This version of the page http://www.aedif.if.ua/?mode=news&i=84 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-12-29. The original page over time could change.
АЕРІФ
  Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини
en ua
 
 
Про Нас Проекти Публікації
 
   
Про Нас
 
Мета Асоціації
Партнери
Контактна інформація
Проекти
Проект стратегічного планування у пілотних районах Івано-Франківської област
Проект створення мережі громадських організацій з питань місцевого економічного розвитку в Івано-Франківській області.
Майбутнє творимо разом
Соціологічне дослідження з питань якості надання державних послуг населенню м. Івано-Франківська
Голос громадськості
Активна громадськість-ефективне управління
Моніторинг громадської думки жителів м. Івано-Франківська
Подбаємо про майбутнє сьогодні
Проведення дебатів із обговорення проекту “Державної програми соціального та економічного розвитку України на 2002 рік”
Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"
Публікації
Стратегічний план економічного розвитку м. Івано-Франківська
Інформаційний бюлетень м. Івано-Франківська
Інформаційний бюлетень Рогатинського району
Інформаційний бюлетень Рожнятівського району
Дослідження якості надання державних послуг у м. Івано-Франкіську
Туристичний довідник м. Івано-Франківська
Інформаційний бюлетень м. Коломия
Туристичний довідник м. Коломия
Інформаційний бюлетень м. Яремче
Туристичний довідник м. Яремче
 
Новини

Листопад 2008
Налагодження між секторного діалогу
В місті Надвірна 12 листопада 2008 року відбувся круглий стіл «Як покращити якість житлово-комунальних послуг та які необхідно вживати заходи для покращення прозорості діяльності місцевої влади?», що проводився в рамках реалізації проекту «Реформування системи житлово-комунального господарства шляхом участі громадськості у формуванні ефективної місцевої політики та здійснення громадського контролю за діяльністю влади».

Метою круглого столу було організація публічного діалогу органів місцевої влади, підприємств житлово-комунального господарства, ЗМІ і громадян щодо якості надання житлово-комунальних послуг та вжиття заходів для подолання корупційних явищ у цій сфері та покращення прозорості діяльності місцевої влади.

Участь у роботі круглого столу взяли 31 представник від громадських організацій, місцевого бізнесу, міського виконавчого комітету, підприємств житлово-комунального господарства та ЗМІ.

Заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини Марія Ковалів, яка зазначила, що реалізацію проекту відбулася успішно, адже досягнуто запланованих проектом ефективних результатів, перш за все, це налагоджено партнерство між різними секторами громади Надвірної. Під час реалізації проекту відбулося згуртування лідерів громади (представники громадських організацій, місцевої влади, підприємств житлово-комунального господарства, незалежні експерти) навколо проблем реформування житлово-комунального господарства міста та подолання корупційних проявів у цій галузі.

З інформацією про участь громадськості Калуша у реалізації проекту та його заходів виступив директор Фонду підтримки підприємництва Надвірнянщини Іван Коцько. У своєму виступі він зазначив, що позитивні результати проекту «Реформування системи житлово-комунального господарства шляхом участі громадськості у формуванні ефективної місцевої політики та здійснення громадського контролю за діяльністю влади», свідчать про необхідність подальшої ефективної співпраці між громадськими організаціями та місцевою владою з метою ефективного впровадження проектів у житлово-комунальному господарстві міста.

В обговоренні проблемних питань реформування житлово-комунального господарства міста Калуш взяв участь заступник міського голови міста Надвірна Олег Йосипенко, який поінформував учасників конференції про заходи, які вживає влада з покращення ситуації в житлово-комунальній сфері міста, звернув увагу на необхідність лобіювання перед державою низки важливих законопроектів, прийняття яких мало б забезпечити міцну законодавчу базу для здійснення реформування житлово-комунального господарства України, а саме в питаннях створення та діяльність об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, що дало б змогу забезпечити незворотній процес децентралізації управління в житловій сфері.

Віктор Кузьмин - доцент кафедри економіки підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - зазначив про проблеми житлово-комунального господарства, зокрема ЖЕО, недосконалу законодавчу базу в сфері житлово-комунального господарства як на загальноукраїнському, так і на місцевому рівні, відсутність вертикалі виконання законів, низьку культуру та громадську свідомість самих мешканців міста, неспроможність ЖЕО в теперішніх умовах надавати якісні послуги в наслідок відсутності коштів та кваліфікованих працівників, необхідність залучення до обслуговування населення приватних фірм шляхом укладання між ними та ЖЕО угод на виконання робіт, необхідність проведення постійного моніторингу якості надання житлово-комунальних послуг.

