0
ОТВЕЧЕН
Заміна браку
Roman Martynyk 3 недели назад в Гарантийные случаи / Обмен товара • обновлен Загороднюк Татьяна (Специалист службы поддержки) 3 недели назад 2
Добрий день)придбав у вас два телефона Meizu m1 note...15 днів тому...один на подарунок,з ним все нормально,а у другому люфт суттєвий екрана коли нажимаєш...це брак данної моделі.Телефон в чехлі був,тому як новий,ніяких царапин і тому подібне.Я зі Львова.Цікавить,що може запропонувати цитрус?Яка там процедура?я відправляю вам по новій пошті,хто це все оплачує і скільки мені часу чекати, поки ви мені поміняєте на нормальний апарат?
ПЛОХО, МНЕ НЕ ПОНРАВИЛОСЬ
Рейтинг удовлетворенности
дзвонив на 13 день після покупки,розказав ,що користувався телефоном всі дні і почав хрустіти і скрипіти екран,сказаши,що по гарантії можуть поміняти але чекати до 14 днів.Не хотів так довго чекати,та ще й платити гроші за пересилку туда і назад.Передзвонив через 2 дні,розказав, що скрип не зник,признали,що брак, але відмовили обмінювати,лише ремонт браку,бо пройшло 14 днів.Ось так хитро обдурили,щоб не міняти телефон.Я залишився з бракованим телефоном.
Оценка удовлетворенности от Roman Martynyk , 3 недели назад
НА РАССМОТРЕНИИ
Загороднюк Татьяна (Специалист службы поддержки) 3 недели назад
Здравствуйте, Roman Martynyk!

Подскажите Ваш номер заказа, пожалуйста!С Вами свяжется сервис - менеджер и проконсультирует по данным вопросам.

Спасибо за вопрос.
Яркого Вам настроения!
ОТВЕЧЕН
Загороднюк Татьяна (Специалист службы поддержки) 3 недели назад

Customer support service by UserEcho