This version of the page http://www.poverkhnost.tv/news/sport.php?min=120 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-01-30. The original page over time could change.
Спортивная телекомпания "Поверхность"
пятница, 30 января 2009
rus | eng пятница, 30 января 2009

НОВОСТИ СПОРТА

Український борець Андрій Стадник, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, у фінальній сутичці поступився турку Рамазану Сахіну та отримав срібну медаль Олімпіади у Пекіні.

20 августа 2008

День дванадцятий: Буде розіграно одинадцять комплектів нагород
На дванадцятий день Олімпійських ігор спортсмени розіграють 11 комплектів нагород. Україна буде представлена у:

Боротьба: Стадник здобув срібло.
Український борець Стадник закінчив свою сутичку за золото з турком Рамазаном Сахіном. Андрій програв 1:2.

Олександр Воробйов здобуває бронзу на кільцях!
Український гімнаст Олександр Воробйов у фіналі вправ на кільцях здобув бронзову нагороду.

Пекін-2008. День восьмий - український тріумф
Сьогоднішній день став тріумфальним для українських спортсменів на Олімпіаді. Українці здобули по два золота і срібла, а також поповнили свою скарбничку однією бронзою.

18 августа 2008

Пекін-2008. День сьомий - золотий стрілецький.
П`ятниця принесла Україні дві \"позапланові\" нагороди - два золота. Як кажуть, \"вистрілили\" - і, що цікаво, самі стрілки.

День шостий. Перше золото і місце в 20-ці медального заліку.
Наші дівчата у фіналі перемогли китаянок у запеклому протистоянні 45:44. Медалі принесли Україні Олена Хомрова Ольга Харлан та Ольга Жовнір і Галина Пундик (була у фіналі запасна).

Фехтування: Перше золото!
Розпочався фінал у командній шаблі в жінок, в якому зустрічаються Україна та Китай. Першими срехстили шаблі українка Ольга Хромова та Тангу Ху. Китаянка виграла 5:1. У другому спарингу китаянки зробили рахунок 10:2. За Україну змагалася Ольга Харлан.

14 августа 2008

Греко-римська боротьба. Четверта бронза у Варданяна
Українець Армен Варданян став бронзовим призером Олімпійських ігор у Пекіні у вазі до 66 кг.

13 августа 2008

Важка атлетика. Третю бронзу Україні приносить Наталя Давидова
Українка Наталя Давидова стала бронзовим призером Олімпійських ігор в Пекіні. У вазі до 69 кг результат українки склав 250 кг в сумі (115 - ривок - 135 - поштовх).

Стрибки у воду. Українці Кваша та Пригоров виграють бронзу
У синхронних стрибках стрибках у воду з триметрового трампліна в Пекіні український дует Ілля Кваша та Олексій Пригоров виграють другу бронзову медаль для України

УЄФА: щороку нові формати змагань
У наступному році за Україну в Європі будуть грати 5 команд - 2 в ЛЧ та 3 в КУЄФА.

12 августа 2008

Михайличенко відчепив від збірної трьох "гірників"
У вівторок головний тренер збірної України Олексій Михайличенко оприлюднив список з 23-х гравців, які готуватимуться до контрольного поєдинку проти Польщі, що відбудеться 20 серпня у Львові на стадіоні "Україна".

Дзюдо: Гонтюк отримав бронзу
Український дзюдоїст Роман Гонтюк, на жаль, не зміг вийти до фіналу на турнірі в Пекіні у ваговій категорії до 81 кг. У півфіналі він поступився німцю Оле Бішофу. Тепер він боротиметься за бронзу