Офіційний постачальник спортивної екіпіровки національних збірних команд України

НОВИНИ Латвія – Угорщина: 40 хвилин хвилювання, 20 хвилин спокою

Латвія – Угорщина: 40 хвилин хвилювання, 20 хвилин спокою

5 лютого 2009 року, 19:00. «Арена Рига», 4900 глядачів.
Судді: О. Хансен (Норвегія), М. Віннерборг (Швеція), К. Каспар (Австрія), П. Сабельстром (Швеція).

Латвія: Масальскіс. Пуяцс – К. Редліхс, Рекіс – Сорокінс, Єрофеєвс – Галвіньш, Сотнієкс – Андерсонс. Карсумс – Спруктс – Анкіпарнс, Дарзіньш – Васильєвс – М. Редліхс, Ніживійс – Ципрусс – Дзеріньш, Штальс – Ципуліс – Широковс.

Угорщина: Супер. Шваснек – Сілле, Хорват – Токаї, Еннаффаті – Шеліг, Кангяль – Йобб. Васюнін – Палковіч – Очкай, Ладани – М. Ваш – Я. Ваш, Ковач – Когар – Фекете, Шофрон – Майорош – Холежи.

Голи: 0:1. Ладани (М. Ваш, Я. Ваш, 7:06), 1:1. Спруктс (К. Редліхс, Карсумс, 12:33 – більш.), 2:1. Рекіс (Спруктс, Анкіпарнс, 25:16 – більш.), 3:1. Дарзіньш (26:03), 3:2. М. Ваш (Ладани, Сілле, 29:05 – більш.), 4:2. Карсумс (Спруктс, Рекіс, 30:37), 4:3. Шваснек (Сілле, Ладани, 37:59 – більш.), 5:3. Васильєвс (Дарзіньш, Сорокінс, 48:05), 6:3. Дарзіньш (М. Редліхс, Васильєвс, 57:57), 7:3. Карсумс (Анкіпарнс, К. Редліхс, 59:29).
Штраф: 8 – 18.
Кидки: 43 (19; 13; 11) – 14 (1; 7; 6).

Нелегко дався стартовий поєдинок господарям турніру латвійцям. У поєдинку з угорськими хокеїстами підопічним Олега Знарокса довелось прикласти максимум зусиль аби здобути 3 очка. Попри тотальну перевагу у першому періоді (одна лише різниця у кількості нанесених кидків чого варта) команди розійшлись нічиєю. Більш-менш рівна боротьба спостерігалась і у другій 20-хвилинці. Надзвичайно продуктивно діяли лідери угорської команди: Левент Супер страхував партнерів на останньому рубежі, а чарівне тріо Палковіч – Ладани – Мартон Ваш частенько створювали загрозу воротам Едгара Масальскіса.

Але угорців вистачило лише на два періоди. У заключному ігровому відрізку господарі льоду діяли дуже потужно і змогли добитися крупної перемоги. Наші завтрашні суперники впіймали кураж і буквально не помічали суперника на льоду. А чи вистачить ігрового запалу латвійців на завтрашній поєдинок?

Контакты

Головна  |  Новини  |  100 років IIHF  |  ФХУ  |  Чемпіонати України  |  Збiрнi команди  |  Хокей у мережі