This version of the page http://proeco.visti.net/index.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2012-01-29. The original page over time could change.
ProEco | Новости экологии
Экология Украины


Популярные статьи

  • Місцеві особливості формування первинного поля забруднення (на прикладі ландшафтів Димерського модельного полігону)

  • Бюлетень про стан довкілля м.Києва за ІІІ квартал 2011 року

  • Экологическая стратегия на страховом рынке Украины от СК "Брокбизнес"

  • ПІДГОТОВКА СУЧАСНОГО ВАЛЕОЛОГІЧНО ОРІЄНТОВАНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА

  • ФОРМУВАННЯ ОСОБЛИВО ЦІННИХ ЗЕМЕЛЬ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

  • Бюлетень про стан довкілля м.Києва за січень 2011 року

  • Червоний шлам Миколаївського глиноземного заводу – цінна техногенна сировина

  • Кодекс України "Про надра"

  • Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища"

  • Закон України "Про екологічну експертизу"

  • ОСНОВНІ ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОЦЕСІВ ВІДНОВЛЕННЯ БУКОВИХ ЛІСІВ КАРПАТ

  • Лесоразведение в Украине: факты и иллюзии

  • Червона книга України. Рослинний світ

  • Червона книга України. Тваринний світ

  • Учебные пособия. Книги

  • РАЗВИТИЕ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ КУЛЬТУРЫ СТУДЕНТОВ НА ЗАНЯТИЯХ ПО ТУРИЗМУ


Партнеры






Французские натяжные потолки


У Ковелі на Турії знову оселилися лебеді

У Ковелі на річці Турія в районі парку імені Тараса Шевченка оселилося чотири лебедя. З усього видно, це пара білокрилих птахів та їхній молодий виводок. А ще на своїх кінцівках вони мають спеціальні кільця. Певно птахи прилетіли до нас не здалеку.

Вже не вперше на Турії з’являються лебеді. Приміром, минулоріч їх було у кілька разів більше.

Не байдужі, турботливі люди навідуються до водойми, щоб підкормити цих птахів та помилуватися ними. Особливо полюбляє спостерігати за поведінкою лебедів дітвора.

За прогнозами синоптиків, на західні регіони України наближаються морози, тому екологів наразі турбує, як зробити так, щоб птахи, які облюбували води Турії, не замерзли тут. Адже річка вже практично вся вкрита льодом.

Браконьєрський улов – на вагу золота. Прес-конференція

За 2011 рік інспекторами державної рибоохорони розкрито 8394 порушення природоохоронного законодавства, з яких 1901 є грубими, тобто пов’язаними із застосуванням заборонених знарядь лову.

Про це було заявлено на підсумковій пресконференції, яку провели фахівці управління Західно­Чорноморського басейнового управління охорони, використання та відновлення водних біоресурсів та регулювання рибальства – заступник начальника управління Юрій Лукаржевський, начальник відділу рибоохорони Валентин Кольчак та начальник відділу охорони виняткової (морської) економічної зони України Микола Мацкул.

Крім того, під час рейдів, проведених органами рибоохорони разом з іншими правоохоронними органами на ринках та в інших місцях торгівлі водними живими ресурсами, виявлено 1641 випадок порушення громадянами та юридичними особами порядку придбання та реалізації таких ресурсів. На ринках вилучено понад 27,6 т відповідної продукції, яка реалізовувалася без наявності у продавців документів, які підтверджують законність їх придбання, і сертифікатів якості на реалізований товар.

В центре Киева работает ядерный реактор – эколог

В Институте ядерных исследований, расположенном по проспекту Науки в Киеве, работает ядерный реактор. Об этом во время пресс-конференции в «Обозревателе» рассказал директор Киевского эколого-культурного центра, Заслуженный природоохранник Украины Владимир Борейко.

«Я противник каких-либо ядерных исследований в центре города, особенно если речь идет о самом настоящем ядерном реакторе», - заявил эколог. Он уверен: какие бы гарантии безопасности ни предоставляли специалисты-атомщики, «это всегда выходит людям боком».

Как рассказал Борейко, в 1970-х годах ядерный реактор института пережил аварию. «Нужно ли Киеву экспериментировать еще с этим реактором, чтобы случилась еще одна, более серьезная авария?» - спросил эксперт.

Заповідники лишили без грошей – екологи

Заповідним територіям у віданні Державного агентства лісових ресурсів України загрожує недофінансування, повідомляє Національний екологічний центр з посиланням на видання "Станіславський Натураліст".

Для заповідників і національних парків, які знаходяться у підпорядкуванні Держлісагенства у Законі України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" видатків не перебачено.

У підпорядкуванні Держагенства лісових ресурсів України знаходиться 5 природних заповідників: "Дніпровсько-Орільський", "Медобори", "Поліський", "Черемський" та "Ялтинський"– це території із найвищим статусом заповідності та низка національних природних парків: "Білоозерський", "Галицький", "Гомільшанські Ліси", "Сколівські Бескиди", "Шацькийта" інші.

Загалом, у Держагенстві функціонує близько півтора десятка заповідних територій із високим заповідним режимом національного рівня.

Торік з Держбюджету на існування всіх цих досить великих за площею заповідних територій було виділено 53,0055 мільйонів гривень.

Германия ищет независимости от России

Министр образования Германии, Аннетте Шаван на вручении премий "Зеленые таланты" сказала, что в недалеком будущем Германии не потребуется покупать природные энергетические ресурсы из России. "Это наша цель", сказала министр.

В ближайшие годы наступет "зеленая революция". Для населения есть и плюсы. Появится 200 тысяч новых рабочих мест, производством энергии в сельском хозяйстве и смежных областях займется и того больше чуть меньше одного миллиона человек. Четыре основных направления альтернативной энергетики в Германии - геотермальная, солнечная энергия, утилизация энергии биомассы и энергия ветра. Как считают немецкие специалисты, цена за киловатт в обозримом будущем из-за истощения ископаемых ресурсов может вырасти с 6,5 центов до 23,5 за 1 киловатт в час. Энергия солнца и ветра должны спасти ситуацию. Правительство пытается снизить стоимость производства солнечной энергии. 250 тысяч евро потрачены на проект, благодаря которому снабжаются теплом более 50 тысяч домов с моря. Большие надежды возлагаются на использование биомассы. В планы правительства входит увеличение в 17 раз использования биомассы в производстве электроэнергии к 2050 году.

Эконовости



Фотографии


| Новости энергетики | Боль в спине |