This version of the page http://for-ua.com/elections2006/36/program/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-01-10. The original page over time could change.
ForUm :: Выборы 2006
08:58, сб 10 янв 2009 | Погода: Киев 0, пасмурно, небольшой снег
Сделать стартовой  Добавить в избранное        
 
ГЛАВНАЯ | Новости Украины | Новости мира | Без политики | Происшествия | Футбол | Комментарии | Аналитика | Регионы | Пресса
Интервью | Онлайн | Антикризис | Фотогалерея | Форум на ForUm'е | Погода | Развлечения | Шпилька | Архив | Сервис | Поиск
| | |

   Політична партія України "Партія політики ПУТІНА"

[Список партий]   [Кандидаты от партии]

Передвиборча програма Політичної партії України "Партія політики ПУТІНА"
Нова перспектива України

"...І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь".

Тарас Шевченко
 
Маємо десять недоліків чинної української політики
 
1. Відсутність національної ідеї, здатної консолідувати українське суспільство навколо єдиної стратегії відродження і розвитку. Усі дії, як провладних, так і опозиційних сил України дотепер призводять не до об'єднання суспільства на базових фундаментальних цінностях, а до його подальшого розколу, дроблення на легко керовані "групи по інтересах".
 
2. Проведення реформ, не перевірених на практиці. Відсутність довгострокового стратегічного планування розвитку держави.
Рішення тимчасових питань по формуванню "бюджетів проїдання" замість "бюджетів відродження і розвитку". Незбалансований перерозподіл коштів. Постійні коливання по ключових напрямках державної політики, що породжують стійку нестабільність, низку криз і погіршення життя простого народу.
 
3. Відсутність у владі необхідної кількості професіоналів- патріотів, що розцінюють свою місію як службу Батьківщині не за страх, а за совість.
 
4. Провал у зовнішній політиці. Спроби інтеграції в Європу, вступу до СОТ і НАТО не знаходять відгуку в народу України. Допомога західних партнерів звелася до порожніх обіцянок. Спроби нав'язати "західний вектор" нащадкам Богдана Хмельницького призвели до тотального розчарування народних мас обраною владою.
 
5. Гостра економічна криза. Постійне підвищення цін на продукти харчування, товари першої необхідності, паливно-мастильні матеріали. Усі надбавки до пенсій і зарплат «з'їдає» наростаюча інфляція. Реальні доходи населення стрімко падають з кожним днем.
Енергетична безпека країни перебуває під загрозою. Бездарна зовнішня політика призвела до розриву міцних економічних зв'язків з Російською Федерацією, що ставить під загрозу саме існування незалежної України.

6. Правовий безлад. Засилля олігархів у владі . Незважаючи на задеклароване "відділення влади від бізнесу" ми спостерігаємо політику кумівства і лоббізму. У результаті країна живе не за принципом рівності усіх перед Законом, а за принципом: "Обов'язки для одних, права для інших".
 
7. Демографічна катастрофа.
Незважаючи на обіцянки вжити заходів до зростання народжуваності й уповільнення темпів смертності, населення квітучої у минулому держави продовжує вимирати стрімкими темпами. За оцінками експертів до 2015 року нас залишиться 43 мільйона.
 
8. Повна нездатність захистити власну державу. Постійні скандали, пов'язані зі збоями у роботі українського озброєння (військової техніки, супутників, авіації). Розпродаж радянської спадщини при відсутності закупівель нового озброєння. Відмовлення молоді від служби в збройних силах через панування нестатутних взаємин.
У випадку військового конфлікту Україна виявиться нездатною захистити свою територію і своє населення.
 
9. Тотальна культурна і релігійна експансія західного зразка. Засилля аморальності і жорстокості в ЗМІ, насадження культу розкоші, уседозволеності, влади доллара. Руйнування вразливої психіки підростаючого покоління при відсутності пропаганди патріотизму, любові до Батьківщини, престижу чесної праці. Панування тоталітарних сект, що руйнують основи православної релігійної традиції та долі людей.
 
10. Відсутність реальної перспективи для України та її народу. Державу, що не здатна себе прогодувати, захистити і гідно конкурувати у світовому співтоваристві, приречено на загибель. Така доля чекає Україну при продовженні ліберального прозахідного курсу, що не враховує економічні, політичні, соціальні, духовні, культурні, ментальні особливості України та її народу.
 
Пропонуємо десять переваг політики ПУТІНА для України
 
1. Держава має чітко сформульовану національну ідею, постійним вдосконаленням якої зайняті кращі вчені, науково-дослідні інститути, політичні і громадські рухи. Акумулюючи знання і досягнення століть і поколінь пращурів, доповнюючи їх новітніми науково-дослідними розробками держава залишається на передовому рубежі провідних світових держав, що запроваджують інноваційний шлях розвитку.
 
2. Політика ПУТІНА - це форма політики, здійснюваної державою з метою виходу з кризи, стабілізації і прориву на рівень передових держав. Політика ПУТІНА є абсолютно теоретично обґрунтованою, практично перевіреною, логічно завершеною й успішною для держави. Вона передбачає широке стратегічне планування на тривалу перспективу, дозволяючи прогнозувати, корегувати і формувати майбутнє своєї держави.
 
