This version of the page http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2370 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-23. The original page over time could change.
Цнота і телегонія-церква про генетичні інверсії - Львівський форум
lvivport.com | Автопортал | Львівська Газета | Інтернет-аукціон | Relax | Жовті сторінки | Робота
Правила | ЧаПи | Баня | Ігрова зала | Гараж | Зображення

  Львівський форум > Вхід у краватках > Фільософія і релігія
Реєстрація Учасники Календар Пошук Нинішні дописи Позначити усі розділи як прочитані



 
Параметри теми Параметри перегляду
23.11.2006, 17:10   #1
New Shrek
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: http://uk.wikipedia.org/wiki/Сихів
Дописів: 6.204
Карма: 1738
Пропоную до обговорення брошуру
"Целомудрие и телегония"вид."Псалтирь",2005р.Цитата мовою оригіналу:
"Люди, вступающие в брак,в большинстве своем хотят иметь детей.Но не все знают,как влияет на здоровье потомства девственная чистота,что именно от нее зависит-какими будут ваши дети... Наши предки знали об этом:они умели подметить ,что от гулящей девушки не бывает хорошего потомства.
В наше время связь девственности с качеством потомства смогли объяснить генетики,открывшие в прошлом веке явление телегонии.Заключается оно в том,что решающее влияние на потомство женщины имеет первый в ее жизни мужчина.Именно он,а не будущий отец ребенка закладывает генофонд потомства каждой женщины,вне зависимости от того,когла и от кого она будет рожать своих детей.Он, нарушивший девственность,становится как бы генным отцом всех будущих детей женщины."(протоиерей Николай Головкин,ст.6)
Так чиїх батьків ми діти?
  ВІДПОВІСТИ |
А твоє авто вже в Гаражі?
23.11.2006, 18:17   #2
KabMiner
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Київ
Дописів: 1.209
Карма: 644
Чув я про все це. Але тут є деякі моменти:
1. Наскільки компетентний протоиерей Николай Головкин в питаннях генетики?
2. Гени це ж чисто матеріальне поняття і передаються вони саме як матерія.
3. Можливо, що мова йде про те, що передається якась інформація, в тому числі щодо характеру майбутньої дитини, її духовного світу? а не гени...
  ВІДПОВІСТИ |
23.11.2006, 19:00   #3
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
Відмінна тема, яку я сам хотів започаткувати. Маю дуже багато інформації на цю тему, але от часу малувато.
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 01:29   #4
MARTINI
 
 

Реєстрація: 21.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 2.887
Карма: 4503
Цитата:
Допис від New Shrek
Так чиїх батьків ми діти?
А це треба у мами питати
  ВІДПОВІСТИ |
Lappe (21.02.2009)
24.11.2006, 11:34   #5
Boris_Kiev
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Київ
Дописів: 7.520
Карма: 12626
Собаководи знають, що це таки "да" так.
Але лише ОКРЕМІ ознаки генокоду (тільки не першого, а взагалі попереднього партнера) можуть проявитися - при умові якщо тваринка завагітніла та народила.

А якщо першим партнером якоїсь білої дівчини був afro (та все обійшлося навіть без короткої вагітності), а потім законний чоловік - european - можна не хвилюватися.

Вибачте за цинізм, проте я вживав політкоректні терміни
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 16:46   #6
Viktoria Jichova
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Prague, CZ
Дописів: 903
Карма: 242
Не вірю я в це все.. Мені здається, що тут більше проглядається спроба привласнити собі жінку: тобто, кожен би хотів її мати у шлюбну ніч "цнотливою". Бо так сказати, не "цнотлива", вибачте, вже не гідна стати моєю жінкою, бо будуть в неї "не мої" діти. Що за нісенітниця?
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 18:34   #7
Liliyah Romanova
Super Moderator
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Оттава (Канада)
Дописів: 15.477
Карма: 36494
Власне, ще одна патріархальна теорія!
Хоча у цнотливості нічого поганого не бачу.


