This version of the page http://www.okraina.com.ua/?menu=66 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-12-19. The original page over time could change.
Екскурсійні - Мандрівки - Подорожуй Україною
Головна Статті Фотозвіти Замовникам Партнери
Сезонні мандри
Екскурсійні
Спелео
Фестивальні
Дитячі
Комбіновані
Водні
Ділові
Зимові Мандри
НОВОРІЧНІ ТУРИ
ЛИЖНІ ТУРИ 2008
ЩОТИЖНЕВІ ТУРИ
Тури по Європі
Новорічні тури
+380677987018
406123166
mynkusha@gmail.com

Води Закарпаття
Oдин із наймальовничіших куточків Карпат є Міжгірський район. Мандрівник, який подорожує по Міжгіршині, обов’язково захоче побувати на Синевирському озері, яке розміщене на висоті 989 м. над рівнем моря. Милувати око буде один із найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - «Шипот». Мінеральні води, які унікальні за своїм складом та лікувальними властивостями вгамують спрагу та залишуть в пам’яті шлейф «ароматного» запаху. Опісля всіх бурхливих вражень розслабитись та омолодити красу власного тіла ви зможете у Берегівських термальних водах. Повноцінно щасливими вас запросять завітати до сімейства диких кабанів, щоби почастувати їх хлібом домашньої випічки.
Незабутні враження для туриста залишає пісенний фестиваль «На Синевир трембіти кличуть», який проходить у вересні місяці кожного року
Давньоруські міста-фортеці
Національний парк Сколівські Бескиди славиться своїми двома цитаделями давньоукраїнського зодчества - містом фортецею «Тустань» та «Скелями Довбуша». Саме через цей шлях проляже наша мандрівка. Відвідуючи Сколівські Бескиди ми побуваємо на галасливих водоспадах «Гуркало», «Кам’янка», «Сукіль», завітаємо в урочище «Журавлине» до «Мертвого» озера нап’ємося гірської води з Франкової криниці та посмакуємо місцеві страви.
Краса ландшафтів, численні гірські потоки прозорої води, напоєне медовими пахощами квітів повітря і цілющі мінеральні джерела, смарагдові полонини-край бойків, яких Бог обдарував природою надзвичайної краси і благодаті
Замкове намисто Закарпаття
Окреме місце у замковому «намисті» України посідають замки Закарпаття: Мукачівський, Ужгородський, Невицький, Чинадіївський, Шенборна. З огляду на тривалу історичну відірваність цього краю від решти території України й перебування під гнітом угорських феодалів, у Закарпатті збереглися класичні феодальні замки західноєвропейського типу.
Кожного року під час святкування Старого Нового року-14 січня в м.Мукачево проходить обласний фестиваль «Червоне вино».На центральній площі міста відкривають бочки з молодим вином та частують гостей. Тут ви зможете придбати пляшку, чи, навіть, бочку вина, яке вам обов’язково буде до вподоби
Прадавня Галичина
У світлині Золочівського замку організовується освідчення «Закоханого Серця».
В процесі екскурсії в одному із замкових залів під звуки старовинних мелодій скрипок ви маєте нагоду подарувати слова кохання вашій дамі серця
Золота підкова Лева
Не знайти в Україні таких доріг, де було б більше давніх пам’яток культури ніж на Львівщині. Могутнє городище Плісненськ, монастир, знаметний колись у всій Європі Підгорецький замок, найдавніший в Україні парк. Перлини оборонного зодчества-Олеський та Золочівський замки. Камінь-моноліт на горі Рожаниці.
В кінці липня біля підніжжя каменя проходить новонароджений фестиваль «Підкамінь». З першого разу став найпотужнішим фолковим фестом на Західній Україні: нестримна енергія фолк-року, легенди української музики та духу, фантастичні краєвиди
Кам’яне кільце Поділля
Якщо завітати в Кам’янцець-Подільський на початку жовтня, то опинитеся в русі подій XVI ст. Спалахи та гучні постріли з давньої зброї, парадова хода кінноти, «Штурм Старої фортеці» та «Сутичка українців і польської шляхти», в основу яких покладено події Жванецької кампанії війська під проводом Богдана Хмельницького 1653 р.
Все це фестиваль «Терра Героїка», котрий другий рік поспіль вдало проводиться у місті на камені
Почаївська Лавра та Замки Поділля
Замки Поділля - багатовіковий фортпост Речі Посполитої супроти турецької експансії й татарських навал. Саме тут представлена найщільніша в державі мережа родових оборонних фортець, які стояли на шляху ворожих полчищ й захищали їхніх власників від народного гніву. Загалом на території західного Поділля нараховується близько 500 середньовічних фортифікаційнитх споруд: замків, фортець, оборонних церков
Підземний Львів
У мандри Львівськими підземеллями можна податися відвідавши Аптеку-музей та костел єзуїтів. Підвалини костелу єзуїті були відкриті менш ніж десятиліття тому, але з якими пов’язано багато цікавинок та загадок. У підземелля костелу сьогодні, як і колись можна потрапити через старі ковані двері, які закриті на ключ ще замком із XVII ст…
Поміж кам’яниць у старовинних кварталах Львова уже третє століття діє найдавніша з існуючих у Львові аптек. У Львівській аптеці-музеї Ви зможете побувати в алхімічній лабораторії, пивниці, і внутрішньому подвір’ї - єдиному об’єкті у Львові, де вдалося відтворити вигляд житлового будинку заможного міщанина ХVI-XVII ст.
Срібні водоcпади Тернопілля
У нашій області збереглися заповідні куточки, до яких на щастя, ще не встигли дістатися сумнозвісні «Васі» зі своїми пафосними наскельними надписами. Подібні природні унікуми є і в середині невисокого Товтрового кряжу біля села Скоморохи на Бучаччині. Внизу залісені пагорби огинає лагідна Стрипа, а над нею буяє первозданна гущавина з доісторичними великими папоротями. Лісисту частину подекуди «розрізають» каскади незначних за висотою, але надзвичайно красивих водоспадів.
Про Срібні водоспади розповідають таке. Вночі, при ясному небі, сяйво місяця…