This version of the page http://www.energia.lviv.ua/News.aspx?newsId=1619 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-01-12. The original page over time could change.
СК Енергія - Наш наступний суперник - "Ураган" (Івано-Франківськ)
В наступному 14 турі 01 листопада зустрічаються : 'Локомотив - Тайм' 'Єнакієвець - Шахтар' 'ТВД - Моноліт' 'Кардинал - ПФС' 'Ураган - Енергія'
Карта Сайту
Попередній матч
Коментарі
Микола Сич (головний тренер «Енергії»)
«У сьогоднішній грі ми не реалізували деякі моменти, які створювали. Якщо б Сашко Бондар забив другий м’яч було б трішки легше. Окрім цього вкотре повторилася стара наша хвороба, ми протягом однієї хвилини пропустили два м’яч Далі...
Євген Ривкін (головний тренер «Локомотива»)
«Грали дві рівні команди. Те, що протистояння закінчилося на користь «Енергії» -- якщо грають дві рівні команди, то важливу роль відіграє фарт. В двох кубкових іграх везіння було на боці «Енергії». При цьому я анітрохи не при Далі...
Голосування

Як, на Вашу думку, завершиться матч "Енергія" - "ПФС"?

Проголосувати
Спонсори
Наш наступний суперник - "Ураган" (Івано-Франківськ)

Офіційна дата створення НФК "Ураган" - 25 жовтня 2002 року. Ініціатором та співзасновником клубу є ВАТ "Прикарпаттяобленерго", а також міська влада та УМВС України в Івано-Франківській області.

В рік дебюту у першій лізі (західна зона) команда зайняла 8-е місце, а в наступному сезоні 2003-04 рр."Ураган" вийшов до фіналу Кубка Ліги, став переможцем чемпіонату першої ліги у західній зоні. За підсумками фінальних ігор команда зайняла І-е місце, ставши чемпіоном України (перша ліга) і завоювала путівку до вищої ліги.
У премєрному сезоні 2004-05 рр. "Ураган" став кращим дебютантом вищолігової першості, зумівши фінішувати на пятому місці, а Валентин ЦВЄЛИХ став кращим бомбардиром чемпіонату України, забивши в 26 матчах 44 голи.

У сезоні 2005-06 рр. "Ураган" після перемоги у 10-му турі над луганським ЛТК (3:1) вперше в історії очолив турнірну таблицю чемпіонату, потім довший час залишався у трійці лідерів, однак наприкінці сезону поступився безпосереднім конкурентам та завершив свій другий чемпіонат у вищій лізі на підсумковому сьомому місці.

У сезоні 2006-07 рр. "Ураган" фінішував на восьмому місці, поступившись лише двома очками шостій команді за підсумками першого етапу.
Сезон 2007-08 рр. вийшов найгіршим в історії "Урагану": команда вибула з Кубку України на стадії чвертьфіналу, а чемпіонат завершила на девятому місці. В обох випадках "ураганівці" пропустили поперед себе незручного суперника - луганську ЛТК.

У сезоні 2008-09 рр. "Ураган" повторив своє найвище досягнення у вищій лізі, фінішувавши на пятому місці, хоча зберігав реальні шанси поборотися за "бронзові" нагороди.

Здобути коплект нагород за підсумками чемпіонату 2009-10 рр. "Урагану" так і не вдалось. У підсумку, найкраще в історії - четверте місце, з відставанням від "бронзового" призера - львівської "Енергії" - лише на три очки. У Кубку України івано-франківці у серії післяматчевих пенальті поступилися луганському ЛТК - знову у чвертьфіналі.