This version of the page http://te.20minut.ua/sport (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-11-12. The original page over time could change.
20 хвилин Новини Тернополя | Спорт | Тернополяни побували на відкритті "Арени Львів"
Увійти через: Вхід | Зареєструватись

Тернополяни побували на відкритті "Арени Львів"

Тепер на міжнародні футбольні матчі тернополяни їздитимуть до Львова. На відкритті футбольного стадіону на 35 тисяч місць побувало більше 200 мешканців тернопільщини. Тернополяни померзли, однак були вражені масовістю та грандіозністю шоу  (7)

Стрічка новин
"Тернопіль" учетверте став чемпіоном, "Марспирт" – другий

За підсумками чемпіонату Тернопілля з футболу, „золото” здобула команда, які ще за тур до завершення змагань забронювала за собою першу сходинку. На „срібло” до останнього туру претендували дві команди – "Бережани" та "Марспирт". Пощастило останнім Тернополь, 10/11/2011 16:01

Тернопільські гандболісти закріпилися на вершині

Жіноча гандбольна команда з Тернополя двічі перемогла опоненток із Києва. Матчі проходили у рамках Вищої ліги 4-5 листопада. Тернополь, 10/11/2011 16:00

У Тернополі нагородили переможців Чемпіонату Євразії з пауерліфтингу

Відбувся Чемпіонат Євразії з пауерліфтінгу та жиму лежачи у Львові 5 та 6 листопада. Тернополь, 10/11/2011 09:40

Тернополянин Олександр Ільющенков залишив свої ворота "сухими"

Молодий тернопільський голкіпер "Карпат" Олександр Ільющенков провів у воротах перший тайм у рамках молодіжної першості чемпіонату України з футболу. Протягом цього періоду наш земляк залишив свої ворота "сухими". А от його колега, що вийшов на заміну, пропустив. Тернополь, 09/11/2011 14:49

Тернопільський "Універ" двічі програв вдома (2)

Тернопільська баскетбольна жіноча команда "Універ" розпочала виступи у чемпіонаті Вищої ліги. Тернополь, 09/11/2011 14:43

Суперники тернопільської "Ниви" завершили футбольний рік

Суперники "Ниви" у другій лізі паралельно із матчем у Тернополі провели очні зустрічі між собою. Тернополь, 09/11/2011 14:38