This version of the page http://forum.zl.lviv.ua/topic1772.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-07-26. The original page over time could change.
Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ - Вибори 2010 - форум Золочів Плюс
Золочів плюс
Форум міста Золочів
Форум • Список тем • Опитування • LITE-версія • WAP-версія • Календар
Аудиторія • Фотоальбоми приватні • Блоги •

Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ

форум Золочів Плюс - Політичні партії - Вибори 2010

рейтинги кандидатів до облради 31 округ
Дідик Андрій Миколайович "ПППУ"
 1%  [ 1 ]
Божаківський Іван Ярославович "ПР"
 1%  [ 1 ]
Бартошик Володимир Зіновійович "ФЗ"
 5%  [ 3 ]
Нев'ярчук Володимир Іванович "СПУ"
 1%  [ 1 ]
Рущишин Ярослав Іванеович "НУ"
 5%  [ 3 ]
Кукуруза Теодор Дмитрович "ВО Свобода"
 44%  [ 25 ]
Децик Роман Володимирович "УСДП"
 0%  [ 0 ]
Синявська Сусана Андріївна "НП"
 1%  [ 1 ]
Шептицький Зеновій Стахович "ЄПУ"
 21%  [ 12 ]
Бабінська Мирослава Романівна "ЗУ"
 16%  [ 9 ]
Лисецька СвітланаВолодимирівна "ЗП"
 0%  [ 0 ]
Смолова Людмила Миколаївна "Пора"
 0%  [ 0 ]
Трач Володимир Михайлович "ПЗУ"
 0%  [ 0 ]
Золотаренко Василь Богданович "УНП"
 0%  [ 0 ]
Слісенко Ігор Олександрович "НВ"
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 56

Автор Коментар
zaua
гість міста
13.10.2010 12:15 - Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ
Пропоную кожному виразити свою позицію до щодо кандидатів до облради по 31 округу
Окей
житель міста
13.10.2010 12:29
Кукурудза Теодор - патріот України. тВипробуваний. Надійний. Такий ніколи не підведе. Ніколи
juzyk
гість міста
13.10.2010 12:34
Насмішили! Цей ваш патріот людям вже 10 років гроші винен і не віддає. Хочете знати кому - можу скановону копію боргової розписки скинути в нет. В обласній раді не співати треба, а роботу робити на користь району.
Окей
житель міста
13.10.2010 12:52
Скиньте як маєте. Ну і що. Багато людей один одному винні. Це не показник. Ви певно їздили на Верхобуж. Там певно пів району було , як не більше. В серпні, на святі-фестивалі. Це ж турбота про район. Інвестиції. Робочі місця. Туристичний бізнес та інтерес. Золочів в світі знають саме через Верхобуж і через КУКУРУДЗУ ( ну і через Золочівський замок). Майбтнього представника Золочівщини в обласній раді.
ПО ПРАВУ. ПО ГІДНОСТІ.ПО СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Підянти дух- це більше ніж підняти економіку. Яку обласна рада не підніме ніколи. і не може підняти. А Кукурудза підняме і дух, і економіку.
Давно доктор ВАНЬО теж не був РЕГІОНАЛОМ, а як чесно та сміло представляв Золочівщину в СЕЙМІ.
Такий і Теодор Кукурудза, щоб регіони не щипіли

додано через 2 хвилини 46 секунд:

Поїдьте в Сасів і запитайте про доктора ВАНЬО. Люди до сих під згадують. Так і будуть аншгі діти згадувати про КУКУРУДЗУ - візитівку Золочівського краю.
juzyk
гість міста
13.10.2010 13:07
Не буду говорити нічого поганого про людину. Але коли хтось є нечесний в малому, то і в великому не можна від нього чекати чесності. Зрештою, люди собі виберуть того, на кого заслуговують. А порівнювати з Теодором Ваньом це те саме, що порівнювати чорне і біле. Ваньо на власні гроші купував доми для Просвіти, бідним дітям допомагав вивчитися. А Кукуруза що -співає за гроші? Поки Ющенко був президентом, то була "Паланка Ющенка", а тепер вже інша паланка? Я прихильник Свободи, але ця особа не дуже туди пасує.
Ernesto
житель міста
13.10.2010 16:50
НаціАНАЛіст Кукуруза, нехороша людина, поганенький співака, в минулому член комуністичної партії, який вплоть до розвала союза з неї не виходив....інтересно, як та галіма Свобода декларуючи свою нелюбов до колишніх "комуняк" так прогинається)....незачьот нацикам, якщо бути чесними по своїй лінії, то до кінця)
poma
житель міста
13.10.2010 21:10
Дорогі українці! не вірте поплічникам регіонів. Не дайте себе ошукати. Кукурудза Теодор саме той - хто не зрадить. На відміну від інших .... Ну і що був в партії. Патріарха Філарета теж називали кагебістом ,але завдяки йому будується справжня Україна в Україні та її церква. Про минуле не згадувати, а судити по теперішнім ділам. А вони на стороні Кукурудзи - вірю, що майбутнього депутата від Золочівщини

