мобільності.

 

 

 

 

 

 

 

GIZ – Німецьке товариство міжнародного співробітництва – сприяє у проведенні Велофоруму, проекту СТАРТ, роботи Інфоцентру велотранспорту, надає консультаційну підтримку Асоціації на рівні міста.

 

 

 

 

Компанія EVERLEGAL надаває безкоштовні консультації Асоціації велосипедистів Києва з питань, які стосуються цілей Асоціації, зокрема, щодо аналізу та розробки нормативних актів, які стосуються велосипедного руху; впровадження на державному рівні програм фінансування розвитку велосипедної інфраструктури; правового регулювання встановлення обладнаних місць для паркування велосипедів («велопарковок»), тощо.

 

 

>Strela – креативне агентство, працівники якого безкоштовно розробили для нас соціальну рекламу “Київ – велосипедне місто“, це про Богдана Хмельницького на коні. Ось як виглядають футболки

 

 

 

 

 

 

 

ITS (Intelligent Transport Systems) Ukraine – ITS Ukraine прагне налагодити зв’язок між українськими та закордонними компаніями та організаціями в галузі транспортних технологій, надати їм підтримку та пропагувати їхню діяльність. Наша мета – сприяти використанню інтелектуальних транспортних систем (ITS) в Україні.

 

 

 

 

Клуб велобізнесу – інструмент адвокації велоіндустрії в Україні. Це об’єднання гравців велобізнесу задля збільшення ринку і прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва. До Клубу велобізнесу вже приєднались три учасники: перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua, магазин велосипедів з Європи Eurovel і веломагазин “Помаранчевий ровер“.

 

 

інші цікаві матеріали

На Трухановому острові ліквідували незаконну розмітку

На вул.Труханівській у Києві затерли піктограми з велосипедом, знявши 1-2 мм верхнього шару асфальту. “Знищeння нeзаконних піктограм повeрнуло місту вeлопішохідну зону. Вирішeння питання поки що…

Як велосипед змінює міста? 12 відповідей українських ЗМІ

Конкурс аналітичних матеріалів від Асоціації велосипедистів Києва привернув увагу до теми велоекономіки в різних містах України. Яка користь від велосипеда українським містам і людям, які…

Вийшла оновлена редакція посібника “Комфортне місто”

АВК оновила довідник «Комфортне місто: Як спланувати велосипедну інфраструктуру». Тепер на його сторінках чітка структура і більше актуальної інформації.   How to plan for urban cycling…