This version of the page http://www.litforum.net.ua/archive/index.php/t-364.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-08-20. The original page over time could change.
Що думаємо про реп? [Архів] - ЛітФорум

КПК

Показати повну версію : Що думаємо про реп?


Prim
10.02.2006, 20:03
Власне, сабж.

Elfness
11.02.2006, 15:18
нещодавно я про реп взагалі не думала - хіба що те, що це явно не те, що мені хотілося б слухати - ні музики, ні сенсу, ніякого приколу. але не так давно я познайомилася з одним хлопцем, який слухає реп, і він ненав’язливо показав мені реп зсередини. у тому репі, який варто послухати(мається на увазі не той, де читається про те, який я крутий, а всі інші «отстой»,пісентки типу «трахни меня») є досить глибокий сенс. це дійсно в основному неприкрашена правда життя. хоча особисто я репом як не захоплювалася, так і зараз не стала його прихильницею - раніше через те, що просто не могла сприймати речитатив, а зараз тому, що почала його сприймати... для мене це просто передоз реалій...

Prim
11.02.2006, 19:05
Так, той реп, що крутять по радіо - то дрисня, пародія.
2Pac, останні тексти Eminem`a (особливо Lose Yourself)...
Ця течія справді заслуговує уваги.

Emdi
11.02.2006, 21:38
2Pac, останні тексти Eminem`a (особливо Lose Yourself)...


Я особисто не в захваті від нього!

Prim
11.02.2006, 22:08
Ну, початок його кар*єри глибокозмістовними текстами не виблискував, але зараз є багато цікавих текстів. Можливо це сталося тому, що Емінем тепер і сам продюсер (Кьортіс Джексон ака 50Сент ака 2.50 з копійками - його "проект")

Emdi
19.02.2006, 18:24
Колись полюбляла, а зараз не дуже.

Baltis
25.02.2006, 14:51
ОТццтой повний, той реп, як їого взалгалі слухати, коли в ньому: ні музики, ні тексту, лише для тих це музика хто, або не тямить що слухае, або просто жертва моди.
Дякую за увагу.

Punk & ДєВучКі
16.03.2006, 23:07
Нє, Дрюха! Ти прогнав про перші тексти Мінема... Вони в нього змістовні і сповнені образи і гніву на оточуючих. Найдурніші тексти у The Eminrm Show. Я знаю, що кажу, адже пам"ятаю майже всі його тексти. От так.

Prim
17.03.2006, 16:08
Ну, не знаю.
Мені не дуже цікаво слухати тексти, де основна тема - "образа і гнів на оточуючих"

Baltis
18.03.2006, 10:34
Краще слухати про голих баб, наркоту, секс, та круті тачки, і їх хозяїв модних чорномазих репетосів з 5ма кілограмами золота на грудях (і де тільки стільки берется?), і модним пістолетом за поясом.
Чорт, яке це лайно - реп.

Prim
20.03.2006, 11:34
Шкода що тобі лише такий реп зустрічався...

Baltis
20.03.2006, 22:31
А я й не жалію, адже важати його за музику - скаладно.

Prim
21.03.2006, 13:11
Перечитай попередній пост. Подумай.

Nevermore
24.03.2006, 22:59
А от я взагалі про нього не думаю....
Не люблю...

Baltis
25.03.2006, 09:31
Коротше кажучи, Агата крісті на багато краще!!!!)

вічний
26.03.2006, 00:39
як і положено безтямим бовдурам і бовдуракам, ви не розбираєтеся у ситуаціі, адже достатньо лише біглого зору, щоб зрозуміти, що в темі, яка тут обговорюється, ви повні профани. Це називається суд без адвоката. Так не піде. Адже жоден дісний репер буде щиро реготати почувши що Децл і Вова це реп. І саме такі невігласи вводять народ в оману на рахунок репу, як галузі хіп-хоп культури і реперів тощо.
Тепер на рахунок чорношкірих, до яких учасники цього форуму відносяться дещо завзято (доречі безпідставно). Що вам зробили нігери? Ненавиджу подібну трепанину. Вони (як і ми зараз, доречі) ще з часів рабства боролися за свободу, за свої права. Тож чому представники такої свободолюбивої нації як українці дозволяють собі подібне відношення до прадставників інших націй ?.. :mad:
Отже ми не вільні, ми обумовлені невіглаством, позбавлені любові до ближнього (ми не культивуєм любов навіть один до одного), хоча нам є чому повчитись навіть у тих самих "нігерів". Так, їх не люблять, бо бояться, а бояться, бо вони показали усьому світу і особливо расистсько налаштогваним американцям, що вони варті поваги хоча б за те що вони не змирилися з життям у рабстві.
Сподіваюсь доступно виклав свою думку, мир!