додано через 1 хвилину 59 секунд:

так само як ненавидить Філарета Москва - так само ненавидять і Кукурудзу тушки та регіони
Васілій
NEVSEREMOS‘!
13.10.2010 21:28
якже ви заїбали за тих пару днів.прастітутки проплачені

додано через 2 хвилини 12 секунд:

pomaі твоїх колєгів сі стосує.валіт звідси,чумаходи
kvartyrant
житель міста
14.10.2010 09:10
poma пише:
так само як ненавидить Філарета Москва - так само ненавидять і Кукурудзу тушки та регіони

оце втнув!!!
narod
житель міста
14.10.2010 13:14
Кукуруза Кукуруза, якщо ви так піарите його, тоді програму кандидата в студію, подивимось що він може
yurnaz
гість міста
14.10.2010 15:59
Який кукурудза, люди майте совість, це теоретик вжиті непрацював руками і головою.

додано через 1 хвилину 16 секунд:

Незнайомий з Рущишином, але думаю шо чоловік прикладе максимум зусиль для розвитку району.
juzyk
гість міста
15.10.2010 12:05
Так-так, голосуйте за львівських олігархів, вони вам "максимум зусиль" організують. Тільки в свою кишеню. Де ти того Рущишина потім дістанеш? Ми для них тільки трамплін до обласного депутатства. А ми далі купуймося на гарні обіцянки. наші люди справді не мають права жити по-людськи - їм подавай пана чужого і хоч кіл на голові теши далі на ті самі граблі, блін...
yurnaz
гість міста
15.10.2010 12:15
Цей чоловік далеко не олігарх, але запитай скільком роботу він забезпечив у золочеві.
juzyk
гість міста
15.10.2010 12:58
А ви знаєте, скільки він платить тим людям? там довше як місяць мало хто затримується. жінки працюють в таких умовах, як в рабстві. А знаєте, чому він не йде по Городку, де теж "дає робочі місця"?[/img]

додано через 33 хвилини 25 секунд:

Обіцяний мною скан:
Alexis
житель міста
15.10.2010 15:38 - Ета шоу-бізнесс, дєтка
Нічо собі ліміт довіри..
Кукуруза - кидала?
Ну ти знав кому позичати..
nacionalist
гість міста
17.10.2010 23:59
Знаю Дмитровича багато років.Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить.Співає він безкорисно а не за бабло.
Робота яку робить Теодор буде описана в ІСТОРІЇ таких людей памятають довго ВАМ напевно просто завидно бо про ВАС ІДІОТІВ ГІМНОЇДІВ НІХТО НЕЗГАДАЄ.
ДЯКУЮ всім хто Теодора підтримає
СЛАВА УКРАЇНІ!
Ernesto
житель міста
18.10.2010 00:59
nacionalist пише:
Знаю Дмитровича багато років.Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить.Співає він безкорисно а не за бабло.

Робота яку робить Теодор буде описана в ІСТОРІЇ таких людей памятають довго ВАМ напевно просто завидно бо про ВАС ІДІОТІВ ГІМНОЇДІВ НІХТО НЕЗГАДАЄ.

ДЯКУЮ всім хто Теодора підтримає

СЛАВА УКРАЇНІ!


Чуєш ти ехо фашизма....в ж*пі я мав я тебе і всіх нациків хр*нових разом взятих....ти тупа фашистська бикувата галичанська мордяка подумай трошки перед тим, як писати таку х*рь...на то ведуться хіба старпьори, або тупий молодняк, шо стіни в нас всякою х*йньою розписує....але сподіваюсь помаленько ми викорінимо ці націАНАЛ-фашистські настрої із свідомості нашого народу...
nacionalist
гість міста
18.10.2010 17:37
Ernesto-
Думай що пишеш.
або напиши свою адресу або моб телефон чи своє прізвище
хто ти?
невдаха?
Хворий ?
Зависливий?
або просто людина з комплексом...........
zora
гість міста
18.10.2010 18:09
Я ГОЛОСУЮ ЗА !СВОБОДУ!
І ВАМ РЕКОМЕНДУЮ
Alexis
житель міста
18.10.2010 18:51
nacionalist
а от я в дечому з вами згідний. В Золочеві дійсно криза талантів, стільки років - одна звєзда.
Но ви, можливо, маніпулюєте словами - співають-то безкорисно, но працюють за бабло.
nacionalist пише:
Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить.Співає
Це якості депутата? Зрозумійте правильно - тут переживають(!) за п.Теодора - а вдруг(!) робота йому помішає співати і далі?)) Ото буде халепа - розміняти знаменитиго співака на нікудишного депутата..

