This version of the page http://www.superleague.ua/news/31041.htm (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2012-04-13. The original page over time could change.

Кубок Суперліги-2012 (блог)

28/03/12, 15:01
Пов'язані теги: Кубок Суперліги
Оцініть новину

Шановні вболівальники, офіційний сайт Суперліги пропонує вам блог, присвячений розіграшу Кубка Суперліги 2012, завдяки якому ви можете ознайомитися з усіма перипетіями турніру, не розпорошуючи свою увагу на різні новини.

Отож, нагадаємо, що Кубок Суперліги в нинішньому сезоні традиційно розпочався з жеребкування, яке подарувало цікаві та непередбачувані пари чвертьфіналістів.

Матчі 1/4 фіналу лише підтвердили це. Найбільшу несподіванку підготували «Хімік» і «Дніпро». Після поразки 78-88 у Южному підопічні Дарко Руссо зуміли зібратися та здолати минулорічного володаря Кубка на виїзді з рахунком 91-71.

В іншому чвертьфіналі яскравий квартет легіонерів дозволив «Ферро-ЗНТУ» спершу мінімально обіграти «Азовмаш» на виїзді (66-65), а потім розчарувати фаворита в повторній зустрічі, яка відбулася в Запоріжжі (102-80). Крім переконливої перемоги запоріжців, гра подарували новий рекорд результативності Кубка Суперліги за всі три його розіграші – захисник «Ферро» Ренді Калпеппер «настріляв» у кошик маріупольців аж 40 очок!

Цікавий двобій відбувся й між «ОДЕСОЮ» та «Говерлою». Поступившись «акулам» на виїзді з рахунком 69-80, в Івано-Франківську «ведмеді» дали бій супернику, ведучи після першої половини +9, однак не зуміли втримати перевагу та вдруге поступилися (82-86).

Не менш яскравим стало чвертьфінальне протистояння між «Будівельником» і «Донецьком». Перша гра завершилася з рахунком 80-77 на користь столичного клубу. Матч-відповідь відбувся в Донецьку й приніс  «Будівельнику», гравці якого реалізували дванадцять триочкових, ще одну перемогу – 94-89.

Таким чином, були сформовані пари учасників півфіналу:

«ОДЕСА» – «Ферро-ЗНТУ»
«Хімік» – «Будівельник»

Фінал Чотирьох Кубка Суперліги відбувся 24-25 березня в Южному.

У першому півфіналі «Ферро-ЗНТУ», завдяки рекорду результативності Ренді Калпеппера, який здобув 41 очко, переміг «ОДЕСУ» з рахунком 99-90. У другому матчі 1/2 фіналу «Будівельник» здолав «Хімік» із рахунком 75-60.

Таким чином, у матчі за третє місце зустрілися «Хімік» й «ОДЕСА». Захопивши ініціативу в другій чверті, підопічні Дарко Руссо довели зустріч до впевненої перемоги з рахунком 98-52.

А володарем Кубка Суперліги-2012 став «Будівельник», який у фіналі обіграв «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 82-70.

Результативна гра Ренді Калпеппера, що відзначився 24 здобутими очками, цього разу, на відміну від півфіналу, запорізькій команді не допомогла. Однак саме американського захисника «Ферро-ЗНТУ» було визнано MVP Фіналу Чотирьох Кубка Суперліги. Він став не лише найрезультативнішим, а й найефективнішим гравцем за підсумками двох матчів, здобуваючи 32.5 очка та 28 балів РЕ в середньому за гру.

По завершенні гри відбулося врочисте нагородження обох команд за участю президента ФБУ Олександра Волкова. А генеральний директор Суперліги Альгімантас Павілоніс вручив красень-кубок капітану БК «Будівельник» Андрію Малишу.

Свято баскетболу в Южному завершилося, залишивши свій слід не лише в серцях його учасників, а й уболівальників з усієї України.

До вашої уваги фотогалереї з найяскравішими моментами Фіналу Чотирьох Кубка Суперліги-2012, а також відео, присвячені цій події.