3. Основними вимогами для державних службовців аж до вищого керівництва є патріотизм і професіоналізм. Кожен держслужбовець усвідомлює те, що його особиста успішна перспектива неможлива без успішної перспективи його народу, його держави.
 
4. Серйозні успіхи в зовнішній політиці. Пріоритет захисту національних інтересів дозволяє правильно формувати геополітичну стратегію, обирати гідних довгострокових союзників, брати участь в інтеграційних процесах там, де це вигідно, але не там, де це нав'язується силою зброї або світової громадської думки. Групування країн-союзників навколо єдиної концепції розвитку на чолі зі своєю державою. Україна може й повинна запропонувати світові свою альтернативу, свій євразійський проект справедливого гармонійного світоустрію, який передбачає невтручання у внутрішні справи незалежних держав, відмову від незаконного застосування сили та економічного диктату.
 
5. Економічний підйом. Реалізація довгострокової програми забезпечення країни нафтою та газом.
Курс на інвестиції в людину, громадянина і патріота своєї Батьківщини. Максимальне розкриття і використання потенціалу кожного громадянина зробить державу сильною та заможною. Конкурентноздатність є національною ідеєю для економіки, що гарантує швидкий і стійкий економічний зріст. Конкурентноздатним є усе - товари і послуги, технології й ідеї, бізнес і сама держава, підприємці і держслужбовці, студенти, професори, наука і культура.
Дотримання балансу інтересів. Централізація влади в сполученні з гнучкою регіональною політикою. Використання унікальності кожного регіону для максимізації його досягнень.
Формування і державна підтримка середнього класу господарників-патріотів.
 
6. Рівність усіх перед Законом.
Відсторонення олігархів від влади. Здатність до здорового компромісу між державою і бізнесом як показник сили, а не слабкості центральної влади. Бізнес зобов'язаний йти на поступки державі, при цьому держава стає кращим гарантом подальшого розвитку всіх економічно активних суб'єктів свого народного господарства.
 
7. Турбота про постійне поліпшення якості життя - умова виходу з демографічної прірви. Дії держави спрямовані не тільки на забезпечення матеріального добробуту громадян, але й на їх повноцінний духовний розвиток, без якого неможливе досягнення гармонії та людського щастя.
 
8. В умовах нестабільної ситуації у світі постійне якісне вдосконалення збройних сил. Застосування передових технологій, відсутніх у країн НАТО. Проведення спільних миротворчих і навчальних військових заходів не з країнами -агресорами, а з потенційними могутніми союзниками, що ведуть стриману зовнішню політику, але при цьому є здатними дати відсіч агресорам у будь-якому регіоні планети.
 
9. Захист і підтримка традиційних духовних і моральних цінностей, православної релігійної традиції. Ефективний законодавчий контроль за діяльністю тоталітарних сект.
Рішуча боротьба з тероризмом у всіх його проявах (включаючи терор проти людської психіки, інформаційні війни). Широка пропаганда патріотизму і любові до своєї Вітчизни.
 
10. Через проведення перевіреної успішної політики, яку ми назвали "політика ПУТІНА", Україна разом з іншими східнослов'янськими державами-партнерами стане однією з самих перспективних держав нового світоустрою. Наявність корисних копалин, вигідне географічне положення і транспортний потенціал, працьовитий високоосвічений народ із старовинною самобутньою культурою, традиціями, релігією, високий інтелектуальний ресурс дозволяють Україні досягти максимальних результатів, стати одним зі світових лідерів по економічних, політичних, соціальних показниках і якості життя своїх громадян.
 
Панування  в Україні політичного авантюризму, корупції, недбалості досягли свого апогею. З кожним днем ми втрачаємо націю, незалежність, надію на краще майбутнє для наших дітей. З кожним днем ми розчаровуємось у цій владі, цій країні, цьому житті.
 
Так не може тривати далі. Українцям потрібно згуртуватись навколо чесних і порядних патріотичних сил, що пропонують спільне економічне, соціальне, політичне відродження і подальший рух східнослов’янських країн у майбутнє заради кращою долі.  
 
Політична партія України «Партія політики ПУТІНА» гарантує громадянам чесну, продуману, послідовну, принципову роботу по захисту національних інтересів держави, прав громадян, незважаючи на їх достаток, посади чи політичні переконання.
 
Ми впевнені – настав час патріотичної влади. Ми знаємо, Що, Як і Коли робити. Ми йдемо на вибори, щоб перемогти заради Народу і Батьківщини!
   Национальный экзит-полл 2006
Партия регионов(32%)
БЮТ(23,4%)
Блок "Наша Украина"(14,5%)
СПУ(5,7%)
КПУ(3,5%)
Блок Витренко "Народная оппозиция"(3,1%)
Народный блок Литвина(2,7%)
Партия "Вече"(2,2%)
УНБ Костенко и Плюща(1,7%)
Блок "Пора-ПРП"(1,4%)
Оппозиционный блок "Не Так"(1,3%)

Национальный экзит-пол 2006 провели Фонд "Демократические инициативы", Киевский международный институт социологии и Украинский центр экономических и политических исследований имени Александра Разумкова.

