This version of the page http://www.ieac.org.ua/index.php?id=15&ch_id=48 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-07-06. The original page over time could change.
Інститут Євро - Атлантичного співробітництва (ІЄАС) :: євроатлантична інтеграція, інтеграція України до ЄС, інтеграція України до НАТО, СОТ
 
 Про Інститут
 About Institute
 Друковані видання
 Публікації
 Коментарi
 Партнери
 Оголошення
 Нормативнi документи
 Для преси
 Україна в Європi та свiтi
 Фотогалерея
 Студiї IEAC
 Корисні сайти
 Карта сайту
 
УВАГА!!!
 [27-04-2011, 10:12] 
 27 квітня відбудеться творча зустріч ІЄАС із громадськістю "Сучасний світ і Україна" (початок о 16:30 у приміщенні Зоряної зали Планетарію) 
Архiв
Розсилка
Пошук
Питання тижня

 Партнерство з якими країнами повинно бути пріоритетним для України? 
країнами ЄС
азійськими країнами (Китай, Індія і .т.д.)
американськими країнами (США, Канада, Бразилія і т.д.)
налагодження багатовекторних зв'язків
країнами СНД (Росія, Казахстан, Білорусь і т.д.)
Проголосувати
Результати
 Адреса IЄАС:
 Україна, м. Київ,
 вул. Володимирська 42,
 оф. 21
 тел. (38 044) 238-68-43,
                         230-83-76
 office@ieac.org.ua
Нормативні документи >> Документи Україна - СОТ
Документи Україна - НАТО Документи Україна - ЄС Документи Україна - СОТ Документи Україна - Рада Європи
[07-03-2003, 14:27]   (Джерело: Комітет з питань європейської інтеграції ВРУ)
Україна на шляху до СОТ

Процес приєднання України до системи ГАТТ/СОТ розпочався 17 грудня 1993року, коли до Секретаріату ГАТТ було подано офіційну заявку Уряду України про намір приєднатися до ГАТТ. Наступним кроком, відповідно до процедури приєднання, стало подання 30 листопада 1994 року Меморандуму про зовнішньоторговельний режим України на розгляд Робочої комісії з питань розгляду заявки України щодо приєднання до ГАТТ. Детальнiше... 

Студiї IEAC
Заходи
[24-05-2011,11-05]
Подіумна дискусія "Європейська інтеграція України: спільні цінності, спільний ринок, спільне майбутнє?"
23 травня 2011 у місті Суми ІЄАС за підтримки Фонду Конрада Аденауера провів подіумну дискусію на тему "Європейська інтеграція України: спільні цінності, спільний ринок, спільне майбутнє?". У заході взяли участь директор ІЄАС Борис Тарасюк, директор ФКА Ніко Ланге, науковий директор ІЄАС Олександр Сушко та ін.

[11-03-2011,03-03]
Презентація аналітичного видання "Сприйняття Росії в Україні, Румунії та Республіці Молдова"
11 березня 2011 року відбулася презентація аналітичного видання «Сприйняття Росії в Україні, Румунії та Республіці Молдова». Дослідження здійснювалося Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС) в кооперації з аналітичними центрами Румунії, Молдови та України та за підтримки Програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження»

Дослідження
[15-03-2011,03-03]
"Сприйняття Росії в Україні, Румунії та Республіці Молдова"
Аналітичне дослідження спрямоване на з’ясування ролі і місця Російської Федерації в політичному, економічному та інформаційному просторі трьох сусідніх держав

[13-07-2010,01-07]
"Посилення громадської участі в процесах європейської та євроатланичної інтеграції"
Видання присвячене аналізу українського досвіду громадської участі в процесах європейської та євроатлантичної інтеграції України, зокрема, через громадський моніторинг і контроль; громадську експертизу; громадське інформування та адвокацію; громадську дипломатію.

Доповіді ІЄАС
[11-07-2007,01-07]
Аналітична доповідь "Тристоронній підхід до європейської та євро-атлантичної інтеграції"
Дана аналітична доповідь підготовлена Україно-молдавсько-румунською експертною групою. детальнiше

[17-02-2006,12-02]
Доповідь № 9/ 2006
ВПЛИВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ НА ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕЛИКОГО ВІТЧИЗНЯНОГО БІЗНЕСУ Європейський союз для України є першим по значенню торгівельним партнером, на долю якого приходиться близько 8 млрд. дол. США українського експорту та 10 млрд. дол. США імпорту товарів та послуг з Євросоюзу за січень – листопад 2005 року (за даними Держкомстату). Особливу роль у зовнішньоторговельних відносинах відводять великому вітчизняному бізнесу, який виходячи з товарної номенклатури експорту України до країн ЄС, є двигуном у розвитку співпраці. Для визначення загальних проблем розвитку великого бізнесу України в контексті євроінтеграції насамперед потрібно розглянути період створення великого бізнесу і його концентрування у ФПГ (фінансово - промислові групи) та вплив на розвиток бізнесу євроінтеграційних намірів України. детальнiше

Аналітика
[13-11-2009,10-11]
Нові контури безпеки: між НАТО і ОДКБ
Після президентських виборів Україна може знову повернутися до багатовекторності в питаннях безпеки. На зміну зовнішньополітичному курсові чинного президента Віктора Ющенка на євроатлантичну інтеграцію може прийти політика «активного нейтралітету», яка передбачає співпрацю з кількома оборонними альянсами. Про це йшлося на міжнародній конференції «Вибори-2010: нові контури української безпеки».

[10-11-2009,03-11]
Володимир ГОРБУЛІН, Олександр ЛИТВИНЕНКО: Європейська безпека: можливий шлях послабити виклики і загрози
Сьогодні вперше, принаймні з часів Реформації (XVI сторіччя), частина континенту від Атлантичного океану і аж до Бугу об’єднана в єдиний безпековий, економічний і політичний простір. А вплив інституцій, що оформлюють цей простір (ЄС і НАТО), сягає Росії. Саме безпрецедентне розширення Заходу, що триває після 1989 року, не тільки докорінно змінило, а й революціонізувало міжнародну ситуацію. Серед пов’язаних із цим процесом наслідків центральне місце посідає консервативне прагнення Росії захистити власний суверенітет, як його розуміють у Кремлі, а отже, відновити зону впливу в Європі.