ПФК Севастополь

Фанатська література

Волинь - Оболонь
02 жовтня 2008

Цього матчу фани Волині чекали дуже довго. Перш за все тому, що в голові був матч минулого року, який приніс багато приємних емоцій (після першого тайму "летіли" 3-0, а загалом виграли 4-3), щось подібне вийшло і цього разу, але з меншою кількістю втрачених нервових клітин. На жаль, за технічних причин, були відсутні декілька розтягів. Вперше було розтягнуте полотно розміром 12х10 м з зображенням Луцького замку. Кількість людей на секторі розте з кожним матчем і на цьому поєдинку вона сягнула близько 150 осіб. Щодо голосової підтримки, то вона була на рівні. Остаточний рахунок матчу 3-2 на користь господарів. Після фінального свистка усі футболісти подякували за підтримку ультрас-сектору.

Щодо гостей, то їх прибуло 35-40 осіб, на матч вони з'явилися з 10-ти хвилинним запізненням (досі невідомо чому). Були превезені усі "домашні" банери. Голосова підтримка на пристойному рівні.