додано через 1 хвилину 14 секунд:

І зауважте - ви не написали про його чесність, навіть не обурились тому, про шо написано вище - про неповернені борги.. Нуу далі ви поняли, та?
poma
житель міста
18.10.2010 21:22
Блін, причому тут борги. А що в тебе їх немає. Що політик чи співак не може мати боргу.Регіони розігрують тут комедію.Кукурудза НАШ. От і все. Він довів це своїм життям.Багато літ. А підлі ІУДИ, що продали свій голос за 100-200 грон., і через день-два їх пропили. Вони нам дали януковичів. Вони хочуть, щоб не був КУКУРУДЗА. Вони- ВЕЛИКЕ НІХТО. самі не знають, що хочуть. Це яничари.хохли.пєтухі.зайди.москалі.комуняки. їх маса. І все на голову чесного українця,який як правило живе на зарплату.
А як буде У НАС ПІСНЯ - ТО І БУДЕ ХЛІБ. За Кукурудзу одним словом замовим слово!
Alexis
житель міста
19.10.2010 10:10
poma пише:
А як буде У НАС ПІСНЯ - ТО І БУДЕ ХЛІБ
Не свисти - грошей не буде.

Йопт, та ти хоч думаєш шо пишеш?
В 1999р відомий артист позичив $3550 на 2тижні і не повертає вже 10-й рік!?
Це ж кидок! І хоть би хни.. І це - гордість Золочівщини! Патріот! Репутація! Це для тебе пусті слова??
А за нього таки проголосують - бо інших фамілій і не чули. Бо "українець і патріот".. Це нормально??
Я розчарований
eko
гість міста
19.10.2010 21:37
покажіть хто без гріха?

додано через 5 хвилин 30 секунд:

я думаю що для держави він зробив на мільйони те що його держава нешанує це прикро така людина в цивілізованій державі була б міліонером і про ніякі борги немогло би і бути.
Кукуруза дає розвиток молодим талантам
Я думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів
а ви хоть хтось зробив би таке?
несмішіть людей
причіпіться краще шептицького який в людей вкрав мільйони або Бартошика який брав хабарі за посади того ніхто не бере до уваги..........
Alexis
житель міста
19.10.2010 22:29
Ні один з цих аргументів не витримує критики.

eko пише:
причіпіться краще шептицького який в людей вкрав мільйони або Бартошика який брав хабарі за посади того ніхто не бере до уваги..........
То треба до pomи, в нього такі спектаклі йдуть на ура.

додано через 1 хвилину 40 секунд:

Кстаті да, оцей весь срач про Курурузу - це твоїх рук діло, poma, не забувай.
Це ТВОЯ йому медвежа послуга.
Не п**дів би багато - до цього б не дойшло..
От тобі й твої "яничари.хохли.пєтухі.зайди.москалі.комуняки. їх маса".. Де вони? Обійшлися і своїми.
Хуже дурака - только дурак с инициативой(
eko
гість міста
19.10.2010 22:49
Alexis так що там на рпахунок шептицького бартошика бабінської святі?
Alexis
житель міста
19.10.2010 22:52
Я не знаю.
Інформації не поступало - ну значить святі..
eko
гість міста
19.10.2010 23:07
може небудем обсирати один одного а давайте подумаєм що потрібно зробити
я вважаю що потрібно розвивати промисловість а не торгові місця
а то скоро один одного будем продавати.
narod
житель міста
19.10.2010 23:41
eko пише:
Я думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів

меценат блін, хтоб міг подумати що люди таку фігню купляти не будуть
eko пише:
несмішіть людей

во во
Особисто моя думка що до аналізуЇмого таланта, то користь з його записів і дисків одна розповсюджувати серед дальнобійників тому що під такий "спів" (це моя субєктивна думка) навіть коли ти тиждень не спав то фіг заснеш, вуха ріже, а щодо змісту пісень ну так на село тягне, ну крім хітів
Взагалі в таланта вдалось дві хітові пісні "День народження" та "Паланка Ющенка", але остання в силу політичних обставин неактуальна, тому її слід переробити на "Паланку Тягнибока", ну а за таке досягнення як пісня "День народження" то його все таки треба було висувати в мери а не Колодку, бо по піснях і віршах в наш час мери спеціалізуються напр. Черновецький з хітом "Рідна мати моя". Думаю тут місцева Свобода недогледіла.[/quote]
nacionalist
гість міста
20.10.2010 00:09
Справедливі обсираки.за кого тоді голосувати?
prolisok
гість міста
20.10.2010 21:57
nacionalist пише:
Знаю Дмитровича багато років.Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить.Співає він безкорисно а не за бабло.

