Європейський Союз – надає підтримку в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, що дозволяє Асоціації проводити системну роботу на рівні Києва та активніше підтримувати велосипедних активістів та органи місцевого самоврядування в інших містах України. Зміст діяльності Асоціації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу

 

 

 

Європейська федерація велосипедистів (ECF) – підтримує роботу Асоціації по Києву, надає консультаційно-експертну допомогу як у сфері велотранспортної політики, так і організаційного розвитку АВК задля її посилення.

 

 

 

 

 

 

 

Фонд Гейнриха Бьолля – представництво німецького фонду в Україні підтримує проведення Велофоруму та Європейського тижня мобільності.

 

 

 

 

 

 

 

GIZ – Німецьке товариство міжнародного співробітництва – сприяє у проведенні Велофоруму, проекту СТАРТ, роботи Інфоцентру велотранспорту, надає консультаційну підтримку Асоціації на рівні міста.

 

 

 

 

Компанія EVERLEGAL надаває безкоштовні консультації Асоціації велосипедистів Києва з питань, які стосуються цілей Асоціації, зокрема, щодо аналізу та розробки нормативних актів, які стосуються велосипедного руху; впровадження на державному рівні програм фінансування розвитку велосипедної інфраструктури; правового регулювання встановлення обладнаних місць для паркування велосипедів («велопарковок»), тощо.

 

 

>Strela – креативне агентство, працівники якого безкоштовно розробили для нас соціальну рекламу “Київ – велосипедне місто“, це про Богдана Хмельницького на коні. Ось як виглядають футболки

 

 

 

 

 

 

 

ITS (Intelligent Transport Systems) Ukraine – ITS Ukraine прагне налагодити зв’язок між українськими та закордонними компаніями та організаціями в галузі транспортних технологій, надати їм підтримку та пропагувати їхню діяльність. Наша мета – сприяти використанню інтелектуальних транспортних систем (ITS) в Україні.

 

 

 

 

Клуб велобізнесу – інструмент адвокації велоіндустрії в Україні. Це об’єднання гравців велобізнесу задля збільшення ринку і прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва. До Клубу велобізнесу вже приєднались три учасники: перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua, магазин велосипедів з Європи Eurovel і веломагазин “Помаранчевий ровер“.

 

 

інші цікаві матеріали

Переваги для велосипедистів у Стратегії розвитку Києва 2025

Київрада ухвалила Стратегію розвитку Києва до 2025 року, в якій закріплено нові пріоритети транспортної політики та мобільності в місті. Асоціація велосипедистів Києва була одним з ключових…

“ВЕЛОГЕН”: соцмережа, календар та інфосервіс для велосипедистів

У цьому огляді ми хотіли б презентувати дуже цікавий український велопроект — соціальну мережу для велосипедистів «ВЕЛОГЕН» (сайт проекту: www.velogen.ua). «ВЕЛОГЕН» — ресурс створений велосипедистами…

В гостях у Задзеркаллі: велосипедний Мінськ

Чим відрізняються і чим схожі велосипедні обличчя України і Білорусі? Велорух у Білорусі Мінське велосипедне товариство («Мінскае роварнае таварыства»), на запрошення якого я приїхала в…