This version of the page http://www.zakarpattja.uz.ua/ua/online.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-07-03. The original page over time could change.

ФК "Закарпаття": Бабенко, Лисицин, Райчевіч, Шендрік, Невуче, Бойко, Хауші, Штурко, Микуляк, Нойок, Комарницький

запасні: Надь, Лень Свиридов, Малиш, Заставний, Гибалюк

ФК "Прикарпаття": Іконніков, Федорів, Боровков, Логінов, Барчук, Бровчевнко, Плехтяк, Деркач, Іванишин, Ревуцький, Онисько

Запасні: Локатир, Маковійчук, Микуляк, Стоцький, Бут, Романчук, Мельничук

Перед початком матчу гендиректору "Закарпаття"вручили посвідчення радника Міністерства спорту Укараїни в  Закарпатській області.

3 хв - прикарпатці нанесли перший удар в напрямку воріт

5 хв - гравець "прикарпаття" у центрі поля грає руками, але подачу Микуляка виносять оборонці івано-франківської команди.

8 хв - прикарпатці подають кутовий, оборонці ужгородської команди знову виносять мяч на кутовий

10 хв - Чарлес намагався обійти оборонця і вийти на побачення з вортарем прикарпатців, але невдало

За дві хвилини нігерійський форвард "Закарпаття" двічі опиняється в положенні поза грою

15 хв подачу з лівого флангу замикає головою  Штурко, мяч пролетів над перекладиноюо помиляються

Гра в переважній більшості проходить в центрі без воріт, обидві команди досить часто помиляються під час передач

18 хв Бровченко вийшов на оперативний простір і пробив в ближній кут, Бабенко грає надійно й ногами виносить мяч

19 хв - лівим краєм проходить Лисицин, подає в район воротарського, Невуче підставляє голову, мяч пролітає в сантиметрах від стійки

24 хв поступов закарпатці заволоділи ініціативою і більшість часу проводять на половині поля суперника. Небезпечно бє Микуляк з 18 метрів - трохи вище

25 хв ігрове зіткнення на половині закарпатців Райчевіча з Барчуком, але після короткої заминки обидва вступають в гру

27 хв - господарі пропускають. Подачу зліва в два дотики блискавично завершив Бровченко. Захисники "Закарпаття" і оком не встигли моргнути, як мяч затріпотів у їх сітці

31 хв -вкидання з аута в карнрий гостей, Невуче приймає і бє з розворота - неточно

33 хв - Райчевіч отримує попередження - програє боротьбу за мяч і грає в ноги суперника

35 хв - перехоплення передачу на Невуче перехоплює захисник але невдало, Чарлес зближується до воріт, але далеко відпускає мяч, віддає передачу на Нойока, той бє, оборонець гостей Боровков, підставляє ногу і мяч залітає у власні ворота 1:1

40 хв - потенційно небезпечний навіс Райчевіча перехоплює голкіпер "Прикарпаття"

43 хв - заміна, замість Хауши на поле виходить Лень

44 хв - Рахунок стає 2:1.  Передачу з штрафного головою замикає Бойко, точно під перекладину, воротар був безсилий

Перший тайм завершується

Починається другий тайм - у складі "Прикарпаття" одразу ж дві заміни: Іванишин - Стоцький, Ревуцький - Романчук

У "Закарпаття" Малиш змінює Райчевіча у якого, напевно, рецидив старої травми

На 49 хв ужгородці втрачають дві чудові нагоди, спочатку Микуляк не зміг переграти Іконнікова, а згодом Штурко влучає в стійку

Але вже через три хвилини Штурко виправляється він виходить віч-на-віч і вміло перекидує воротаря івано-франківців 3:1

59 хв - Малиш дійшов по правому флангу до лицевої лінії і подає в район воротарського оборонець виносить на підборі перший Нойок, Олександр зльоту виносить але удар блокує захисник мяч вилітає на кутовий

62 хв - флангову передачу замикає Лисицин, за якого призабули захисники на куту воротарського, але Євген бє надто високо

65 хв - Невуче отримує ушкодження з воротарем прикарпатців, після меддопомоги знову вступає в гру

68 хв заміна у "Прикарпаття": Бут - Логінов

69 хв Романчук  скорочує рахунок у грі.Він вміло з розвороту відправляє мяч повз Бабенка у сітку

71 хв - Чарлес забиває з офсайда, пішов святкувати танцем, не помітив піднятий прапорець асистента арбітра, чим насмішив публіку

71 хв - заміна у "Закарпатті": Лисицин - Свиридов

73 хв - небезпечний штрафний виконує Микуляк, але неточно

75 хв попередження отримує Романчук

Гра стала нервовою. господарі переживають за результат і це позначається на грі.

80 хв заміна в "Прикарпаття": Онисько-Микуляк

Наприкінці гри мячем більше володіють гості

89 хв у "Закарпатті" заміна Нойок-Заставний

90 хв пауза у грі через травму гравця "прикарпаття"

До основного часу суддя додав 4 хв

90 хв - Невуче забиває фантастичний гол через себе 4:2