This version of the page http://daily.lviv.ua/?newsid=6014 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-09-08. The original page over time could change.
Спорт. Міні-футбол «Тайм» на виїзді поступився «Шахтарю» :: "Щоденний Львів"
Зробити стартовою | Все про Євро-2012 - поділіться своїми файлами - спілкуйтесь разом з нами
мобільні телефони цифрові фотоапарати відеокамери ноутбуки MP3/MP4 плеєри у Львові Львів МобіМанія

05/09/08
Спорт. Міні-футбол «Тайм» на виїзді поступився «Шахтарю»

У виїзному матчі 14 туру чемпіонату України з міні-футболу львівський «Тайм» поступився на виїзді донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:4.

Уже на 4 хвилині Федір Пилипів відкрив рахунок матчі, скориставшись передачею Сергія Задорожного. Деякий час на майданчику тривала рівна боротьба, однак спокій перервала бійка. «Таймівця» Ігоря Кудінова в одному з епізодів збив Раміс Мансуров, однак судді не зупинили гру, після чого воротар команди-гостей Євген Іваняк вибіг у центр, де грубо штовхнув когось із гравців «Шахтаря». Рефері такі «розбірки» швидко зупинили: Іваняк та Мансуров отримали по червоній картці й залишили майданчик. А через кілька секунд Євген Юнаков зробив рахунок 2:0 на користь господарів. На 37 хвилині матчу Юнаков з близької відстані зробив «дубль». Через хвилину Андрій Баландах збив у власному карному майданчику Едуарда Кулика, за що суддя призначив пенальті у ворота «Тайму», який реалізував Дмитро Камеко.