This version of the page http://forum.zl.lviv.ua/topic1739.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-04-21. The original page over time could change.
Вибори на посаду міського голови м.Золочева - Вибори 2010 - форум Золочів Плюс
Золочів плюс
Форум міста Золочів
Форум • Список тем • Опитування • LITE-версія • WAP-версія • Календар
Аудиторія • Фотоальбоми приватні • Блоги •

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

форум Золочів Плюс - Політичні партії - Вибори 2010

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович
 22%  [ 25 ]
Кобелька Михайло Петрович
 0%  [ 0 ]
Колодка Дмитро Ігорович
 16%  [ 18 ]
Нестюк Григорій Михайлович
 0%  [ 0 ]
Рискальчик Богдан Іванович
 0%  [ 1 ]
Слобода Степан Григорович
 0%  [ 1 ]
Стецюк Іван Романович
 5%  [ 6 ]
Тимків Ілля Романович
 7%  [ 8 ]
Яким Богдан Миколайович
 24%  [ 27 ]
Ясінський Роман Іванович
 22%  [ 25 ]
Всього голосів : 111

Автор Коментар
Окей
житель міста
18.08.2010 13:53 - Вибори на посаду міського голови м.Золочева
Скоро вибори, але в Золочеві - затишшя і песимізм. Люди зневірились. Хто б міг стати у нас мером? Як Ви думаєте?

* * *

Кандидати на посаду міського голови м.Золочева:

1. Гриньків Ігор Михайлович
Дата народження: 27.11.1970 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: Юридична консультація
Адреса проживання: вул. Сковороди, 3/5
Партія: ЗМО Партія правозахисту

2. Кобелька Михайло Петрович
Дата народження: 02.08.1954 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: підприємство Світанок
Адреса проживання: вул. Крилова, 5 б
Партія: ЗРО Партії Зелених України

3. Колодка Дмитро Ігорович
Дата народження: 08.11.1974 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: начальник проектного відділу Галкомпроект
Адреса проживання: вул. Лесі Українки, 1 а
Партія: ЗРО ВО Свобода

4. Нестюк Григорій Михайлович
Дата народження: 12.01.1967 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: Золочівське районне управління юстиції
Адреса проживання: вул. Гагаріна, 89
Партія: ЗРО ПП Сильна Україна

5. Рискальчик Богдан Іванович
Дата народження: 01.08.1948 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: головний держінспектор Львівської ОДА
Адреса проживання: вул. Гната Стефаніва, 5 б
Партія: ЗРО Народна партія

6. Слобода Степан Григорович
Дата народження: 09.03.1955 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: тимчасово не працює
Адреса проживання: с. Вороняки
Партія: ЗРО ПП Союз лівих сил

7. Стецюк Іван Романович
Дата народження: 05.03.1959 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: Золочівська міська рада
Адреса проживання: вул. Шашкевича, 5/8
Партія: ЗРО ПП ВО Батьківщина

8. Тимків Ілля Романович
Дата народження: 01.08.1954 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул.Заріччя, 53
Партія: ЗРО ПП Наша Україна

9. Яким Богдан Миколайович
Дата народження: 18.07.1958 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул. Варівна 4 а
Партія: ЗРО Народна партія

10. Ясінський Роман Іванович
Дата народження: 15.06.1979 р.н.
Овіта: вища
Місце роботи: Львівска ОДА
Адреса проживання: вул. Довбуша, 17
Партія: ЗРО ПП Європейська партія України

* список кандидатів і опитування оновлено до актуальних даних.
15.10.2010
poma
житель міста
18.08.2010 19:42
Тимків йде вперед. А це вже цікаво. А що Зубар. Де ти Зубар? Подивись на дорози, на сміття кругом, де туалет,баня, що за 5 років не міг поставити. Тепер тебе громада спитаї. Ой як спитає.Більше не вибере. Більше нас на надуриш ... "всечесні отці, всечесні отці..." А про дороги забув,про обіцянки забув, пузо наїв. Ой зубаре -зубаре, що ти накоїв, загнав Золочів в глухий кут, а як звідти вибратись. Тілько без тебе. То вже ясно по опитуванням. А те, що лідер - Тимків Ілля Романович - це цікаво. Я і не думав, що він має такий авторитет тут
tapac01
житель міста
18.08.2010 20:37
а за тимкова було все в шоколаді і порядок був
Alexis
житель міста
18.08.2010 22:14
tapac01 пише:
а за тимкова було все в шоколаді і порядок був

