This version of the page http://www.znannya.org/?view=group:color (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2013-09-17. The original page over time could change.
Колір | Портал знань, портал знаний, дистанційне навчання
    → Пошук по сайту       Увійти / Зареєструватися
Тематика сайту
→ Спеціальності
Delphi-програміст
HTML-Верстальник
Веб-дизайнер
Веб-майстер
Веб-програміст
Інженер по БД для Web
Програміст
→ Компетенції
Партнери проекту:
Лучшее массажное кресло для айтишника.
Тематика сайту Дизайн
Дизайн

Колір

Колір, обробка кольорів, робота з кольором.

Контент даного розділу

Усе про колір. Робота з кольором

 Колір
Усе про колір: робота з кольором, підбір гармонійних кольорів, вибір палітри по фотографії, особливості сприйняття кольору, змішення кольорів.
Докладніше →

Робота з кольором

 Колір
Аби правильно проводити кольорокоррекцію зображень, підбирати гармонійні кольори для сайту і розуміти принципи роботи з кольором, слід покладатися не лише на свій смак і стиль, але і знати принципи додавання кольорів, а також їх поєднання між собою, необхідно мати уявлення про колірний круг. Він широко використовується в дизайні і програмах для роботи з графікою.
Докладніше →

Підбір гармонійних кольорів

 Колір

При створенні сайтів важливо уміти правильно підбирати кольори різних елементів веб-сторінки, аби вони виглядали цілісно і гармонійно. Нижче даються прийоми визначення поєднуваних один з одним кольорів за допомогою програми Adobe Photoshop і колірної моделі HSB.

Докладніше →

Вибір палітри по фотографії

 Колір

Колірний круг хоча і зручний для вибору кольорів веб-сторінки, але має той недолік, що не дозволяє підібрати неймовірні колірні комбінації, підглянені на фотографіях живої природи. В такому разі залишається лише узяти вподобане зображення і вичленувати з нього бажане поєднання відтінків. Для цього нам буде потрібно фотографію, Photoshop і деяке відчуття смаку.

Докладніше →

Особливості сприйняття кольору

 Колір

Емоційну, або психологічне, дію кольору не так легко проаналізувати, як фізіологічні процеси, що виникають в результаті кольоросприйняття, а тим часом більшість з нас віддає перевагу певним кольорам і вважає, що колір впливає на настрій. Багато хто знаходить скрутним жити і працювати в приміщеннях, колірне оформлення яких здається їм невдалим. Кольори розділяють на сильних і слабких, заспокійливих і збуджуючих, навіть на важких і легких.

Докладніше →

Назви кольорів

 Колір

Окрім шістнадцятиричного представлення кольору браузери підтримують деякі кольори і по їх назві. У таблиці. 1 приведені назви таких кольорів і їх значення. Деякі кольори в різних браузерах можуть відображуватися неоднаково, це слід враховувати при розробці свого сайту.

Докладніше →

Змішення кольорів

 Колір

Людське око не здатне реагувати по-різному на всі поєднання світлових променів, які потрапляють на його поверхню, оскільки в сітківці ока є лише три види колб-кліток, що сприймають колір. Наприклад, при відносно слабкому освітленні чоловік бачить жовтий колір, якщо в око потрапляє невелика частина променів з жовтої області спектру. Але так само око реагує і на певні суміші червоних і зелених променів. Білий сонячний світ складається зі всіх променів спектру, проте хороший білий світ можна отримати також при змішенні променів лише двох довжин хвиль — з червоної і синьо-зеленої частин спектру.

Докладніше →

Як ми бачимо колір?

 Колір

Всі люди якоюсь мірою — дальтоніки. Певний колір може бути утворений змішенням безлічі променів світлового спектру, які людське око не здатне розрізняти, оскільки інформація про колір сприймається за допомогою лише трьох сигналів відносної сили від кліток, чутливих до червоної, зеленої і синій частинам спектру. Три так звані «основні» кольори виявляється досить, аби відтворити будь-який відтінок, — властивість, відома під назвою трибарвної.

Докладніше →

Ключові поняття цієї теми[Приховати / показати]

CMYKRGBАддитивна колірна модельКолірний кругКомпліментарні кольориКут для завдання кольоруОсновні кольориПринципи колірного кругаСпектрСпектральний колірний кругСпектральні кольориСпрощений колірний кругСубстрактивна колірна модельФіолетовий
Сторінки, близькі за змістом
Дизайн
Дизайн

 Останні новини
5 розповсюджених помилок в юзабіліті
Сайты далеко не всегда вызывают у посетителей позитивную реакцию: люди могут чувствовать себя сбитыми с толку, вздыхать, стонать и даже кричать в ярости. Причин тому — огромное количество, и чем глубже нас засасывает в рутину, тем больше разрыв между тем, каким мы видим сайт, и каким его видят посетители
Scala — мова програмування
Scala — мультипарадигмальна мова програмування, спроектована короткою і типобезпечною для простого і швидкого створення компонентного програмного забезпечення, що поєднує можливості функціонального та об'єктно-орієнтованого програмування