This version of the page http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22307 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-11-29. The original page over time could change.
Так щоб без контрацептивів... - Дівочі посиденьки



  Дівочі посиденьки > Дівочі посиденьки > Будуар
Реєстрація Зображення ЧаПи Учасники Календар Пошук Нинішні дописи Позначити усі розділи як прочитані

 
Параметри теми Параметри перегляду
  #1  
06.03.2007, 10:25
Viola
Junior Member
 
Реєстрація: 24.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 13
Дякую!: 7
Подякували 2 раз в 2 дописах
Карма: 16 [+/-]  
Так щоб без контрацептивів...

Маю одне доволі делікатне питання до жінок: раніше на цьому форумі бачила тему про природнє планування сім'ї але тепер щось не бачу
Одним словом проблема ось у чім: не можу кохатися з презервативом, доволі неприємні відчуття виникають як під час, так і після... Гормональних контрацептивів вживати не маю бажання бо... Немало чула поганого про них... Свічки.. То не для нас — то радше для пар які рівно о 2100 займаються сексом, щоб о 2045 поставити свічку... (ніні, я не кажу що то зле, то в деякій мірі навіть дуже добре) Тому прошу хто шось знає про той природній метод, має досвід, наскільки він надійний і взагалі все все все — напишіть будьласочка
  #2  
06.03.2007, 10:40
Капітан
Senior Member
 
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Санта-Барбара
Дописів: 297
Дякую!: 3
Подякували 68 раз в 23 дописах
Карма: 4684 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Я хоч і не жінка, але не думаю що сучасні гормональні контрацептиви шкідливі для організму. Часом навіть навпаки, корисні для жінок які мають проблеми зі шкірою чи надмірним оволосінням. Просто треба з початку прокунсультуватися з лікарем, здати аналізи і він призначить найбільш підходящий засіб.
  #3  
06.03.2007, 10:47
Viola
Junior Member
 
Реєстрація: 24.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 13
Дякую!: 7
Подякували 2 раз в 2 дописах
Карма: 16 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Цитата:
Допис від Капітан
Я хоч і не жінка, але не думаю що сучасні гормональні контрацептиви шкідливі для організму. Часом навіть навпаки, корисні для жінок які мають проблеми зі шкірою чи надмірним оволосінням. Просто треба з початку прокунсультуватися з лікарем, здати аналізи і він призначить найбільш підходящий засіб.
Я трішки цікавилась цим питанням.. виробники кричать що то всьо супер-пупер і навіть ДУЖЕ добре, але, якщо глянути в суть: зле коли в організм йде зовнішнє втручання та ще й таке неймовірно потужне як гормони, мені б того не хотілось, тимпаче що ще не народжувала... Навіщо мені ці гормональні удари?
  #4  
06.03.2007, 10:51
Ольга
Senior Member
 
Реєстрація: 16.01.2007
Звідки Ви: Lviv
Дописів: 1.717
Дякую!: 310
Подякували 624 раз в 146 дописах
Карма: 4476 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Якщо Ви живете у Львові, то маєте змогу консультуватися по природньому плануванні з лікарями

Наразі пропоную прочитати матеріали цього розділу
  #5  
06.03.2007, 10:54
Ольга
Senior Member
 
Реєстрація: 16.01.2007
Звідки Ви: Lviv
Дописів: 1.717
Дякую!: 310
Подякували 624 раз в 146 дописах
Карма: 4476 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Цитата:
Допис від Viola
Тому прошу хто шось знає про той природній метод, має досвід, наскільки він надійний і взагалі все все все — напишіть будьласочка
Особисто з мого досвіду - застосовую цей метод вже 3 роки. Завдяки ньому ми з чоловіком планували також вагітність. Застосовувати його легко і жодних негативів в ньому немає!
Бажаю Вам успішного застосування
  #6  
06.03.2007, 10:55
Фрезія
Member
 
Реєстрація: 05.01.2007
Звідки Ви: Київ
Дописів: 94
Дякую!: 0
Подякували 32 раз в 13 дописах
Карма: 452 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Природній засіб дуже ненадійний.
Він має найбільшу надійність, коли організм жінки працює "як годинник", та й те врешті решт колись може не спрацювати. Повністю безпечними є лише два-три дні напередодні критичних жіночих днів, та й те, деякі аж надто застережливі гінекологи застерігають, що у жінок з ненормалльно маленьким циклом і ці дні не є безпечними.
Чому так ненадійно? Тому що, по-перше: організм жінки "консервує" дуже добре, і здатність до запліднення зберігається ще навіть на 5-7 день після контакту. По-друге, знайома жінка-медик якось поділилася інформацією про те, що є певна закономірність частоти вагітності від впорядкованості інтимного життя жінки. Тобто, якщо пара сімейна і має регулярне інтимне життя, то організм жінки працює нормально - і овуляція настає регулярно у один і той же період (як його визначити приблизно - окрема тема). У випадку ж хвороби, стресу, переживань, якщо жінка достатньо сенсорна - у неї зміщується день овуляції, куди собі захоче. Але саме цікаве, що ота медик мені повідомила, то це те, що у жінки яка не має регулярного сексу, організм "ловить" кожну можливість, тобто, якщо вже він раптом збурюється сплеском гормонів і емоцій - то дуже часто пришвидшується позачасна овуляція, і отак від "одного разу" лише у ніби безпечний день жінка вагітніє.