Ну не так шоб зовсім, але Тимків думав головою. Своєю.
І тримав слово по можливості.
А за Зубара "думають" всі, хто його просував.
Тому й так.. У кількох няньок, як кажуть, і хата неметена..
tapac01
житель міста
18.08.2010 22:20
я не за зубара ,але тимків вже був при владі і нічого доброго не зробив
AVB
Турист
19.08.2010 02:29
Не бачу ніякої різниці в кращу сторону. Всі однакові. Але зубара обсирати якось вже звичніше.
poma
житель міста
20.08.2010 12:13
Чого обсирати? Що тут сказане неправда.Що він зробив за п'ять років. А нічого. А найгірше , що там ніхто нічого не вирішує. Якісь баламути одні.Все для себе, через свій інтерес. Моя баба холтіла якусь справку про землю. Разів на-дцять ходила і плюнула на все.Тихий ужас. А ви Зубар? Обсирати. Він сам себе обсирає.
ігоррр
гість міста
29.08.2010 19:18
За Тимківа відкрили кінотеатр і громадський туалет, а за Зубара - що?
voshkaniridze
лише читаю
29.08.2010 20:33
ігоррр пише:
За Тимківа відкрили кінотеатр і громадський туалет, а за Зубара - що?

Закрили туалет, добре шо ше кінотеатр зрідка якусь пургу показує.
AVB
Турист
30.08.2010 00:32
ігоррр пише:
За Тимківа відкрили ....

А за союзу була калбаса па рубльдвацаць! За якою були черги на кілометрдвадцять.
Доречі, той кінотеар 3D показує?
voshkaniridze
лише читаю
31.08.2010 11:42
AVB пише:
Доречі, той кінотеар 3D показує?

Конечно ... НІ

Граються всі в велику політику, а люди ведуться. В місті треба господара, а всі голусують бо він в тій чи іншій партії. Особисто я вибрав варіатн "Інший, маю свій варіант". Я б голосував за такого як Бартошик з райно(хоча кажуть шо при зміні влади його звідти звільнили).
Підкреслюю, слова "такого як". Бартошик не мешканець Золочева, та й я також, тому я за мера не голосую, на рахунок чи може мером бути не мешканець точно не знаю.
Ernesto
житель міста
01.09.2010 15:47
Яка різниця хто буде, знов якогось націАНАЛ-поцреота виберуть і через 4 роки так же само будуть його гадити з ніг до голови...
А може цього разу вже буже не націАНАЛ а регіАНАЛ?)
kvartyrant
житель міста
01.09.2010 22:37
дебілізм. мером стане достойна людина . але варто охарактеризувати критерії цієї достойності... як можна обирати людей, котрі вже 2 рази були мерами і не зробили нічого для міста, крім того, що продерибанили все що можна продерибанити...
Alexis
житель міста
01.09.2010 23:47
То хтось удачно підібрав пароль від логіна квартиранта чи він нарешті сам його згадав?
Запуталсо.
Певно за Цобу проголосую
Ernesto
житель міста
02.09.2010 23:35
voshkaniridze пише:
Я б голосував за такого як Бартошик з райно(хоча кажуть шо при зміні влади його звідти звільнили).

Підкреслюю, слова "такого як". Бартошик не мешканець Золочева, та й я також, тому я за мера не голосую, на рахунок чи може мером бути не мешканець точно не знаю.


наївний ти і не далекоглядний...Бартошик твій - політичний бомж, промінявший свій рух на фронт змін, і який зараз на колінах сттоїть перед Окрепким, щоб той його не звільняв, тому й ще так довго тримається в тому райвно. І взагалі людина не має совісті, щоб в один період часу всіх облити брудом, а тепер совість позволяє випрошувати посаду в політичних опонентів.

Закон має бути такий, прийшла інша влада, здавай посаду, іди в опозицію і працюй, а не лижи задницю! Але біда в тому, що влада так і не прийшла, бо ключові особи не міняються вже купу років.
bam
житель міста
05.09.2010 20:21
Ernesto пише:
ключові особи не міняються вже купу років

це точно! Регулярно міняють кольри і політичні уподобання... При владі ті хто контролює фінансові потоки і нічого крім цих потоків їх не цікавить!

