This version of the page http://pravda.if.ua/news-135468.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-11-26. The original page over time could change.
Правда.if.ua — «Прикарпаття» зазнає розгромної домашньої поразки від лідера першості «Агробізнесу» (фоторепортаж)

Tweet

Сьогодні, 4 листопада, футбольний клуб “Прикарпаття” зіграли  Івано-Франківську з Волочиським “Агнобізнесом”. Не зважаючи на налаштування гравців та підтримку вболівальників, перемогти футболісти, все ж, не змогли.

На 27 хвилині Боришевич забив один м`яч, та натомість у наші ворота було зроблено 4 удари. Перший та третій гол забив футболіст Юрчак – на 18 та 32-ій хвилині, другий та четвертий голи – Скакун, на 29-ій хвилині на в останню хвилиню поєдинку, пише ГК.

04 листопада, 23:08  Версія для друку   Відправити другу   До закладок   Лист редактору

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.