This version of the page http://www.ieac.org.ua/index.php?action=photo&photogallery_id=9 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-12-26. The original page over time could change.
Інститут Євро - Атлантичного співробітництва (ІЄАС) :: євроатлантична інтеграція, інтеграція України до ЄС, інтеграція України до НАТО, СОТ
 
 Про Інститут
 About Institute
 Друковані видання
 Публікації
 Коментарi
 Партнери
 Оголошення
 Нормативнi документи
 Для преси
 Україна в Європi та свiтi
 Фотогалерея
 Студiї IEAC
 Корисні сайти
 Карта сайту
 
УВАГА!!!
 [04-12-2008, 18:16] 
 8 грудня 2008 року в м. Київ відбудеться семінар «Підвищення прозорості процесу реформування: Чеський досвід боротьби з корупцію та уроки для України». Захід організовано Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва спільно із представництвом міжнародної організації Transparency International в Чеській Республіці за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження». 
Архiв
Розсилка
Пошук
Питання тижня

 Який напрям зовнішньої політичної діяльності України є, на Ваш погляд, пріоритетним? 
Європейська інтеграція (ЄС)
Євроатлантична інтеграція (ЄС та НАТО)
Напрямок на посилення відносин із Росією (ЄЕП)
Нейтралітет
Проголосувати
Результати
 Адреса IЄАС:
 Україна, м. Київ,
 вул. Володимирська 42,
 оф. 21
 тел. (38 044) 238-68-43,
                         230-83-76
 office@ieac.org.ua



Студiї IEAC
Заходи
[12-12-2008,06-12]
Відкрите засідання Євроатлантичного клубу "Нова євроатлантична стратегія України: погляд з Естонії та України", м. Київ, 11 грудня 2008 року
11 грудня 2008 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ відбулось відкрите засідання Євроатлантичного клубу "Нова євроатлантична стратегія України: погляд з Естонії та України". Захід організовано Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва спільно з Фондом "Демократичні ініціативи" та Естонською Асоціацією Північноатлантичного договору.

[09-12-2008,04-12]
Семінар «Підвищення прозорості процесу реформування: Чеський досвід боротьби з корупцію та уроки для України», м. Київ, 8 грудня 2008 року
8 грудня 2008 року у м. Київ відбувся семінар «Підвищення прозорості процесу реформування: Чеський досвід боротьби з корупцію та уроки для України». Захід був організований Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва спільно із представництвом міжнародної організації Transparency International в Чеській Республіці за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження».

Дослідження
[22-11-2007,02-11]
Конференція-презентація "В напрямку до спільного юридичного простору Європи - захист прав інвесторів та усунення бар'єрів росту", м. Київ, 07.12.2007 р.
Організатори: Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, http://www.ieac.org.ua/; Інститут Косцюшки, Польща, http://ukraina-ubw.ik.org.pl/aktualnosci.php?set_lang=ukrainian

[08-11-2007,03-11]
Актуальні заходи ІЄАС в межах україно-польського проекту "В напрямку спільної зони правової держави в Центрально-Східній Європі - охорона прав інвесторів і ліквідація бар'єрів росту"
детальнiше

Доповіді ІЄАС
[11-07-2007,01-07]
Аналітична доповідь "Тристоронній підхід до європейської та євро-атлантичної інтеграції"
Дана аналітична доповідь підготовлена Україно-молдавсько-румунською експертною групою. детальнiше

[17-02-2006,12-02]
Доповідь № 9/ 2006
ВПЛИВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ НА ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕЛИКОГО ВІТЧИЗНЯНОГО БІЗНЕСУ Європейський союз для України є першим по значенню торгівельним партнером, на долю якого приходиться близько 8 млрд. дол. США українського експорту та 10 млрд. дол. США імпорту товарів та послуг з Євросоюзу за січень – листопад 2005 року (за даними Держкомстату). Особливу роль у зовнішньоторговельних відносинах відводять великому вітчизняному бізнесу, який виходячи з товарної номенклатури експорту України до країн ЄС, є двигуном у розвитку співпраці. Для визначення загальних проблем розвитку великого бізнесу України в контексті євроінтеграції насамперед потрібно розглянути період створення великого бізнесу і його концентрування у ФПГ (фінансово - промислові групи) та вплив на розвиток бізнесу євроінтеграційних намірів України. детальнiше

Аналітика
[14-08-2008,03-08]
Російсько-грузинська війна і баланс сил
Російське вторгнення в Грузію не змінило балансу сил у Євразії. Воно просто позначило, що зрушення в співвідношенні сил на континенті вже відбулося.

[12-08-2008,07-08]
Російсько-грузинська війна: на чиїй стороні світова спільнота?
Російські війська продовжують захоплювати Грузію, хоча росіяни обіцяли, що не будуть входити на де-факто грузинські території. Російські «аналітики» уже прогнозують Південній Осетії долю Косово. Російський прем’єр-міністр Володимир Путін сказав, що Грузії буде дуже важко відновити свою цілісність. Російські телеканали, окрім звичайної пропаганди, продукують «таємні версії» про те, що конфлікт у Осетії – це замовлення певних політиків з Вашингтона для Саакашвілі. Аби, мовляв, представити Росію агресором, «монстром» і зіпсувати її відносини з майбутнім американським президентом.