16 ФК  Харків 17 9

"КРИВБАС" - в лютому

1 - 10 лютого 11 - 20 лютого 21 - 29 лютого

11 лютого

1987 - народився Ігор ХРИСТУСЬ. Гравець "Кривбасу" в період 2005-07 рр. За дублюючий склад "Кривбасу" зіграв 26 ігор, забив 1 гол. За команду "Кривбас-2" провів 10 ігор.

12 лютого

1980 - народився Олександр ТАНЦЮРА. Грав за команду "Кривбас-2" (1998) - 3 гри. Вихованець криворізького футболу.

1990 - народився Павло МІСЬКО. Виступав за молодіжний склад "Кривбасу" у 2008 році. Провів 10 ігор, забив 5 м'ячів.

13 лютого

1985 - народився Олександр МАКСИМОВ. Гравець "Кривбасу" в 2008 році. Провів 12 ігор, забив 1 гол. За час своєї ігрової кар
'єри залучався до лав юнацьких збірних команд України.

14 лютого
    1961 - народився Валерій Васильович ГОРОДОВ. Майстер спорту СРСР. Чемпіон СРСР 1988 року. За "Кривбас" грав у 1998 році. Провів 16 ігор, пропустив 23 м'ячі. Сміливий та рішучий голкіпер. Відзначався сміливими підключеннями до атак команди на останніх хвилинах матчу. Автор єдиної результативної передачі в якості голкіпера в складі "Кривбасу" у Новітній історії. Після закінчення кар'єри гравця працює (з перервами) в "Кривбасі" тренером.

15 лютого
     1977 - народився Ігор ДІМІТРІЄВІЧ (Сербія). За "Кривбас" грав у 2005 році. Провів 7 ігор. пропустив 12 м'ячів.

1981 - народився Славолюб ДЖОРДЖЕВІЧ. В складі "Кривбасу" (2006) провів 10 ігор.

1985 - народився Ігор ШУЛІГА. Гравець "Кривбасу-2" (2003-04). За команду провів 7 ігор, забив 1 м'яч. Вихованець криворізького футболу.

16 лютого
     1992 - відбувся матч "Ворскла" (Полтава) - "КРИВБАС" - 1:2. Це була гра 1/32 фіналу Кубка України, першого розиграшу Кубка незалежної України, перша гра "Кривбасу" в Новітній історії.

17 лютого
     1974 - народився Ярослав ХОМА. За "Кривбас" грав у 2006 році. Провів 1 гру. За дублюючий склад "Кривбасу" провів 9 ігор, забив 1 гол.

1975 - народився Сергій СЕЛЕЗНЬОВ. В "Кривбасі" грав в 2001 році. Провів 12 ігор.

1988 - народився Олексій ПРОДАН. Гравець "Кривбасу" в період 2006-07 рр. Провів 1 гру. За дублюючий склад команди провів 26 ігор. Вихованець криворізького футболу.

18 лютого

1987 - народився Юрій ЧЕПРАКОВ. Гравець "Кривбасу" в сезоні 2005/06 рр. За дублюючий склад команди провів 21 гру.

19 лютого
     1964 - народився Фанас САЛІМОВ. Майстер спорту України. За "Кривбас" грав з 1994 по 1995 рік.  Провів 53 гри, забив 2 м'ячі. Разом з В.Громовим створив дуже надійну та небезпечну флангову зв'язку.

1985 - народився Олександр ІВАЩЕНКО. В період 2006-08 рр. за "Кривбас" провів 41 гру, забив 6 м'ячів. "Гроза" донецького "Металурга" - 4 з 6 м'ячів, забитих у складі "Кривбасу", О.Іващенко провів у ворота донецького "Металурга". За дублюючий склад "Кривбасу" провів 24 гри, забив 8 м'ячів.

20 лютого
    1976 - народився Сергій ЗАДОРОЖНИЙ. Майстер
спорту України. Гравець "Кривбасу" (з 2003 року). Провів 22 гри, з яких у 20 випадках виводив команду на поле в якості капітана команди. За часів своєї кар'єри залучався до лав національної збірної України.

1990 - народився Антон БОНДАРЧУК. В "Кривбасі" грав в період 2007-08 рр. За молодіжний (дублюючий) склад провів 1 гру.