This version of the page http://20minut.ua/news/121120 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-09-19. The original page over time could change.
Чернівецька “Буковина” перервала одинадцятиматчеву безпрограшну серію “Поділля”
Интернет-радио
Вход | Зарегистрироваться

A A A
Размер шрифта:
Завершилася переможна хода хмельницького “Поділля”. Навіть шалена підтримка близько восьми тисяч вболівальників не допомогла подолянам зачепитися хоча би за нічию

Матч подоляни розпочали досить впевнено – на шостій хвилині Олексій Сендель пробив у лічених сантиметрах над поперечиною, а згодом мали нагоди відзначитися Степан Клекот і Тарас Гамарник, але їхнім ударам бракувало влучності. А вже на 14 хвилині кіпер подолян, Микола Верещака, витягував “смугастого” із сітки воріт. Після навісної подачі у карну зону господарів поля захисники “Поділля” вибили м’яча на лінію штрафної, звідки потужно пробив півзахисник буковинців Василь Тофан. 1:0 і хмельничан наче підмінили – фланги (Андрій Будник та Ярослав Комар) зупинилися, Олександр Грищук та Ігор Луць, які грали під єдиним нападником Олексієм Сенделем, жодної передачі на загострення не віддали. Гра перемістилася у центр поля, а гравці обидвох команд часто грішили неточними передачами. На 22-ій хвилині після подачі кутового Будником головою над поперечиною пробив Олександр Грищук. Наступний небезпечний момент біля воріт Буковини виник лише на 33-ій хвилині, коли з-за меж штрафного майданчика Сендель пробив поряд зі стійкою. Чернівчани ж тим часом, закривши усі підходи до карної зони, грали на контратаках і мали реальний шанс подвоїти свою перевагу, але Олегу Стафійчуку забракло влучності - пробив над поперечиною. Другий тайм був продовженням першого, та ж сама бліда гра господарів поля та інертність подолян. Після перерви на поле вийшов джокер “Поділля” Ігор Козелко, але відзначитися у матчі йому, на жаль, не судилося. Загалом заміни, проведені головним тренером хмельничан Богданом Блавацьким, здивували – Богдан Ігорович залишив у нападі одного Олексія Сенделя, а замість Ігоря Луця та Олександра Грищука випустив двох номінальних захисників – Андрія Яремчука та Віталія Балицького, і це тоді, коли подоляни поступалися у рахунку. Але повернемося до самої гри. На 59-ій хвилині удар того ж Грищука потянув Павло Сиротін, а на 64-ій хвилині господарі повинні були відновити рівновагу. Багатоходівка Клекот – Козелко – Будник завершилася ударом з меж штрафного останнього, голкіпер чернівчан зреагував на удар, але відбив на Олексія Сенделя, і нападник господарів з лічених метрів пробив у стійку воріт. Згодом Олексій знову мав нагоду відновити статус-кво, але ударив поруч зі стійкою воріт. До кінця зустрічі подоляни ще декілька разів небезпечно пробивали, але усі удари наносилися з-за меж карного майданчику. Потрібно віддати належне захисникам Буковини, які не пускали подолян у штрафну зону. Також чернівчани відзначилися поголовним лежанням на газоні – майже кожне єдиноборство призводило до того, що лікарям необхідно було вибігати на поле, але попивши водички, буковинці швиденько займали свої позиції. А на доданих арбітром хвилинах за відмашку рукою червону картку отримав Степан Клекот. Поділля – Буковина 0:1 Гол: Тофан 14. Поділля: Верещака, Гамарник, Дубчак, Клекот, Якубовський, Будник (Лемішевський 83), Гутнікевич (Козелко 46), Комар (Сергеєв 37), Луць (Яремчук 50), Грищук (Балицький 58), Сендель. Буковина: Сиротін, Стафійчук, Гамаль, Ісаєв, Ілюк (Головачук 88), Керчу, Тофан, О.Маковійчук (Климус 87), С.Маковійчук, Рябий, Семенюк (Тодорович 46). Попередження: Сергеєв 41, Дубчак 62 – С.Маковійчук 33. Вилучення: Клекот 90+1. Підготував Віктор Паламарчук