цікавість лікує нудьгу - проти цікавості ліків немає
Dorothy Parker

бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно (1Iван.5:7)
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 21:25   #8
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
Ой дівчєта, тримайтесі. Зараз я Вам напишу тут цікавого.
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 21:34   #9
Liliyah Romanova
Super Moderator
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Оттава (Канада)
Дописів: 15.477
Карма: 36494
Цитата:
Допис від Мих
Ой дівчєта, тримайтесі. Зараз я Вам напишу тут цікавого.
Тільки не так, як про Рено. :p
І ви вважєйте, бо тут дівчєта-модератори. :D


цікавість лікує нудьгу - проти цікавості ліків немає
Dorothy Parker

бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно (1Iван.5:7)
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 21:37   #10
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
Я дуже акуратно, ОК?
  ВІДПОВІСТИ |
24.11.2006, 23:43   #11
Ума
Super Moderator
 
 

Реєстрація: 21.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 1.925
Карма: 1581
Таки файна байка для того, щоб підтримувати високу мораль серед молоді і взагалі людства... але якось дивно, що тільки жінки псують генокод... а чоловікам не передається та зіпсутість? мало би то працювати в дві сторони, якщо ти переспав з дівчиною, яка вже мала стосунки, то ти переспав і з її першим хлопцем і т.п.

а так... не витримує критики така теорія.
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 00:07   #12
Liliyah Romanova
Super Moderator
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Оттава (Канада)
Дописів: 15.477
Карма: 36494
На сто відсотків патріархальна теорія!


цікавість лікує нудьгу - проти цікавості ліків немає
Dorothy Parker

бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно (1Iван.5:7)
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 20:19   #13
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
..... Добре-добре.


Ця історія почалася років 150 тому. Кіннозаводчики поліпшували породи скакунів і возовиків. Вони попробували зхрестити коня і зебру. Матерями майбутніх зеброконе вибрали найкращих кобил, а батьками - зебри. Хоча зхрещування повторювали знову і знову, але нічого не виходило, бо тоді ще не знали про хромосомну несумістність. Справу закинули і забули.
У кобил, що мали стосунки з зебрами почали народжуватися смугасті жеребці. Чого б це? Батько породистий, мати - теж, а тут таке диво. Науковий світ був приголомшений, а явище назвали телегонією. Незадовго були проведені досліди серед людей, щоб дізнатися, чи поширюється телегонія для людей і виявилось що серед людей, це явище більш виражене, ніж у тварин. Згодом праці про телегонії були засекречені, а потім знищені. Явище телегонії дуже добре і від давно знають собаководи. Кожен собаковод знає, що породисту самку не можна пускати до дворняги, бо навіть якщо породиста самка й не принесе цуценят, вона вже ніколи не народить породистих цуценят.
Теле(далеко) гонія(народження) як наука говорить, що всі стосунки, які мала жіноча особа до народження вполивають на особи, що народжуються, а найбільше впливає перший самець.
Сексуальний звязок жінки приводить до зміни її плідної генетики, а отже, зрадять і поступово змінять її потомство її законного чоловіка - його родовідного і національного виду. Кожний безладний статевий звязок дівчини, навіть один раз, - це дрючок, яким вона б"є себе, свою долю, життя своїх дочок, синів, внуків, породжуючи сімейні непорозуміння, трагедії, самогубства, відчужених, або ворожих батькам нащадків.
(далі буде)
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 20:49   #14
Viktoria Jichova
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Prague, CZ
Дописів: 903
Карма: 242
Миху, та не страште людей! Як на мене, то так, про собак таке чула, але щоб про людей? Ніколи не чула та не читала про таке.
Хай краще скажуть чоловіки про свій досвід: а чи їхні (власні) то діти, котрі народилися від нецнотливої жінки (гадаю, що не у кожного була жінка незайманою до їхнього знайомства)?
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 21:20   #15
Boris_Kiev
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Київ
Дописів: 7.520
Карма: 12626
Миху, історія із зебрами протирічить сама собі.
Якщо не проходило злиття сперматозоїда зебри ("зебра") з яйцеклітиною кобили, точніше, злиття проходило, а поділу не було - то яким чином "ворожі гени" ПОТІМ проявлялися із яйцеклітиною кобили ?
Це раз.

Два. В заповіднику Асканія Нова таки отримали гібрид зебра з кобилою (чи зебри з конем), назвали зеброїдом.