Зараз важко сказати хто б міг бути мером, але я точно знаю кого я не хотів би бачити на цій посаді. Щоб не перераховувати прізвища подивись на опитування
kvartyrant
житель міста
06.09.2010 15:47
Alexis пише:
То хтось удачно підібрав пароль від логіна квартиранта чи він нарешті сам його згадав?

Запуталсо.

квартирант той самий ... а Золочеву хотів би побажати не наступити знову на ті самі граблі .
bam
житель міста
06.09.2010 21:14
А як вам такий кандидат як Роман Ясінський. Ото б хлопака спутав карти місцевим олігархам. Хоч всі ми знаємо що король без свити мало що зробить. Так само і мер без команди підтримки... А місто останнім часом не хило опустилось. От так як небуваєш довший час, приїдеш, аж смердить селом....
kvartyrant
житель міста
07.09.2010 12:42
bam пише:
А як вам такий кандидат як Роман Ясінський. Ото б хлопака спутав карти місцевим олігархам. Хоч всі ми знаємо що король без свити мало що зробить. Так само і мер без команди підтримки... А місто останнім часом не хило опустилось. От так як небуваєш довший час, приїдеш, аж смердить селом...

які карти він кому сплутав? хлопака вже піариться роки два... навіть біг-морд виставив на Львівській... шансів в нього нема
poma
житель міста
11.09.2010 21:04
Бачив біля Золочева рекламу Ясінського. Де він бере стільки бабок? З ним Катеринчук та європейська партія
Інформатор
гість міста
11.09.2010 22:54
Цікаво чому Ясінського не згадали в переліку претендентів на посаду міського голови?
Усі ж знають що він балотуватемиться.
Напевно свідомо не згадали, тому що він їм добре кровиці випиває . а таких не люблять!
Савік
гість міста
11.09.2010 23:12
Якщо вони проти Ясінського, то я буду голосувати за нього, тому що я проти них усіх.
Вони, я маю на увазі і Тимківа, і Якима, і Гриньківа, мали можливість зробити хочаб щось для Золочева -всі були при владі і по-сьогодні є при владі. то чому не впливають на "процесс" зробили з міста село!
bam
житель міста
11.09.2010 23:58
Інформатор пише:
Цікаво чому Ясінського не згадали в переліку претендентів на посаду міського голови?
Усі ж знають що він балотуватемиться.
Напевно свідомо не згадали, тому що він їм добре кровиці випиває . а таких не люблять!
- логіка жилізна! Думаю відповідь очевидна...
Савік пише:
Вони, я маю на увазі і Тимківа, і Якима, і Гриньківа, мали можливість зробити хочаб щось для Золочева -всі були при владі

- очевидно, що голосувавши за тю людину яка вже була при владі отримаємо результат який іже був, а це крок у минуле. Незнаю як ви, але я не живу минулим і не маю звички ставати на тіж самі граблі. Не хочу за когось агітувати, тому скажу, що голосуватиму за критерієм "Головне, що новий у владі" Чисто з погляду математичної статистики імовірність на кращий результат вища !
Васілій
NEVSEREMOS‘!
12.09.2010 00:31
bam пише:
Чисто з погляду математичної статистики імовірність на кращий результат вища !

хєровий з тебе матиматичний статист.
Томас
житель міста
12.09.2010 22:23
А я думаю, що головна інтрига в Золочеві не Ясінський , а НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ, який тепер перш. заст. голови райдержадміністрації.
Винятково порядна людина, спеціаліст, господарник і просто статний мужчина. Жінки таких люблять.Золочівянки. Але чи його висунуть. Хто в силі та щось розуміється в політиці та справах міста - порадьте партіям висунути його
Савік
гість міста
12.09.2010 23:12
Я буду голосувати За нове, за "майбутнє" - За Ясінського, а не за минуле! Вони вже всі були при владі, мали час щоб хочаб щось зробити. Гниляки.....
Реаліст
гість міста
12.09.2010 23:31
Якщо бути відвертим, то ми, золочів"яни, не маємо з кого вибирати:

Володя Зубар - нічим не запам"ятався, хіба повним хаосом;

Ілья Тимків - запам"ятався тим, що роздерибанив земельні ділянки, зробив з міста суцільний базар,жодного виробництва, жодного інвестора.Навіть після його "уходу" ще тягнувся шлейф узаконення Шептицьким магазинів в центрі міста.

