Вчора відразу шість нагород здобули українські паралімпійці. Скарбничку збірної було поповнено двома золотими, срібною і трьома бронзовими нагородами

У фінському Контіо­лахті стартував восьмий етап Кубку світу з біатлону

Хокейне “золото” повернулося в Київ

№27 (1496), четвер, 13 березня 2014

Розсип українських медалей

Паралімпійська збірна України і далі збирає нагороди на XXI Паралімпійських Зимових іграх у Сочі. За два останні дні наша команда збільшила свій медальний доробок до 14 нагород

Футбол втягують у політику

Американські сенатори і російські депутати по черзі попросили ФІФА призупинити членство Росії і США в організації

Галичанка” крокує далі

Львівська гандбольна “Галичанка” у розіграші Кубку Виклику EHF вийшла в півфінал турніру

“Будівельник” – у півфіналі

Київський “Будівельник” зумів здобути перемогу у виїзному матчі проти команди українця Сергія Гладиря – французького “Нантера” – 76:71

Євробаскет під питанням

У зв’язку з важкою політичною ситуацією в нашій країні керівництво європейського баскетболу розглядає інші варіанти проведення Євробаскету-2015, який повинен був відбутися в Україні

Ломаченко чекає на суперника

Президент WBO Франциско Валькарсел підтвердив інформацію про можливість проведення зустрічі між дворазовим олімпійським чемпіоном українцем Василем Ломаченком і британцем Гері Расселом

Вісім героїчних нагород

№26 (1495), вівторок, 11 березня 2014
Вісім нагород, серед яких дві золоті, – такий здобуток української збірної за перші три дні на ХІ Зимових Паралімпійських іграх у Сочі

Олімпійська втома

На черговому етапі Кубку світу з біатлону українські спортсмени не змогли піднятися на п’єдестал пошани

Бунт у ФФУ

№25 (1494), четвер, 6 березня 2014
Цілком можливо, що найближчим часом буде змінено керманича Федерації футболу України

Коли благородство не цінується

№24 (1493), вівторок, 4 березня 2014
Василь Ломаченко не зміг завоювати чемпіонський титул

“Золоті” робін гуди

Три золоті, три срібні, одну бронзову нагороду і перше місце в медальному заліку везуть наші лучники з чемпіонату світу в приміщенні, що проходив у французькому Німі. Це найкращий результат за всю історію українського спорту

№21 (1490), вівторок, 25 лютого 2014
"Пошта" порівняла здобутки українських спортсменів під час усіх олімпіад в історії незалежності

Олімпійський тріумф Росії

У неділю в Сочі завершилися XXII Зимові Олімпійські ігри. Збірна України завоювала на них дві медалі у змаганнях з біатлону

Лігоєвропейська рівновага

№20 (1489), субота, 22 лютого 2014
Перемога, дві нічиї та поразка, такий підсумок виступу українських клубів у 1/16 фіналу Ліги Європи

Олімпіада без жалобних стрічок

До завершення Зимових Олімпійських залишилися лічені дні. Через події в Україні значно знизився рівень зацікавленості до їх перебігу, однак ніхто зупиняти змагання не збирався
0.7606 / 7.25MB / SQL:{query_count}