Prim
26.03.2006, 09:40
Так, все зрозуміло. Твоя позиція мені близька.
Це саме я і казав у попеедніх постах.
Шкода, що їм траплявся лише той реп, про який вони говорять.

Nevermore
26.03.2006, 20:34
Коротше кажучи, Агата крісті на багато краще!!!!)

Ну, я б посперечалася, хоча...

Baltis
29.03.2006, 22:01
Вічний, ти загоняеш це поперше, мені надоїло що мене увесь час сприймають за нациста!!!
скажу одне, от дійде воно до тебе чи ні, то вже пока же твій інтелектуальний рівень:
Я не не люблю курящего, я не люблю само курение!
трактуй як захочеш, переставляй слова місцями, мені пофіг, та урозумій одне, що сккільки людей стільки й думок, тема називается : "бий репетосів", а "Що думаємо про реп", так от , я просто сказав що він мені не довподоби, а ти зжаєтся затьмарений злістю, що у тебе викликають інші.

і остане, як кажу я вже в соте, головне не те щот ти слухаеш, а то ким ти є!
Бо погодся, як і серед неформалів, так і серед реперів виродків багацько.

вічний
30.03.2006, 10:21
Вічний, ти загоняеш це поперше, мені надоїло що мене увесь час сприймають за нациста!!!
скажу одне, от дійде воно до тебе чи ні, то вже пока же твій інтелектуальний рівень:
Я не не люблю курящего, я не люблю само курение!
трактуй як захочеш, переставляй слова місцями, мені пофіг, та урозумій одне, що сккільки людей стільки й думок, тема називается : "бий репетосів", а "Що думаємо про реп", так от , я просто сказав що він мені не довподоби, а ти зжаєтся затьмарений злістю, що у тебе викликають інші.

і остане, як кажу я вже в соте, головне не те щот ти слухаеш, а то ким ти є!
Бо погодся, як і серед неформалів, так і серед реперів виродків багацько.

Справа у тому, що поняття про реп у нашій країні дещо перекручене бо ця індустрія знаходиться у зародковому стані (до нас усе довше доходить) і не у ліпших прикладах. Крім того, його буквально глушать (радіо,ТВ,та ін.) що є дискримінативною дією. Репери не панки. Вони здатні проти100яти, бо рєп, на відміну від багатьох инших стилів, і є боротьба. Отже викоринити його, навіть такого ще слабкого, буде надзвичайно важко, не говорячи вже про той час, коли він досягне свого апогею тут. Спроби заглушити реп натхає репаків до дії (...тільки в терновий кущ не кидай). Злістю не затьмарений, але як людина прагну справедливості. По відношенню народу до репу відчуваю дещо дискримінативне ставлення.
Хотів додати, що це не тільки секс, нарк, стрілянина і безлад. Існує дуже сильна філософія. Як приклад: KRS ONE, Lord Finesse, ATCQ, та багато інших. Доречі від останніх я ні разу не почув матірного слова...
Мій вирок: Рєп? Нехай живе.

TANK_EAST
31.03.2006, 12:31
Я особисто люблю альтернативний реп. Не про те що хтось крутий а той який висвітлює всі думки про навколишній світ . а судити по інших це велика помилка! :mad: :mad:

Baltis
31.03.2006, 13:42
"а судити по інших це велика помилка" шо за брєт?
а по кому судити?

СиніСвині
18.05.2006, 21:44
Деякий український (російський) реп поважаю за тексти а так взагалі реп фігня
Іноземний реп взагалі не переношу (не розумію текста а музики в репі нема)))

Бен адар
22.08.2006, 23:43
"Не слухаю Серегу и групу УМА2РМАН"-уривок з пісні рос реперів димова завіса єдина пісня з рус репу шо мене пре...
а так "класичний" снуп дог і вутанг ше Онікс

X_EMO_I'mOFucknK
04.09.2006, 19:04
Слухав фліпсайд, сподобались деякі тексти пісень, ну ше деяки моменти у музиці, але загалом я від такого як то кажуть не тащуся, музика повина викликати якісь почутя, а не просто дрипати у вухах.

Бен адар
19.01.2007, 18:34
не розумію який сенс наїжджати на стилі?? кому від цього легше?? тіки шанувальникам гірше ,бо і їх тоді принижуюють...якшо я не правий виправте мене... (я наприклад ні разу нічого кривого не сказав в сторону інших стилів (шансон не беру до уваги =) )

Ящірка
09.07.2007, 22:27
Не люблю я реп, особливо "руский", музики як такої немає, та ще і жити намагаються навчити. Хоча це моє особисте ставлення, деяким подобається, сама знаю доволі багато таких людей.
P.S. А щодо "нігерів" то вважаю що в їх виконані у репа є хоч якийсь калорит...

OrSar
10.07.2007, 18:38
Музика є частиною культури.

Чи є реп частиною української культури?

