This version of the page http://ua.korrespondent.net/sport/612108 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-18. The original page over time could change.
Сергій Стаховський переміг у фіналі Кубку Кремля » Новини спорту – Спорт Корреспондент

Сергій Стаховський переміг у фіналі Кубку Кремля

11 жовтня 2008, 15:28
  Версія для друку    Розмір тексту:
11 жовтня парні змагання турніру в Москві закінчилися перемогою пари Сергій Стаховський - Потіто Стараче.

Обігравши австралійсько-британський дует Стівен Хасс/Росс Хатчинс з результатом - 7:6, 2:6, 10-6,  дует Стаховский/Стараче був парою з найнижчим рейтингом у сітці турніру. Проте, це не перешкодило тенісистам перемогти.

За перемогу у фіналі Кубку Кремля пара Стаховский/Стараче отримає $55 000 доларів (по 27 500 на кожного).

Нагадаємо, що в одиночній сітці Кубку Кремля Стаховський вилетів у першому раунді, програвши французові Полу-Анрі Мат'є.

Кращий український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал парного розряду турніру в Москві.