Експорт
Пошук
◊ розширений пошук шукати

СПОРТ

До восьми матчів невтішну серію «Динамо» без перемог у Лізі Чемпіонів напередодні у Києві продовжив "Спортинг"
Уже на 14-ій хвилині помилка Шовковського дозволила Тоневу вивести лісабонців уперед. У "Динамо" одну з нетрадиційних багатоходівок реалізував Ващук. Однак уже за 10 хвилин гості знову були попереду й знову гол Полги став наслідком невпевненої гри нашого голкіпера. 1:2 – друга поразка поспіль біло-синіх у груповому раунді Ліги.

На чолі нашої групи F «Манчестер Юнайтед», який завдяки голу Вейна Руні переграв "Рому".

У групі Е максимальний результат – по 6 очок – у "Барселони" та "Рейнджерс".

У квартеті G московський ЦСКА та "Фенербахче" розійшлися миром 2:2, а "Інтер" був сильнішим за ПСВ. Лідери групи турки – 4 очки, по три в "Інтера" та "Ейндховена".

Нарешті група H, де без втрат лише "Арсенал". Робін ван Персі забив "Стяуа", а "Севілья" розтрощила "Славію" 4:2.

"Динамо" розгромило "Спартак" 4:1 14.08.2008 09:10
 Перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів сьогодні зіграють київське "Динамо" та донецький "Шахтар" 13.08.2008 11:58
 Київське «Динамо» продовжує важку ходу кваліфікаційними раундами Ліги чемпіонів 07.08.2008 08:12
 «Динамо» сьогодні зіграє повторний матч проти «Дрогеди» 06.08.2008 12:41
 Київське "Динамо" залишається головним претендентом на придбання українця Максима Калиниченка 31.07.2008 14:54
 "Дрогеда" – "Динамо" - 1:2 30.07.2008 10:14
 Ірландський "Дрогеда" склав компанію київському "Динамо" у другому кваліфайраунді Ліги чемпіонів 24.07.2008 09:41

Цікавинки від RedTram
Завантаження ...

підписатись

Гарячі новини
Тимошенко робить ставку на атомну енергетику і відкриває після 20 років простою уранову шахту на Кіровоградщині
 28.08.2008 20:52
Боєприпаси на складах 61-го арсеналу на Харківщині вибухають з інтервалом 10-12 хвилин - Міноборони
 28.08.2008 20:41