Однозначно ні.
Але це не означає, що він автоматично має всім не подобатися.

Проте так само вірно, що він не здатен зачепити наші глибинні струнни ментальності. Розбудити національний міт, проявитися в наших архетипах.

Крім цього дуже смішно, коли особа з невимитим волоссям, з повадками вуличного хулігана, розказує (бо співом це точно не назвеш) що таке життя, в чому його зміст та інші філософські речі.

А найдурноватіше виглядає, коли українець чи інша біла людина одягається на манер темношкірих, копіює їхні рухи при ходьбі, жестикуляцію, міміку, і співає на їхній манер. Таке враження що на цих особах еволюція почала зворотній відлік і вони повертаютьтся в образ своїх предків. Зрештою, частина людей стверджує, що вони пішли саме від мавп. Хто зна, може це правда. Принаймі для тієї частини, що захоплюється репом.

RockerША
10.07.2007, 23:08
Нещодавно послухала російський гурт Krec і зрозуміла, що не все в репі атстой. Цей гурт виконує ліричний реп, який має мелодію (а це, доречі, вже варте пошани!) а також непогані тексти щоб розслабитись.
Коли маю дурний настрій (не поганий, а крейзанутий), то можу співати і слухати що завгодно - Фіфті Сента співаю тільки так))))

Фріл
21.09.2007, 20:42
music.lib.ru\editors\n\na_widmi_wid

http://infostore.org/info/2922732?refer=2889710&rs=2

www.myspace.com\navidminyvid

ось якщо не найкращі, то, принаймні, одні з кращих.
На Відміну Від, все інше не так важливо.......

Shine
24.10.2007, 10:40
Особистоя не люблю реп,бо я вважаю,що це просто читання під музику...Але,звичайно,багато людей через реп висловлюють своє бачення світу та емоції...Я вважаю,що оцей як його називають..."айронбі" і те більш розвинутий стиль у музиці...але у кожного свої вподобання...

StarWolf
30.11.2007, 11:51
ЯК стиль реп звичайно має право на життя. Але не всі виконують в цьому стилі шось нормальне. І тому я вибираю більш альтернативну музику.
Самі тексти "Кому Вниз" (хоч і не всі їхні) чого варті. От назвіть мені дійсно цікаві тексти реперів і порівняємо з рокерськими. Там навіть гумор інший!

4esterfielter
06.12.2007, 00:28
реп - можливо автентичний африканський речитатив хороший, але науедейз, це не є інтелектуальна музика...

Godric Archer
07.12.2007, 20:02
не знаю... послушал флипсайт... мысль в песнях действительно есть... достато социальные песни. Также моменты читки Майка Шиноды у Linkin Park, достойны похвалы... но в остальном... за этот год практически полностью с реперства перешел на альтернативу и панк-рок... может музыки больше хотелось... да и по образу жизни больше подходит)

Гронка
09.12.2007, 14:49
Єдине, що сподобалось(=розсмішило), коли якось репочьйо слухала, це була фраза: "Ну это же моя девченка, ёб-макарёб!"))

romaniosh
30.05.2009, 13:39
Реп - гівно

Nice Gothic Girl
30.05.2009, 18:18
Реп - гівно

ахахаха
с таким началом на форуме далеко не уедешь...аргументацию,плиз.а то рискуете быть посланными куда подальше лично мной за такие слова.

LexaDstyle
23.06.2009, 14:58
реп ето крутая музыка я очень люблю реп все соседи в шоке а че делать если я его люблю

----------------
Наша продажа алюминиевых радиаторов (http://www.gs-ks.ru/) самая надежная в мире

Light_Name
05.12.2009, 10:24
я більше поважаю рок)
реп - це чисто американська течія музики, а "наш" реп, це лише жалка пародія:rtfm:

Nice Gothic Girl
05.12.2009, 18:05
как я обожаютаких пользователей. *wub*

Фрау Де
12.01.2010, 13:18
Уф, які тут всі стереотипні. більше того, не те що самі ці стереотипи придумали, а вони ще мамині й татові. Репери - брудні некультурні негри, читають лише про наркотики та свій район, а з музики в них лише примітивні біти. І ми ще дивуємося, чому реп у андеграунді. А що хто останнім часом чув із репу? Показали вам Вову зі Львова, то вже ви про реп все знаєте. Хтось назвав кілька імен, гуртів -то це така попса, яку вже років 10 ніхто не слухає. Якщо Емінем для вас- реп, то хоч вголос цього не кажіть)))
Кого ви чули з укр.репу? Нікого не чули. А хлопці пишуть такі тексти, що я як поет в них вчусь.

andreusDADA
25.03.2010, 22:08
трохи репу
/різнобій/
не в кліпах діло :)

Wyclef Jean, Celia Cruz & Lauryn Hill – Guantanamera
http://www.youtube.com/watch?v=2jLA3Z9Z9Ow

