Про спорт
Автор: Julian Assange
03.06.2010 11:33
Просмотров:  3530

Новгород-Сіверська футбольна команда "Десна" в третьому турі чемпіонату області з футболу виграла у "Зірки" Корюківки. Волейболісти виступили на виїзді у Щорсі виграли у господарів поля, але програли сосничанам.

Минулому вихідними, вдало виступивши у другому турі чемпіонату області з футболу та зігравши в ніччю з командою «Штурм» Ріпки, Новгород-Сіверська команда «Десна» вийшла в третій тур чемпіонату, який відбувся 29 травня. На своєму полі футболісти приймали корюківську команду «Зірка». І хоча після першого тайму рахунок був 1:1 перемога дісталась новгород-сіверцям. У 2 таймі футболісти «Десни» забили ще 2 м’ячі у ворота суперників. Загальний рахунок гри 3:2 на користь команди «Десна». У неділю, 30 травня, на виїзді грала збірна команда міста з волейболу. У Щорсі пройшли загальні напівфінальні змагання першості області з волейболу, яке проводить фізкультурно-спортивне товариство «Колос». Незважаючи на те, що господарями поля були щорські волейболісти, вони програли новгород-сіверцям. А ось вибороти перемогу у сосницької команди нашим спортсменам не пощастило. За результатами тайм-брейку рахунок 2:1 на користь сосничан.