брехня!!!
eko пише:
думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів
а ви хоть хтось зробив би таке?

а хто їх купить? залишається тільки роздати .
eko пише:
причіпіться краще шептицького який в людей вкрав мільйони або Бартошика який брав хабарі за посади того ніхто не бере до уваги..........

бере. і народ ніколи більше не підтримає ні Шептицького ні тим паче хапугу Бартошика!
kvartyrant
житель міста
21.10.2010 11:07
prolisok пише:
а хто їх купить? залишається тільки роздати .

вірно підмічено
prolisok пише:
бере. і народ ніколи більше не підтримає ні Шептицького

просто так народ може і не підтримати ... а от за гроші... а того добра в Зеника вистачає... от і побачимо 1 листопада - хто насправді купує голоси виборців - регіонали чи БЮТ!
juzyk
гість міста
22.10.2010 17:32
Остання інфа : ніхто з швейної фабрики не буде голосувати за свого шефа. Зарплата 700 грн - не ті бабки, за які хвалять. А робота як в китайській мануфактурі. От вам і "робочі місця". Де той кандидат буде після виборів і хто його в Золочеві побачить?
virus
гість міста
27.10.2010 00:41
Я за Кукурузу!
juzyk
гість міста
27.10.2010 11:50
Даремно. Нехай людям гроші повіддає. Воно ж на користь не піде. Я за Тягнибока, але Кукуруза їм зовсім не підходить. Свобода - так! Кукуруза - ні!
ЧУПАКАБРА
гість міста
28.10.2010 21:44
Даремно. Нехай людям гроші повіддає. Воно ж на користь не піде. Я за Тягнибока, але Кукуруза їм зовсім не підходить. Свобода - так! Кукуруза - ні!
А в розписці не написано, що гроші не віддали. Ну облапошився Кукуруза, коли гроші віддавав не заставив порвати розписку. А Василь Миколайович далекоглядний мужчина: розписку для історії зберіг, а тепер опонентам продав, ще й бабло заробив( мудрий мужик).
А якщо дійсно не віддав, то чому Василь Миколайович за стільки років ще в суд не звернувся?
narod
житель міста
28.10.2010 22:33
Вже ті борги патріотичного кандидата тут всіх дістали, якщо гроші він віддав то йому нема чого мовчати бо те питання також непогано розкрутили і по місту, нехай виведе на світ того Василя Миколайовича, надає йому по писку і скаже що так і так я тобі віддав гроші а ти погань мене об..раєш, але дивлячись не те що такого не відбувається а сам патрійот морозиться то напевно винен і ховає злодійські очі.

додано через 38 хвилин 4 секунди:

А за суд тут нічого не вийде бо розписка 99 роком, а тоді офіційно операції в валюті були заборонені, і на позички грошей вимагалось нотаріальне посвідчення, таку суму в той час чужому просто так в руки ніхто б не дав, а тому виходить як в приказці "Хочеш мати найлютішого ворога - позич найкращому другові гроші", це напевно такий варіант і вийшов.
ЧУПАКАБРА
гість міста
29.10.2010 01:55
Це ж не банківська операція, а приватна позика. А по писку надавати, це не той рівень. Краще не займатись ОБС(одна баба сказала). Чому Василь Миколайович про це офіційно не заявить, наприклад в газету? Чому він через десяті руки записку передає? Не такі то вже малі гроші, щоб ними нехтувати. Я чула,що люди бояться. А чого боятися, якщо тобі дійсно винні гроші?
Alexis
житель міста
29.10.2010 14:21
ЧУПАКАБРА
Хлоп просто культурно намікнув, шо крики про порядність Кукурузи, мягко кажучи, трошки перебільшені
Partuzan
гість міста
01.11.2010 12:43
poma пише:
НаціАНАЛіст Кукуруза, нехороша людина,

І Юзик правду каже і твою репліку підтриму. Хай Олег Тягнибок зробить Люстрацію на районах своєї партії. Бо комуняцкими хрунями смердже!
voshkaniridze
лише читаю
01.11.2010 14:44
По попереднім даним лідирує Кукурудза. Хлоп недаремно з концертами по селах їздив.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

juzyk Тебе за ту картінку вбити мало(невже важко зробити зменьшену копію - посилання) І де модер дивиться.
Alexis
житель міста
01.11.2010 16:20
Ну ніхто і не сумнівався шо виборці віднерестяться іменно в кукурузу.
Тепер він може авторитетно прощати всім свої борги
voshkaniridze
лише читаю
01.11.2010 23:23
За попередніми даними, по мажоритарних округах до Львівської облради перемагають:
Округ №31 Золочівський район, Теодор Курурудза, Свобода
32-го в списку нема
http://zik.com.ua/ua/news/2010/11/01/253891
форум Золочів Плюс - Політичні партії - Вибори 2010 - Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