This version of the page http://ua.racurs.ua/519-kadrova-polityka-mvs (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2014-06-23. The original page over time could change.
«Нова» кадрова політика МВС очима ветерана міліції - Ракурс
понеділок, 23 червня 2014
  • USD 11.85
  • EUR 16.15
  • RUB 0.346
  • Новини
  • Галерея
  • Архів
  • Укр
  • Рус
Racurs.ua

«Нова» кадрова політика МВС очима ветерана міліції Репліка

  • За темою

  • Міліція не повинна бути загрозою для населення31.03.2014

  • В. о. міністра оборони пояснив, чому Україна не починає бойових дій у Криму11.03.2014

  • Кримський парламент ухвалив декларацію про незалежність АРК та Севастополя11.03.2014

  • Сьогодні будь-яка секретна інформація стає відомою Москві — експерти18.03.2014

  • Вовчий бюджет06.12.2012

Керівна ланка усіх рівнів Міністерства внутрішніх справ була корумпованою. Такою вона і залишається, жодних реальних змін не настало.

Спостерігаючи за тими призначеннями, що вже відбулися у системі МВС, та провівши зустрічі з деяким із нинішнього керівництва, ми не сумнівалися, що ситуація із кадровими призначеннями керівного складу розвиватиметься саме таким чином, як спостерігається сьогодні. Керівна ланка усіх рівнів Міністерства внутрішніх справ була корумпованою упродовж останнього десятиріччя. Такою вона і залишається, жодних реальних змін не настало, годі й говорити про якесь очищення. Нові призначення проходять тим же шляхом, за тими самими корумпованими схемами, як було раніше («із особистого досвіду»)! «Рішали» аж розриваються, бігаючи по кабінетах.

Незважаючи на те, що держава фактично знаходиться у стані неоголошеної війни, розгулу сепаратизму, відкритих військової та ідеологічної диверсій, а підрозділи МВС необхідно готувати до можливих дій у разі прямої військової агресії чи, не виключено, на тимчасово окупованій території, відновлювати довіру як до них самих так і до роботи у них тощо, в МВС влаштували, вибачте за тавтологію, «довгострокову клоунаду призначення» керівників ГУ-УМВС областей, яка невідомо коли закінчиться. Після цього настане черговий етап «боротьби» за портфелі заступників, керівників самостійних підрозділів обласних апаратів, міськрайлінорганів і т. д. до нескінченності. Трагічні події у Криму нічому не навчили, точніше, напевне, ніхто не бажає на них вчитися.

Висновок однозначний — триває саботаж. І це не помилка, це свідома цілеспрямована дія конкретних посадових осіб, наділених повноваженнями держави.

Складається враження, а у деякій мірі і впевненість, що це сплановане корупційне остаточне повалення залишків тієї сильної професійністю та відданістю справі системи органів внутрішніх справ України, яка мала місце у минулому. Початок цього процесу закладено ще за пана Смірнова, а далі, за всіх наступних міністрів, цей процес тільки розширювався і набував усе більш збочених форм. Це призвело практично до повного відтоку чесних, професійних спеціалістів, нівелювання професії правоохоронця, втрати довіри до неї тощо.

Поцікавтеся нинішнім морально-психологічним кліматом у колективах міськрайлінорганів, ГУ-УМВС, та навіть в апараті МВС, у тому числі і у зв'язку із цими новими, так званими «професійними призначеннями»! Суцільний негатив, повна зневіра, небажання працювати і таке інше. Незабаром там ніким буде керувати. Це бачення і думка чинних працівників, багатьох ветеранів, зокрема і колишніх керівників. А останні події у ряді регіонів лише підтверджують таку думку.

Громадським активістам панам Захарову та Соболєву хотілося б побажати, щоб вони не обманювалися, в тому числі і у своїх коментарях для засобів масової інформації, тими окремими новими призначеннями, що уже відбулися за їхньої участі. Вони нікчемні, а вами, панове, досить уміло маніпулюють і прикриваються!