Три. Явище телегонії проявляється тільки в разі, коли була вагітність (хай навіть перервана).
Про собак - все вірно. У знайомих суперелітна с*ка чорного тер"єра понесла від сільського Сірка і ми цілою компанією продавали та роздавали тих цуценят за межами Києва. Через 2 роки ветеринар та секс-інструктор собачого клубу навіть не здогадалися, що та чорна леді - не цнотлива
Діти від клубної в"язки були: 7 елітних і 3 трохи рудуваті. Списали на неправльне харчування, усі розійшлися через клуб на ура.
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 21:32   #16
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
Цитата:
Допис від Viktoria Jichova
Миху, та не страште людей! Як на мене, то так, про собак таке чула, але щоб про людей? Ніколи не чула та не читала про таке.
Хай краще скажуть чоловіки про свій досвід: а чи їхні (власні) то діти, котрі народилися від нецнотливої жінки (гадаю, що не у кожного була жінка незайманою до їхнього знайомства)?
Чекайте-чекайте. "Толі єщьо будєт". Я буду жартувати, але буду й говорити дуже важкі речі.
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 21:36   #17
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
Цитата:
Допис від Boris_Kiev
Миху, історія із зебрами протирічить сама собі.
Якщо не проходило злиття сперматозоїда зебри ("зебра") з яйцеклітиною кобили, точніше, злиття проходило, а поділу не було - то яким чином "ворожі гени" ПОТІМ проявлялися із яйцеклітиною кобили ?
Це раз.

Два. В заповіднику Асканія Нова таки отримали гібрид зебра з кобилою (чи зебри з конем), назвали зеброїдом.

Три. Явище телегонії проявляється тільки в разі, коли була вагітність (хай навіть перервана).
Про собак - все вірно. У знайомих суперелітна с*ка чорного тер"єра понесла від сільського Сірка і ми цілою компанією продавали та роздавали тих цуценят за межами Києва. Через 2 роки ветеринар та секс-інструктор собачого клубу навіть не здогадалися, що та чорна леді - не цнотлива
Діти від клубної в"язки були: 7 елітних і 3 трохи рудуваті. Списали на неправльне харчування, усі розійшлися через клуб на ура.
Борисе, можна я відповім одним реченням?
Так от. Я не хочу ні підтримувати, ні спрстовувати. Подаю просто матеріальчик для дискусії.

Між іншим, Борисе, мені потрібне Коллі. Не можете допомогти?
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 22:08   #18
Мих
 
 
Індіана Джонс Champion!
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 17.255
Карма: 24253
У 1956 році у Москві пройшов перший міжнародний "фестиваль молоді і студентів" - облудне по вульгарності шоу, організоване політбюро з метою продемонструвати представникам чорних, жовтих, інших рас, які вступили на шлях деколонізації, переваги радянського ладу.
Фестиваль пройшов, у дівчат через декілька років почали народжуватись кольорові діти. Татусі були в шоці. Совєтска преса це замовчувала.
Вченими расознавцями було встановлено, що при одному зляганні з представником іншої раси чистота крові відновлюється через вісім поколінь, при умові, що всі наступні стосунки будуть в середині раси.
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 22:37   #19
Ivan
миється в бані
 

Реєстрація: 25.11.2006
Звідки Ви: Київ, Шулявка
Дописів: 435
Карма: 39
Цитата:
Допис від KabMiner
Чув я про все це. Але тут є деякі моменти:
1. Наскільки компетентний протоиерей Николай Головкин в питаннях генетики?
2. Гени це ж чисто матеріальне поняття і передаються вони саме як матерія.
3. Можливо, що мова йде про те, що передається якась інформація, в тому числі щодо характеру майбутньої дитини, її духовного світу? а не гени...
Маладєц!!! 3:0!!! :D :D :D
  ВІДПОВІСТИ |
25.11.2006, 22:41   #20
Boris_Kiev
 
 

Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Київ
Дописів: 7.520
Карма: 12626
Миху, щодо коллі - можу тільки запитати на "зоофільських" форумах. Сусіди мали блакитних коллі (з чеського розплідника), але давно переїхали на інший кінець міста.
  ВІДПОВІСТИ |

« Попередня тема | Наступна тема »
Параметри теми
Версія для друку
Надіслати е-поштою
Параметри перегляду
Лінійний вигляд
Комбінований вигляд
Деревовидний вигляд

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:09.



| FRESH PR
Зворотній зв'язок - lvivport.com - Архів - Вгору

vBulletin 3.7.3 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008