Отже, більш менш 100% безпечним, наскільки мені відомо, є лише останні дні перед настанням критичних днів. Решта днів мають досить великий ступінь ризику завагітніти. Якщо то не є страшно - можна випробовувати. Такий метод може спрацьовувати років два, три чи й довше, а може "підвести" з першого разу.
Тому гормональні контрацептиви надійніші, хоча підібрати їх, щоб не було побічних ефектів і почуватися з ними добре, не так просто. Дуже залежить від конкретного організму жінки.
За цей допис Фрезія подякували 2 разів:
Katrin (16.10.2008), mamatu (Вчора)
  #7  
06.03.2007, 11:00
Viola
Junior Member
 
Реєстрація: 24.11.2006
Звідки Ви: Львів
Дописів: 13
Дякую!: 7
Подякували 2 раз в 2 дописах
Карма: 16 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Ольго, щиро дякую за лінки!
Але як ще хтось має думки і поради з приводу то пишіть будь-ласка, думаю то буде потрібним
  #8  
06.03.2007, 16:04
Liliyah Romanova
Super Moderator
 
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Оттава (Канада)
Дописів: 2.258
Дякую!: 149
Подякували 550 раз в 169 дописах
Карма: 24979 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Фрезіє,
скажу вам з особистого досвіду, що природній засіб якраз дуже надійний. І організм-годинник вам для нього не потрібен. Тут потрібна любов до власного тіла і повага до того, яким його створив Бог.

У мене наприклад цикли дуже різні, більшої нерегулярности годі, мабуть, і сподіватися. То 28, то 36, то 42 (і все саме через те, що організм надзвичайно чутливий до стресів). І я тим методом користувалася дуже багато років. Після малого три роки не вагітніла. А от саме через нерегулярність у мене був викидень. І після того моя лікар мене спонукала посидіти рік на гормональних таблетках. Якраз три дні тому той рік закінчився. І я полегшено зітхнула. Тепер заново буду налагоджувати зв'язок зі своїм тілом.
Від таблеток у мене перші 5 місяців було все нормально, а потім почало йти на конкретний спад. Проблеми з волоссям, шкірою, нігтями. Бека, коротше. Щойно через кілька місяців зможу сказати, чи справдилися пророкування моєї лікарки, що цикл після гормонів нормалізується.
Взагалі цікаві її прогнози. Перше вона казала, що все нормалізується, коли я почну статеве життя. Прогноз не справдився. Потім казала, що після першої дитини. І той прогноз провалився. Тепер, що після таблеток. Побачимо, наскільки вона цього разу мала рацію.

Для мене природній методі просто ідеальний. Але тут ще таке питання: хто і що розуміє під "природнім методом"?
Я зіткнулася з тим, що для більшости людей природній метод означає "підрахунок днів за календариком". Я щоразу голосно сміюся, коли таке чую, і питаю: "в чому ж ПРИРОДНІСТЬ даного методу?".
Природній методі стоїть на трьох стовпах: слиз, шийка матки, і температура.
Я користуюся лише першими двома. Температуру перевіряти я можу, але то нічого не дає, бо в мене організм на все дуже чутливий і температура мені плутає всі висновки відповідно до перших двох методів.
А от слиз і шийка матки мене ще ніколи не підводили.

Говорила також з тими, хто казав, що саме через природній метод вони завагітніли. Але якщо їх розпитати, то КОЖНА знає день, коли вона "ризикнула" і тому завагітніла. Так що висновок напрошується один: з природнім методом жартувати не можна, він для цього занадто серйозний і точний.
__________________
жінка-воїн зобов’язана бути самодостатньою
За цей допис Liliyah Romanova подякували:
mamatu (Вчора)
  #9  
06.03.2007, 16:37
KabMiner
Member
 
Реєстрація: 22.11.2006
Звідки Ви: Київ
Дописів: 43
Дякую!: 1
Подякували 1 раз в 1 дописі
Карма: 612 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Цитата:
Допис від Viola
Маю одне доволі делікатне питання до жінок....
Ми з дружиною саме таким чином і уникаємо вагітності: вона має свій календар і в небезпечний період я не дозволяю своїм спертматозоїдам заходити далеко
А презервативи - бєка. Гормональні таблетки - фу, хімія.
__________________
Обираючи Богів - обираємо долю! (Вергілій)
  #10  
06.03.2007, 16:51
Ольга
Senior Member
 
Реєстрація: 16.01.2007
Звідки Ви: Lviv
Дописів: 1.717
Дякую!: 310
Подякували 624 раз в 146 дописах
Карма: 4476 [+/-]  
Відповідь: Так щоб без контрацептивів...

Якщо комусь потрібно календарик в MS Excel зроблений - кажіть, скину в інет... А ще є посібник з зразками циклів у різні періоди життя - після пологів, при годуванні грудьми, і тд...

« Попередня тема | Наступна тема »
Параметри теми
Версія для друку
Надіслати е-поштою
Параметри перегляду
Лінійний вигляд
Комбінований вигляд
Деревовидний вигляд

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Швидкий перехід


Часовий пояс GMT. Поточний час: 11:32.

Зворотній зв'язок - lvivport.com - Архів - Вгору


vBulletin 3.7.2 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008