This version of the page http://www.vuzi.com.ua/content/view/1318/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-06-21. The original page over time could change.
Довідник абітурієнта України - Вітаємо українських чемпіонів та призерів чемпіонату світу

• Оголошено конкурс наукових проектів
  • Міжнародна конференція “Ефективна школа: фактори успіху”
  • Роз'яснення щодо деяких пунктів проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція)
Вітаємо українських чемпіонів та призерів чемпіонату світу

У місті Познань (Республіка Польща) відбувся четвертий чемпіонат світу серед студентів з веслування на байдарках і каное, у якому взяли участь 210 спортсменів-студентів з 23 країн світу.

За результатами змагань, 9 спортсменів-студентів з України вибороли одну золоту, одну срібну, дві бронзові медалі, три четвертих та два п'ятих місця.

Золоту медаль виборола випускниця Національного університету фізичного виховання та спорту України Клінова Інна з веслування на байдарці на дистанцію 200 метрів.

Срібну медаль з веслування на каное на дистанції 200 метрів вибороли: студент 4-го курсу Полтавської державної аграрної академії Камерілов Денис, студент 4-го курсу Львівського національного університету "Львівська політехніка" Вергелес Віталій, cтудент 5 курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Сажай Борис, студент 4-го курсу Тернопільського національного економічного університету факультету банківського бізнесу Мельничук Костянтин.

Бронзову медаль з веслування на каное на дистанції 500 метрів завоювали Камерілов Денис та Вергелес Віталій.

Другу бронзову медаль з веслування на каное на дистанції 500 метрів завоювали Камерілов Денис, Вергелес Віталій, Сажай Борис та Мельничук Костянтин.

Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату світу та бажаємо і надалі прославляти Україну на міжнародних змаганнях!