Ігор Гриньків - був заступником в Тимківа, якщо Тимків не міг працювати ефективно , значить заступники х........ві, і він зараз "регіонал"...а регіонів в Золочеві не люблять.
Яким взагалі ні риба, ані м"ясо , тому від нього роботи не варто очікувати,більше того, він висуванець Народного Руху , а ми вже мали одного рухівці- Зубура, бачимо що з цього вийшло.

Напрошується висновок -а кого ж тоді підтримувати???

Поживемо ,побачимо ,,, але люди вже їм усім не вірять! потрібен хтось новий і зубатий , бо дати собі з ними раду , це не легко!
bam
житель міста
13.09.2010 23:25
Згадалась фраза з фільму "Хрень": "Даже маленькая ложка хрени привращает весь суп в хрень"

Васілій пише:
хєровий з тебе матиматичний статист.

цікаво чи ти хоч читаєш що пишеш???
Реаліст
гість міста
14.09.2010 00:28 - хєровий з тебе матиматичний статист.
Васілій.............. таке враження , що окрім тебе, і твоєї думки
на цьому сайті, іншої думки не має бути!?
і що ті кляті москалі в Золочеві роблять., ніде спасу від них не має!
Зоряна
гість міста
14.09.2010 00:40
Цікаво,цікаво... а Ясінський хіба з Народного Руху?
Васілій
NEVSEREMOS‘!
14.09.2010 08:29
bam пише:
цікаво чи ти хоч читаєш що пишеш???

я нє чітатєль,я пісатєль
Реаліст пише:
Васілій.............. таке враження , що окрім тебе, і твоєї думки
на цьому сайті, іншої думки не має бути!?

цікаво.з чого в тебе склалось таке враження.ти ж от сказав свою тіпо мисль-і нічо ж не сталось
Зоряна пише:
Цікаво,цікаво... а Ясінський хіба з Народного Руху?

на даному єтапі по моєму це абсолютно всерівно якщо захоче вибатись все одно якимось чином наблизиться до ПРдунів
kvartyrant
житель міста
14.09.2010 10:00
Реаліст пише:
Ігор Гриньків - був заступником в Тимківа, якщо Тимків не міг працювати ефективно , значить заступники х........ві

в Тимківа заступником був Недзельський а не Гриньків...
Савік пише:
Я буду голосувати За нове, за "майбутнє" - За Ясінського, а не за минуле! Вони вже всі були при владі, мали час щоб хочаб щось зробити. Гниляки.....

ну якщо Ясінський це нове , це майбутнє то я тоді "китайський льотчик"
Томас пише:
А я думаю, що головна інтрига в Золочеві не Ясінський , а НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ, який тепер перш. заст. голови райдержадміністрації. Винятково порядна людина, спеціаліст, господарник і просто статний мужчина.

погоджуюсь. як спеціаліст, господарник Володя справді найкраще підходить на посаду мера.
Олег
житель міста
19.09.2010 21:36
Кубелька Михайло також балатується на мера, "заробть сам і дасть заробити іншим" так відзивалися про нього співробітники коли він працював на посаді директора ринку.
yurnaz
гість міста
24.09.2010 13:52
Як на мене необхідно давати дорогомолодим людям-тим які прагнуть чогось кращого.
voshkaniridze
лише читаю
24.09.2010 15:02
yurnaz пише:
прагнуть чогось кращого

Прагнуть це ще не означає що щось вміють.
yurnaz
гість міста
24.09.2010 21:58
вміють ви не сумнівайтеся, голосуйте за Романа Ясінського
kvartyrant
житель міста
25.09.2010 19:54
yurnaz пише:
міють ви не сумнівайтеся, голосуйте за Романа Ясінського

такі як Ясінський вміють хіба що на словах...
poma
житель міста
25.09.2010 23:17
Найсвіжіша інформація. Оновлена " Наша Україна". яку очолив майбуктній Президент України Валентин Наливайченко, в чому сумніву вже нема, висуває на пост МЕРА ЗОЛОЧЕВА найрейтинговішого на версією нашого сайту кандидата ТИМКІВА ІЛЛЮ РОМАНОВИЧА.
Скажіть чи є в когось сумніви тепер хто стане мером Золочева. Думаю ні. Це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник,врівноважена вольова людина, людина НАЛИВАЙЧЕНКА.

