бібліотека
  • Спортивний клуб
  • Департамент міжнародного співробітництва

Дата: 24.04.2015 | Рубрика: Новини

Чоловіча збірна Київського національного університету культури і мистецтв із футболу провела змагання у рамках Студентської ліги ФК «Динамо». Суперниками нашої команди були фіналісти минулорічного турніру – збірна Київського університету імені Бориса Грінченка.

На початку матчу збірна КНУКіМ повністю контролювала м’яч і хід гри. Попри це, вже на 14-ій хвилині команда-суперник забила гол у ворота КНУКіМівського голкіпера.

Гра виявилась жорсткою, було багато боротьби, непередбачених ігрових зіткнень. Та наші хлопці змогли дати відсіч іменитому супернику.

Другий тайм був не менш напруженим, сповненим вболівальницьких переживань і пам’ятних моментів гри. Втім вирівняти рахунок КНУКіМівцям вдалося лише у додатковий час. Так, на 46 хвилині Владислав Садовий забив гол у ворота супротивника Макса Ваколюка, давши зрозуміти суперникам, що КНУКіМівці – не здаються ні за яких обставин!

Цікаво, що буквально за хвилину до цього гольового моменту у збірної Київського університету імені Бориса Грінченка був шанс подвоїти свій рахунок. Але футболісти, які провели швидку контратаку, не змогли влучити в порожні ворота нашої збірної.

КНУКіМівці після влучного прострілу встановили остаточний рахунок матчу – 1:1. І після суддівського свистка під бурхливі овації вболівальників пролунало «НІ-ЧИ-Я-Я-Я!»

Фани нашої команди зрозуміли, що можна провести ідеальний матч, але поплатитися за одну помилку так, як це сталося зі збірною КНУКіМ у першому таймі. Але і в футболі інколи трапляються дива!

Уже після завершення гри організатори турніру повідомили про те, що збірна команда Фан-клубу «Динамо» знялася із змагань, таким чином вольова нічия вивела команду КНУКіМ до чвертьфіналу!

КНУКіМівці були шалено здивовані такому подарунку долі. Наші футболісти в передчутті наступних етапів змагання пообіцяли виправдати сподівання вболівальників, краще готуватися та намагатися не випускати жодного супротивника із поля свого зору. А вихід до ¼ студентського турніру стане хорошою нагодою проявити свої спортивні здібності та довести, що вони гідні перемоги!

Молодь Київського університету культури і мистецтв разом зі Спортивно-оздоровчим комітетом Студентського парламенту вишу вітають наших футболістів із виходом до фінальної стадії змагань. Бажаємо Вам удачі в наступних матчах і перемоги у Студентській лізі ФК «Динамо»!