Us3 – Cantaloop
http://www.youtube.com/watch?v=ira3LoZiTWc

Nonchalant – 5 o’clock
http://www.youtube.com/watch?v=saRt2Vhrvxc

Busta Rhymes – Break Ya Neck
http://www.youtube.com/watch?v=9Gn3OJH3VVo

MC Solaar – La Vie Est Belle
http://www.youtube.com/watch?v=6hh-liBF2qk

Buga Kinz – Tic Tac Toe
http://www.youtube.com/watch?v=GPeJJ1ByNvo

Вхід у змінному взутті - Час, що минає
http://www.youtube.com/watch?v=wXalr-mEsOw

Вова зі Львова – Все буде файно
http://www.youtube.com/watch?v=k2A3V_axGSs

p.s.: скоро в Києві буде Onyx, але то вже радість не для багатьох :)
Onyx – Slam
http://www.youtube.com/watch?v=7ADgCeYJMN4&feature=channel

andreusDADA
22.06.2010, 21:42
думаю шо український реп круто прогресує.
може ще хто не чув DLF squad & Snake G
Тихо будь! (http://www.youtube.com/watch?v=igvdB02KdN0)
підтримуємо, критикуємо!

Nice Gothic Girl
23.06.2010, 00:10
Уф, які тут всі стереотипні. більше того, не те що самі ці стереотипи придумали, а вони ще мамині й татові. Репери - брудні некультурні негри, читають лише про наркотики та свій район, а з музики в них лише примітивні біти. І ми ще дивуємося, чому реп у андеграунді. А що хто останнім часом чув із репу? Показали вам Вову зі Львова, то вже ви про реп все знаєте. Хтось назвав кілька імен, гуртів -то це така попса, яку вже років 10 ніхто не слухає. Якщо Емінем для вас- реп, то хоч вголос цього не кажіть)))
Кого ви чули з укр.репу? Нікого не чули. А хлопці пишуть такі тексти, що я як поет в них вчусь.

ох,я такую вкусность пропустил.особенно порадовал пассаж про иминема.дайте мне ствол - я с радостью пристрелю автора поста.можно даже устроить драйв бай.

Nice Gothic Girl
23.06.2010, 00:11
думаю шо український реп круто прогресує.
може ще хто не чув DLF squad & Snake G
Тихо будь! (http://www.youtube.com/watch?v=igvdB02KdN0)
підтримуємо, критикуємо!

блевал.очередной украинский высерок.*фп*

Looser
23.06.2010, 02:19
Ну, раз сюди вже йдуть з конкретними пропозиціями, то і я запропоную.
Ось тут є кілька пісень (http://www.realmusic.ru/street_soul)молодого гурту "Street Soul".
Без претензій, але перспективність хлопців помітна неозброєним оком.
Nice Gothic Girl, заціниш на дозвіллі ? :)

Nice Gothic Girl
24.06.2010, 12:37
заценил.средненько.лучше бы они на инглише пели.(хотя это мое сугубо субъективное мнение.я не люблю русско/украиноязычный хип-хоп)

Фрау Де
24.06.2010, 20:22
заценил.средненько.лучше бы они на инглише пели.(хотя это мое сугубо субъективное мнение.я не люблю русско/украиноязычный хип-хоп)

Цікаво, як брейк, або графіті можуть бути україномовними, чи російськомовними, чи взагалі мати мову.

Nice Gothic Girl
24.06.2010, 20:32
да,интересно, как андеграунд вообще может обладать "мовой"?
Фрау Де, do ya know wot da abstarct hip-hop eez????

Фрау Де
24.06.2010, 20:44
почитати для початку різницю між репом, хіп-хопом і андеграундом, і все буде гуд, навіть якщо не знатимеш сленгу. а якщо мати поняття про вчення про 5 основних складових хіп-хоп культури, ціни тобі не буде на літературному форумі, ma Nice Gothic Girl.

Nice Gothic Girl
24.06.2010, 22:01
да ты,я смотрю, задротег,ололо
что ты можешь знать об ug как таковом, оперируя понятиями х-х и рэпом по отдельности?на вики зайди на всякий случай,ок?и не забывай, что андерграунд это пласт культуры.дело не в хх, рэпчинке и прочем. в ug входит грайнд, хардкорпанк, например, краст, и прочие умные слова, которые тебе прийдется погуглить,например.

Looser
25.06.2010, 23:34
Стоп, хлопці не плутайте хіп-хоп як культурну течію та як музичну.
Є така річ в музиці як хіп-хоп (відокремлена від репу як такого).
Beastie Boys та Run DMC, чули (про) таких? Ось вам і хіп-хоп музика в чистому її вигляді.

Nice Gothic Girl
28.06.2010, 10:59
так в том-то и дело.про 5 составляющих хх культуры не ведут базар уже лет 10