This version of the page http://www.pfcalexandria.com.ua/news,1,554.htm (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-08-06. The original page over time could change.
ПФК "Олександрія" офіційний сайт :: Новини » Чемпионат » Злива голів у спекотний день!

"Дністер" - ПФК "Олександрія"
Овідіополь, Одеська область, стадіон ім. В.Дукова, +30 С.

"Дністер":  Лавренцов, Вишталюк,  Хромих,  Галюза, Лещук, Полтавець (капітан), Немчанінов, Д.Пархоменко, К. Пархоменко, Степанишин, Поспелов.
Запасні: Паламарчук, Лобан, Кошка, Продан, Платунов, Зубков, Булганін.
Головний тренер: А. Пархоменко.

ПФК "Олександрія»: Паньків, Чередніченко, Казанюк (капітан), Довгий, Іващенко, Зейналов, Кременчуцький, Запорожан, Шупік,  Ксьонз, Сидоренко.
Запасні: Овсієнко, Мельник, Фурта, Гітченко, Грибанов, Грицук, Кабанов.
Головний тренер: В.Шаран.

Арбітр: А.Ноздрачов (Харків).
Асистенти арбітра: І. Альохін (Сімферополь), А. Ганжелюк (Керч).
Резервний арбітр: О.Маньковський (Одеса).
Делегат ФФУ: В.Борис (Севастополь).

Перші хвилини гри проходили в рівній боротьбі. Обидві команди обережно прощупували надійність захисних редутів. На 7- й хв. був виконаний штрафний з боку овідіопольців, але господарі перемудрили з ударом. Більше домовлялися в кружку: хто буде бити з 4- х гравців. Стінка з наших гравців завадила польоту м`яча в напрямку воріт Паньківа. Далі гра проходила в середині поля з деякою перевагою господарів поля.
Слідкуючи за ходом поєдинку весь час було чутно голос В.Шарана, який підбадьорював своїх гравців до більш активних дій. Зрозуміло, що тренер не хоче, щоб ініціативою на  володіли господарі.
 На 21-й хв. наші гравці з нічого заробили собі пенальті, збивши в своїй штрафній капітана «Дністера», досвідченого нападника, капітана команди В.Полтавця. «Автором»  пенальті у наші ворота став К.Сидоренко. Досвідчений  Полтавець не залишив ніяких шансів – Паньків стрибнув у лівий кут, а Полтавець пробив у правий нижній кут воріт нашого голкіпера. Гості повели в рахунку. Та видно. Що гості приїхали  в гості за перемогою. На 28-й хв. грубо зіграли в своїй штрафній вже гравці «Дністера», зваливши в штрафній Іващенка на очах арбітра в полі А.Ноздрачова, який без роздумів вказав на пенальті. К.Сидоренко впевнено пробив, зрівнявши рахунок в грі. Усе починається спочатку.
На 32- й хв. прорив наших гравців, вихід на ударну позицію Іващенка, зупиняє голкіпер господарів Лавренцов, якому нічого не залишалось, як збивати з ніг нашого нападника – пенальті. І К.Сидоренко виводить свою команду вперед – 1:2. Тренер «Дністера» робить заміну – замість Поспєлова на поле вийшов Лобан (36 хв.). На 37-й хв. попередження отримав Кременчуцький, і знову під ноги потрапив всюдисущий Полтавець.Де штрафний, то заслуга  Полтавця.
На 40-й хв. швидка контратака наших гравців, коли з глибини нашого поля був відданий  дуже гарний, напрацьований пас на хід Паші Ксьонзу, який залишився неприкритим по флангу. Паша  з гострого кута вийшов на ударну позицію і з 5-ти метрів пробив під поперечину голкіпера господарів – 1:3 на користь олександрійців.  На 45+1 хв. Зейналов отримав гірчичник за удар по ногах суперника.
У другому таймі В.Шаран провів дві заміни. На поле вийшли Ю.Фурта  - змінив В.Іващенка, а А.Гітченко – К.Сидоренка. В одному з моментів стовідсоткову нагоду збільшити рахунок мав Є.Шупік, якому не вдалося з двох метрів пробити влучно.
На 51-й хв. В.Шаран знову робить заміну –Є Шупік йде відпочивати, а його місце на полі займає С.Грибанов.
На 57-й хв. А.Пархоменко розуміє, що гра програна, але надія вмирає остання – він виводить на поле ще одного свіжого гравця, давши відпочинок Степанишину, а Продан вийшов з надією відігратися.
На 62-й хв. небезпечний штрафний ліквідував Ю.Паньків, який у падінні після потужного удару Полтавця, перевів шкіряну кулю на кутовий. Через хвилину  В.Шаран дає можливість відпочити М.Кременчуцькому, а В.Грицуку загострити гру в центрі поля. Кілька хвилин гра проходила в середині поля з деякою перевагою гостей - олександрійців. На 65- й хв. хвилині господарі нагадали про себе, що вони таки господарі поля. Після розіграшу кутового, Полтавець навісив на штрафну наших воріт, і Паньківу прийшлося відбивати удар. Через 2 хвилини, на 71- й хв., господарі роблять чергову заміну Кошка змінив молодого Пархоменка.
А на 74-й хв. Ю.Фурта втратив можливість збільшити рахунок, коли з вигідної позиції, обвівши відразу двох захисників суперника, не зміг влучити в площину воріт. Через хвилину знову втрачено шанс збільшити рахунок, коли наш нападник з 7-ми метрів  з розвороту пробив слабенько. Для Лавренцова такі удари, що пил з піджака змахнути.
Полтавець не витримав такої гри, і на 78- й хв. попросив заміну, його місце зайняв Булганін. Гра набуває нервів. Тренери  проводять чергові заміни. На 83-й хв. у нас на поле вийшов І.Мельник, який змінив П.Ксьонза, а в господарів Хромих – Зубков.
На останній хвилині матчу з вигідної позиції змарнував реальну можливість довести рахунок до 1:4 І. Мельник, який пробив  вище воріт. Та Василь Грицук через 20 секунд у високому стрибку  забиває 4-й гол у ворота господарів поля. Така класична дев`ятка не береться голкіпером. І спека не стала на заваді нашим гравцям. Вони її витрамали.
 Чудова результативна перемога! Вітаємо команду! Так тримати! Жити! Творити! Перемагати!
 За матчем слідкував Іван Мельник, ПФК «Олександрія»

Версія для друку | 24-07-2010, 19:57:00 | igor_wernega