This version of the page http://www.litforum.net.ua/showthread.php?t=123 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-05-26. The original page over time could change.
Відгуки на твір “Радуйся милочка, вот ты и в аду…” - ЛітФорум

  ЛітФорум > Література > Майстерня Креативу > Проза

 
Параметри теми Параметри перегляду
20.08.2005, 12:02   #1
Девор
Бібліофіл
 
 
Реєстрація: 10.07.2005
Дописів: 652
Відгуки на твір “Радуйся милочка, вот ты и в аду…”

Отже.

Від аматора-критика:
Почну з того що потрібно негайно виправити: молодіжний, москвогопофілійний сленг.
Занадто багато непотрібних матів, які тільки псують текст. Особливо текст, який за моєю теорією можна віднести до моментарної прози - події які відбуваються вже, зараз.
Далі, маленьке питання до автора: з яким відрізком часу писались дві частини (мається на увазі Пролог і Пролог 2) ?
І ще раз до стилю твору... повторюю - не варто, непотрібно, псувати текст жахливими словами, а якщо й псувати троді тільки гармонійними :~). Власне ще не докінця вироблений стиль "ламається" під тиском молодіжного сленгу.
Зрештою це все, як люблять писати в кінці рецензії про хороший твір : РЕКОМЕНДУЮ В ТИРАЖ
:~)!

Від читача:
Величезний респект авторові за вклад в українську прозу.
Хотілося б читнути попередні або вже тнові речі автора.
Кинтье мені на e-mail, наперед вдячний!
__________________
"Свет был бы непонятен без тьмы, проявляющей его путем контраста, добро не было бы добром без зла, выявляющего бесценную природу блага; итак личная добродетель не может претендовать на заслугу, если она не прошла горнило соблазнов"
 
20.08.2005, 19:10   #2
DeViL
Спостерігач
 
Реєстрація: 19.08.2005
Дописів: 17

Дуже дякую за Ваші коментарі та критику. Відповідаю по-порядку:
1) Молодіжний москвогопофілійний сленг - це все результат його повсякденного вислуховування, а іноді і вживання, хоча тепер я намагаюсь цього не робити. Я постараюсь переробити твір, щоб вживання матюків і такого сленгу зводилось до мінімуму.
2) Початок, десь до "22 липня 10 година рівно" - я почав писати досить давно. Це мав бути якийсь проста розповідь з хепі-ендом на 3 сторінки, чи щось такого типу. Але в ході написання сам сюжет перетерпів величезну кількість змін. Я незнав конкретно що я пишу. Під час написання, я придумував сюжет твору "на льоту". Отже: а остання частина вже після "22 липня 10 година рівно" - я написав вчора і одразу дещо підкоректував і вивішав на форум. Я незнаю навіщо я взагалі пишу. Я не письменник. Простий студент. Все почалося напевно десь рік тому, але все по-порядку...
3) 2 МОНАХ - Я знаю що "я" в тексті повторюється дуже багато разів. Я намагався заміняти іншими словами, але не міг нічого придумати. Загалом тому так і вийшло. Як я казав вище - сюжет твору дуже часто і кардинально мінявся і сам твір писався на "льоту", а про фрагмент з містикою:
Якось мені спало на думку переробити той твір на містичний роман в стилі Л.Дереша (Культ), але пройшов іще день і вийшло так, що мені ця ідея не сподобалась. Тому я зроби усе так, ніби це був сон, попердньо стерши цілу сторінку тексту...
4) Щодо затягнутого початку, то я ж кажу, що писався початок і кінець (див п.1) з великим відривом.

П.С. Я ще маю один твір, але то скоріше не твір, а думки вголос. Це реальна історія, про моє невзаємне кохання. Свою історію я назвав "Казка про те як і наскільки може бути х***о". В ній ще більша купа матюків, тому я не дуже хочу вівішувати її на форум, тим більше, що там я нічого не виправляв, так як сама історія писалася напротязі 1,5 років і під "враженнями" від побаченого, почутого, під час "депресняку". Там просто описані деякі моменти з мого життя. Хоча все вже пройшло, але почалося саме з того. Від тоді я пробував щось писати. А "Радуйся милочка, вот ты и в аду…” - можна вважати за "пробний варіант" (бета версію), хоч цей твір мав би бути деякою противагою попередньому. Але склалося все не так. Початок - це кінець попередньої історії, а кінець - придуманий на протязі 5 годин сидіння встромившись поглядом в екран ноутбуку.

П.С.2. Я постараюсь виправити усі помилки і викласти нормальний варіант тут на форумі.
P.S.3. Якщо все ж комусь цікаво почитати "Казку про ..." то я можу вислати на мило.

Дякую за увагу і подані поради. Денис. (DeViL).
 
21.08.2005, 19:19   #3
Девор
Бібліофіл
 
 
Реєстрація: 10.07.2005
Дописів: 652

Будь ласка, вишли.
Обов*язково перечитаю виправлену версію.
__________________
"Свет был бы непонятен без тьмы, проявляющей его путем контраста, добро не было бы добром без зла, выявляющего бесценную природу блага; итак личная добродетель не может претендовать на заслугу, если она не прошла горнило соблазнов"
 
22.08.2005, 10:36   #4
Prophet
Модератор
 
 
Реєстрація: 11.07.2005
Дописів: 4.577

DeViL , дозволь я видалю попередню версію?
__________________
Most people ignore most poetry because most poetry ignores most people.
(Adrian Mitchell)

Вам смешно, а мне смешней. ("Пикник")
 
22.08.2005, 20:32   #5
DeViL
Спостерігач
 
Реєстрація: 19.08.2005
Дописів: 17

Будь-ласка, можеш стерти...
 

« Попередня тема | Наступна тема »

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми
Версія для друку
Надіслати е-поштою
Параметри перегляду
Лінійний вигляд
Комбінований вигляд
Деревовидний вигляд

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

vB-коди Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Швидкий перехід



Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:24.

vBulletin 3.7.0 Beta 3 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008

Зворотній зв'язок - ЛітФорум - Архів - Вгору
Хорошие цены строительство домов из дерева.