This version of the page http://impuls.vstu.vinnica.ua/?news_id=483 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-05-01. The original page over time could change.
Сайт прес-центру ВНТУ i часопису "Iмпульс". Найсвiжiшi унiверситетськi новини !!!

П'ятниця 01 травня 2009р.
ВНТУ здобув золоту медаль виставки «Сучасна освіта в Україні - 2009»   |   Працює персональний сайт ректора www.mokin.com.ua   |   Кожен студент ВНТУ за підпискою MSDN AA може безкоштовно отримати 200 програмних продуктів Microsoft, вартістю 70000$   |   В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДКРИТО IT АКАДЕМІЮ MICROSOFT   |   На сайті ВНТУ у розділі ДОВІДКА АБІТУРІЄНТА http://www.vstu.vinnica.ua/ua/ruls.php правила прийому до ВНТУ на 2009 рiк   |   ВНТУ відзначений найвищою нагородою V виставки «ОСВІТА УКРАЇНИ. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ»   |   У рейтингу кращих ВНЗ України «Топ-200» наш університет 23-ій   |   Наш університет єдиний ВНЗ України, який має льодовий манеж   |   Команда ВНТУ у фіналі всесвітньої першості з програмування здобула 32 місце серед 100 найсильніших команд планети
  Новини
      В експозиційній залі нашого університетського ЦКВС відкрито  «Дорогу до храму»
23.04.2009p.
     У нашому ВНТУ відбулась ХХХVIII науково-технічна конференція
17.04.2009p.
     Першокурсники Інституту електроенергетики та електромеханіки нашого університету Сергій Снігур у важкій вазі (+100 кг) та Віталій Ступак (90 кг) здобули дві «бронзи» на чемпіонаті України з боротьби сумо
13.04.2009p.
     Спортсмени ВНТУ здобули перемогу у першості області з боротьби дзюдо серед команд вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, яка відбувалась у Вінниці
08.04.2009p.
      Студент четвертого курсу групи ЕТЗ-05 Добривечір Олександр виборов друге місце у другому турі студентських наукових робіт за напрямом «Електромеханіка»
31.03.2009p.
     Зустріч із журналістом і письменником, власним кореспондентом Українського радіо і автором двох історичних романів «Тризна» й «Іван Богун-полковник», Олександром Дмитруком
23.03.2009p.
      Студентський актив першокурсників факультету технології, автоматизації та комп’ютеризації машинобудування та факультету екології та екологічної кібернетики зорганізували незвичайний конкурс
20.03.2009p.
      У чемпіонаті області з пауерліфтингу серед юніорів п’ятеро студентів нашого університету здобули місце на п’єдесталі пошани
     Четвертокурсник Сергій Голота (група 3АВ-05) здобув «срібло» на Кубку Вінниччини з важкої атлетики
      На чемпіонаті України з боротьби сумо серед молоді та дорослих спортсмени ВНТУ у загальнокомандному заліку вибороли друге місце!
16.03.2009p.

назад
Плавання    версiя для друку

Друге місце у змаганнях із плавання IX універсіади серед Вінницьких ВНЗ III-IV рівня акредитації здобули спортсмени нашого університету.

Поступились лише фаховим фізкультурникам – вихованцям факультету фізвиховання ВДПУ.
        Наш Сергій Ляховченко (студент Інституту МТ, група 2ТМ-04) вільним стилем усі дистанції – 50, 100 і 200 м проплив по першому розряду і як найсильніший кроліст Вінниці виграв усі три перші місця.
        Іван Леньков (Інститут РТЗП, група РЗ-06) здобув друге місце на дистанції 200м і третє на 100м (комплексне плавання). Хлопець проплив по другому розряду.
        Іван Каліцинський (ІнБТЕГП, група 1ТГ-06) доплив третього місця на спині на дистанції 50м.
        Вільним стилем у чоловічій естафеті 4 х 50м наші спортсмени здобули II місце.
        Залік проводився по 2-му розряду, що не сприяє масовому спорту. Якби залік був по 3-му розряду, усі команди принесли б вдвічі більше очок.