   Экзит-полл ООО "ФОМ-Украина"
Партия регионов(31,4%)
БЮТ(22,7%)
Блок "Наша Украина"(17%)
СПУ(6,9%)
КПУ(3,9%)
Блок Витренко "Народная оппозиция"(2,9%)
Народный блок Литвина(2,5%)

ООО "ФОМ-Украина"

   Экзит-полл ВСС
Партия регионов(27,5%)
БЮТ(21,6%)
Блок "Наша Украина"(15,6%)
СПУ(5,5%)
Народный блок Литвина(5,1%)
КПУ(4,7%)
Блок Витренко(3,2%)
Оппозиционный блок "Не Так"(2,8%)
Блок "Пора-ПРП"(2,7%)
Партия "Вече"(1,9%)

Экзит-полл Всеукраинской социологический службы

   Экзит-полл УРИГ
Партия регионов(31,01%)
БЮТ(22,7%)
Блок "Наша Украина"(14,17%)
СПУ(5,76%)
КПУ(3,69%)
Блок Витренко "Народная оппозиция"(3,31%)
Народный блок Литвина(3,1%)
УНБ Костенко и Плюща(2,05%)
Партия "Вече"(1,94%)

Проведен Украинско-российской исследовательской группой, состоящей из Компании R&B и Всероссийского центра изучения общественного мнения (ВЦИОМ).

   Новости
27 апреля, 2006 | 09:57
Опубликованы официальные результаты выборов
12 апреля, 2006 | 16:50
Выборы мэра Черкасс признаны недействительными
12 апреля, 2006 | 12:18
Днепропетровский облтеризбирком пересмотрит результаты выборов
12 апреля, 2006 | 11:03
В Ивано-Франковске заново пересчитают голоса
11 апреля, 2006 | 12:33
Украинцы поверили Тимошенко, как немцы Гитлеру?
11 апреля, 2006 | 12:14
Избирательная кампания была основана на лжи?
11 апреля, 2006 | 11:25
Ющенко поблагодарил ЦИК
11 апреля, 2006 | 08:10
Результаты выборов опубликуют на этой неделе
10 апреля, 2006 | 19:57
Украинские выборы соответствовали европейским стандартам
10 апреля, 2006 | 19:14
Суд признал выборы мэра Киева действительными
10 апреля, 2006 | 18:43
ЦИК готовится огласить результаты выборов
10 апреля, 2006 | 16:11
Давидович открыл заседание ЦИК
10 апреля, 2006 | 15:22
Ющенко встретится с победителями выборов
10 апреля, 2006 | 09:55
Сегодня будут объявлены официальные результаты выборов
07 апреля, 2006 | 15:54
В Красноармейске будут пересчитывать голоса
07 апреля, 2006 | 14:41
Хмельницкий горсовет распустил теризбирком
06 апреля, 2006 | 17:46
Мэром Сум стал человек из «Ночного дозора»
06 апреля, 2006 | 17:40
ЦИК просит Генпрокуратуру возбудить дело по краже бюллетеней
06 апреля, 2006 | 17:14
Зварич доволен резолюцией Европарламента
06 апреля, 2006 | 16:53
ЦИК погасила неиспользованные открепительные удостоверения
06 апреля, 2006 | 15:44
Кличко заявляет, что не договаривался с Черновецким
06 апреля, 2006 | 09:19
На выборах мэра Днепропетровска победил Куличенко
05 апреля, 2006 | 15:18
На Давидовича подали в суд
05 апреля, 2006 | 13:08
Мэром Луцка избран Шиба
05 апреля, 2006 | 12:59
В Днепропетровский облсовет прошли семь партий и блоков
05 апреля, 2006 | 11:55
Парламентскую коалицию могут создать через три недели
04 апреля, 2006 | 18:48
В Черкассах выборы мэра признаны недействительными
04 апреля, 2006 | 15:17
Выборы мэра Симферополя состоятся в конце мая
04 апреля, 2006 | 14:28
Мэром Херсона переизбран Сальдо
04 апреля, 2006 | 14:22
Суд отказал «Вече» в пересчете голосов
04 апреля, 2006 | 13:53
Солана доволен выборами в Украине
04 апреля, 2006 | 13:42
Пустовойтенко ушел с должности председателя НДП
04 апреля, 2006 | 13:31
Закон о выборах народных депутатов опять будут менять?
04 апреля, 2006 | 13:07
Шкиль: Пересчет голосов обошелся бы в 25 миллионов
04 апреля, 2006 | 13:00
СДПУ(о) не будет оспаривать подсчет голосов

Редакция:mail@for-ua.com
Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности
за содержание републицируемых материалов не несет.
При полной или частичной перепечатке материалов сайта ссылка на http://for-ua.com обязательна
2009©forUm
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации,
содержащей ссылку на агентство "Iнтерфакс-Україна",
в каком-либо виде СТРОГО ЗАПРЕЩЕНО