This version of the page http://www.lvivpost.net/sport/n/39199 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-04-16. The original page over time could change.
Казка триває... - Львівська Поштa

Казка триває...

Сенсаційний чемпіон Англії “Лестер”, який нинішнього сезону бореться в чемпіонаті Англії за виживання, і далі дивує своїми результатами на євроарені – скромна команда виграла свою групу в Лізі чемпіонів, а тепер зуміла по сумі двох матчів обіграти “Севілью”

№20 (1930), четвер, 15 березня 2017
Перший матч в Іспанії завершився перемогою “Севільї” 2:1, але голи Уеса Моргана в першому таймі і Марка Олбрайтона у другому зробили саме “Лестер” переможцем протистояння.
“Севілья”, яка догравала матч удесятьох через вилучення Насрі, мала шанс перевести гру в додатковий час, але на 80-ій хвилині хавбек іспанців Стівен Нзонзі не реалізував пенальті.
Таким чином, “Лестер” вперше в історії пробився у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і продовжив свою казку. Свого наступного суперника британці дізнаються 17 березня.