This version of the page http://rv.biznesoblast.com/rv/4546/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2014-11-29. The original page over time could change.
Спортсменки з Рівненщини здобули на чемпіонаті Європи з легкої атлетики три медалі - Рівне. Бізнес-область

01.07.2014 16:17:56

Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики, який відбувся 21 та 22 червня у місті Брауншвейг (Німеччина), приніс Рівненщині три медалі.

Як повідомляє rv.gov.ua, Ганна Рижикова виграла забіг на 400 метрів з бар’єрами та отримала золоту медаль. Ольга Земляк у естафеті 4х400 метрів у складі естафетної команди разом з Ганною вибороли перше місце. Третя спортсменка з Рівненщини Наталія Прищепа на дистанції 1500 метрів виборола бронзу.