This version of the page http://europe.newsru.ua/article/16082050 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2013-07-13. The original page over time could change.
Europe.newsru.ua :: З ноутбуком на пляжі: кожен другий українець збирається працювати у відпустці
: :
ПОШУК
: :
DEUTSCHE WELLE
Україна
Європа
Економіка
Європейський стиль
Наука і техніка
З ноутбуком на пляжі: кожен другий українець збирається працювати у відпустці

Нарешті відпустка! От тільки в багатьох працівників так і не вийде відпочити на повну, адже навіть на пляжі вони будуть залежними від своїх ноутбуків. За даними опитуваня, проведеного на замовлення міжнародної компанії Regus, половина працюючих українців (50 відсотків) не зможуть цього літа повністю присвятити себе відпочинку. Вони збираються й надалі працювати до трьох годин щодня, а 14 відсотків має намір працювати у відпустці навіть більше трьох годин, наголошується на інтернет-сайті Regus.

Та українці не самотні в своєму бажанні попрацювати у відпустці. Також майже половина опитаних німців (49 відсотків) замість того, аби розслаблятись у басейні чи проводити час із сім’єю та друзями, збираються вирішувати проблеми, пов'язані з роботою, повідомляє інформаційне агентство dpa.

Опитування проведене серед 16 тисяч працівників у 80 країнах світу продемонструвало, що трудоголіки зустрічаються на всіх континентах. Серед найбільш працьовитих виявились китайці: 44 відсотки із них присвячують роботі більше трьох годин на день свого вільного часу. В Індії це роблять 27 відсотків працівників, в Японії – 21%, у США – 17%.

Урізана версія робочого дня

«Сучасні технології спокушають працівників на те, аби постійно залишатись на зв’язку, читати електронну пошту та в результаті виконувати завдання, які виникають», - цитує інформаційне агентство dpa керівника німецького відділення Regus Міхаеля Барта. За його словами, такій ситуації дуже складно протидіяти. «Через смартфони, нетбуки та постійний доступ до інтернету людям дедалі складніше відключатися від робочих буднів», - додає Барт.

Та відпочинок все ж є важливим. «Компанії повинні виробити термінові рішення для підвищення ефективності та продуктивності їх працівників, і водночас уберегти їх від роботи у вільний час», - вважає Барт. На його думку, більш гнучкі умови праці та зменшення часу, який витрачається на дорогу до робочого місця, підвищать продуктивність праці, внаслідок чого працівники матимуть можливість повністю забути про роботу під час відпустки й присвятити себе виключно відпочинку.

08.07.2012 | 14:53