За результатами круглого столу прийнято резолюцію наступного змісту:
  1. З метою покращення якості надання житлово-комунальних послуг населенню міста Надвірна, захисту прав власника житла та організації управління багатоквартирними житловими будинками з різними власниками окремих приміщень органам влади сприяти проявам самоорганізації населення шляхом створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.
  2. Керівництву міста Надвірна та керівникам житлово-комунальних підприємств, представникам громадських організацій та ЗМІ проводити просвітницьку діяльність щодо збереження житлового фонду, підвищення культури обслуговування та поведінки мешканців запровадити на території міста єдині правила благоустрою та утримання територій.
  3. З метою формування нових підходів до прийняття рішень на місцевому рівні та сприяння переходу від „ручного” режиму управління в сфері житлово-комунального господарства до стабільного та прозорого процесу вироблення управлінських рішень, отримання незалежної об’єктивної оцінки якості надання послуг в цій сфері запровадити постійний моніторинг роботи житлово-комунальних підприємств.
  4. З метою реформування житлово-комунального господарства, вирішення нагальних проблем галузі покращити роботу щодо залучення додаткових ресурсів, в тому числі міжнародної технічної допомоги, коштів Фонду сприяння місцевому самоврядування України шляхом написання проектів та проведення навчань серед працівників управлінь міськвиконкому та підприємств житлово-комунальної сфери.
  5. Необхідно розробити навчальні програми, забезпечити масову підготовку фахівців у сфері житлової економіки, в т.ч. через спеціалізовані учбові заклади, організувати підготовку управителів, встановити професійний статус управителів житлом та нерухомістю з отриманням єдиного професійного навчання та посвідчення про кваліфікацію.
  6. З метою покращення реагування на звернення та скарги мешканців покращувати роботу громадських приймалень, створити при міськвиконкомі «гарячу лінію» для громадян.
  7. Керівництву міста, керівникам житлово-комунальних підприємств, представникам громадських організацій та ЗМІ проводити роботу щодо підвищення іміджу підприємств житлово-комунального господарства та мотивації роботи їх працівників.
 
Новини
 

2009
Грудень

Сприяння сталому регіональному розвитку шляхом формування ефективної регіональної політики поводження з відходами

Листопад
Інноваційна мережа розвитку соціального підприємництва


Екскурсійне намисто Івано-Франківщини

Жовтень
Активізація міжнародної співпраці між дрібними підприємцями та підприємствами малого та середнього бізнесу Карпатського регіону


Конференція - Регіональна політика поводження з ТПВ. Проблеми та перспективи

Вересень
Запрошення до участі у регіональній конференції «Регіональна політика поводження з ТПВ. Проблеми та перспективи»

Серпень
Круглий стіл за результатами соціологічного дослідження щодо екологічної ситуації в Івано-Франківькій області та поводження з твердими побутовими відходами.

Липень
Формування ефективної регіональної політики поводження з відходами

Червень
Оцінка ефективності діяльності органів місцевої влади в сфері поводження з ТПВ

Травень
Вивчаємо думку мешканців Івано-Франківщини

Квітень
Чисте довкілля - здорові люди

Березень
Розвиток міжнародної співпраці між підприємствами Карпатського регіону

Лютий
Культурно-пізнавальний туризм в місті Івано-Франківськ

Січень
Співпраця Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини та Фонду ім.Стефана Баторія триває

2008
Грудень

Вирішуємо житлово-комунальні проблеми разом

Листопад
Налагодження між секторного діалогу

Листопад
Гуртуємось навколо вирішення житлово-комунальних проблем

Листопад
Стимулювання конкурентноздатності регіону шляхом використання наявних туристично-рекреаційних ресурсів: досвід Івано-Франківської області

Жовтень
Вулиці для людей - контейнери для сміття!

Жовтень
Сприяння екологічному розвитку в місті Надвірна (вулиці для людей - контейнери для сміття

Жовтень
Заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини Марія Ковалів взяла участь у засіданні сесії VIII Львівського міжнародного економічного форуму «Європейське партнерство – відкриті можливості»

Вересень
Чисте місто-здорові люди

Серпень
Підсумок проекту з підтримки жіночих ініціатив у галузі сільського туризму

Липень
Літній табір на Городенківщині

Червень
Культурно-пізнавальний туризм в місто Івано-Франківськ
   
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mvkovaliv@gmail.com