додано через 2 хвилини 27 секунд:

А цей Ясінський міг би бути секретарем міської ради -як в Києві Олесь Довгий
Васілій
NEVSEREMOS‘!
25.09.2010 23:25
сочная АНАЛітєка
kvartyrant
житель міста
27.09.2010 01:01
poma пише:
це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник,врівноважена вольова людина

цього "господарника" в кінці минулої каденції РУХ викинув з своїх лав за безгосподарність...
poma пише:
ИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - людина НАЛИВАЙЧЕНКА

ага... і Золочів стане не містом а пятою колоною СБУ...
tapac01
житель міста
27.09.2010 01:44
та Налевайченку нацево на Тимкова ,може Тимків зустрів когось близького до Наливайченка і тепер козирює
poma
житель міста
27.09.2010 13:06
ми вже маємо одного " рухівця господарника" Зубара. наїлися ним по повні вуха... Ще його хочете? або ще якогось рухівця- руйнівника міської господарки.
А Тимків дійсно класний буде мер. і крапка.не переливайте з пустого в порожнє. що переможе Тимків і коню тепер понятно...
yurnaz
гість міста
28.09.2010 15:31 [*1]
І тимків був вже міським головою, його діяльність і господярництво ми оцінили, дякуємо більше нехочемо.
kvartyrant
житель міста
28.09.2010 18:30
poma пише:
що переможе Тимків і коню тепер понятно...

може коню і "понятно" ... а от чи підтримають цього коня жителі Золочева це "вилами по воді писано"
yurnaz пише:
І тимків був вже міським головою, його діяльність і господярництво ми оцінили, дякуємо більше нехочемо.

ви оцінили - це добре ... ще б "по достоїнству" його діяльність оцінили ті, хто мав би оцінювати його діяльність з точки зору корупції, хабарництва і численних зловживань то мабуть Тимків не мав сьогодні змоги балотуватись мером...
poma
житель міста
02.10.2010 22:04
Люди, а партія САМООБОРОНА (Юрія Луценка) когось вичуває на мера Золочева. Хто знає, напишіть тут

додано через 1 хвилину 33 секунди:

Я за " Самооборону" - хтось має до них претензії чи ні. Цікаво. Якщо має - то скажіть які?
tapac01
житель міста
03.10.2010 00:21
пропоную васіну кандидатуру висунути на посаду мера тому що він все знає
poma
житель міста
03.10.2010 22:12
Ні, Василь Гулай йде в районну раду від " Самооборони", йому посади мера не треба
Юста
гість міста
03.10.2010 22:58
Яка вже там "Наша Україна", де вона в Золочеві, і до чого тут Наливайченко? Наливайченко в Києві а в Золочеві зовсім інші Наливайченки;
Може ви мали наувазі Наливайка з автопарку - гідна кандидатура в "Нашій Україні" . Тимків обставився горе "патіотами"; Жулин , Бартків о це ви маєте на увазі "Їхніх Українців"???
Дійсно,з ними Золочів "запрацює", просто розвиток хлине зі швидкістю світла...)))
kvartyrant
житель міста
04.10.2010 09:17
Юста пише:
Яка вже там "Наша Україна", де вона в Золочеві, і до чого тут Наливайченко?

я мав на увазі ....цитую
poma пише:
Це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник,врівноважена вольова людина, людина НАЛИВАЙЧЕНКА.


щодо "горе - патріотів" ... погоджуюсь...
voshkaniridze
лише читаю
04.10.2010 12:37
poma пише:
Люди, а партія САМООБОРОНА (Юрія Луценка) когось вичуває на мера Золочева.

poma пише:
Я за " Самооборону" - хтось має до них претензії чи ні

О так і вибирають(бля)!
Коли ви вже зрозумієте, що вибори голови і верховної ради різні речі. А якщо самооборона висуне Рому Сасівського(шо до дівчат пристає з пристойними пропозиціями) то ти тоже за нього голосуватимеш????
форум Золочів Плюс - Політичні партії - Вибори 2010 - Вибори на посаду міського голови м.Золочева