Краще розпочати роботу автономно зі спеціальної перевірки та люстрації у рамках чинного законодавства України відповідно до ст. 11 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», у першу чергу керівного складу центрального апарату МВС (апарату який, між іншим, можна на 65–70% безжалісно скоротити, передавши і повноваження, і штати, і кошти безпосередньо на території), у т. ч. і заступників міністра, усіх членів так званої кадрової комісії. Дуже багато цікавого довідаєтеся про багатьох із них!

Для того щоб виправити цю ситуацію, зупинити остаточний розвал системи МВС, відновити її діє- та боєздатність та хоч якусь довіру громадян, доречно тимчасово повернути спеціалістів-керівників старої школи міліції. Для них хлібом насущним були і залишаються професіоналізм та повага до нього, вміння працювати із людьми та для людей, сама робота та її кінцеві результати тощо, а не меркантильний інтерес у виді корупційних здобутків. І не у ранзі радників, через те, що неможливо щось радити тим, у кого в кожному оці по долару. А чому тимчасово? Для того, щоби практично підготувати достойну заміну. Чого у нас по-справжньому (не на папері) давно уже не робилося. Це я заявляю як практик. Між іншим, у СБУ це вже, здається, зрозуміли.

І останнє. Не сподівайтеся, що ми будемо мовчати. Достатньо, домовчалися! Розвалено те, що ми з таким трудом створювали у 90-х роках на етапі виникнення нашої державності. МВС із правоохоронного органу захисту інтересів народу перетворили у ЗАТ МВС захисту меркантильних інтересів окремих «сімей», злочинно-олігархічних кланів, насилля, «кришування», розправи із неугодними, поборів та вимагання тощо і це, на жаль, продовжується! І, як результат, у тому, що зараз відбувається у державі, пряма вина через непрофесіоналізм, бездіяльність, а то і відкритий саботаж, і МВС та його територіальних органів, і передусім бездарного керівництва, зрадництва ним інтересів народу та держави.

За дорученням незалежних ветеранів

Михайло Лебідь, екс-начальник УМВС

Читайте такожЛюстрація і реформа МВС — погляд зсередини системи

Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Розкажіть про це друзям:
Теги: МВС, кадрові зміни, Крим
Версія для друку

  • Конституційна реформа: на часі чи ні?

    Закон10.06.2014
    Інга ЛАВРИНЕНКО

    Будь-яка конституційна комісія, створена у ВР, так само, як Конституційна рада при Ющенку і Конституційна асамблея при Януковичі, не здатна підготувати текст змін до Конституції. 

  • Територіальна дискримінація, або Чому українці за кордоном не можуть отримувати пенсію

    Права людини10.06.2014
    Леся ШУТКО

    Анатолій Пічкур пропрацював в Україні 40 років, отримав пенсію. Через п’ять років після від’їзду на постійне проживання до Німеччини чоловік був позбавлений виплат. А суд зобов’язав Пічкура повернути виплачену йому пенсію за період проживання у Німеччині. 

  • Конфлікт на Сході України: пошук формули миру

    Політика20.06.2014 13:15
  • Це не люстрація. Частина 1

    Право18.06.2014 09:41
  • Захист від агресії Росії: не слід винаходити велосипед

    Політика13.06.2014 17:03
  • Про те, що вбив Путін

    Людина05.04.2014
    Олександра ПРИМАЧЕНКО

    Навіть якщо все залишиться так, як є на даний момент, назад уже нічого не повернути. Ні Криму. Ні любові. 

  • Останні новини

  • Судді назвали 5 причин, через які обвинувачені в Україні утримуються під вартою більше півроку23.06.2014 14:50

  • З’їзд суддів України обрав трьох членів ВРЮ, але затвердити протокол не зміг20.06.2014 21:20

  • Раду суддів очолила суддя ВСУ Валентина Симоненко20.06.2014 17:09

  • Європейський експерт назвав адвокатів воротами корупції в судовій системі20.06.2014 15:51

  • З’їзд суддів обрав Раду суддів України20.06.2014 14:48

  • ГПУ оголосила про підозру ватажкам ДНР і ЛНР20.06.2014 12:36

  • З’їзд суддів обрав 35 з 40 членів Ради суддів України20.06.2014 12:35

  • Суддю Кірєєва оголосили в розшук20.06.2014 10:19

читати всі новини
 
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

 

Job
Загрузка...